Spam

Fate

Member
Reaction score
0
znači, odmah greška u koracima, rodom iz Berlina, glavnog grada Njemače, porijeklom iz Bijeljine, a trenutno nastanjen u okolini grada Ilijaša :love:


Ko je ba rodom iz mog rodnog grada Bijeljine? Pa taj ni S od Semberca nije.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Smayke, NEXUS, srebrenik995 tri dana...
cuca ba - dva dana
pjana - elegantno si izbrisao post, pa se jos mislim...
 
Last edited:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Smayke, NEXUS, srebrenik995 tri dana...
cuca ba - dva dana
pjana - elegantno si izbrisao post, pa se jos mislim...

nemoj mene ba, ako ćeš već onda rokni na godinu, ako se razmišljaš onda nemoj, makar sam ispoštovao i obrisao, jbg hahahha
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
sad ja mogu vrijedjat sve redom i izbrisem i to je OK ? aha dobro je da znam :)

i fazon je što sam ja napisao komentar, obrisao odma, tako da niko nije vidio, a ako ti nisi znao admin može vidjeti te komentare obrisane, tako da ajmo malo edukacije za vanjski, pa nam dođi sledeći put spremniji, pametniji, iskusniji :D
 

master.ba

Member
Reaction score
0
i fazon je što sam ja napisao komentar, obrisao odma, tako da niko nije vidio, a ako ti nisi znao admin može vidjeti te komentare obrisane, tako da ajmo malo edukacije za vanjski, pa nam dođi sledeći put spremniji, pametniji, iskusniji :D

znam ja da admin moze vidjeti obrisane komentare ... samo sam pitao jel uredu da prodje nekazenjeno to ?! cuj napiisao pa obrisao i to je ok ? bjezi ba pjana ja sam mislio da si ti malo normalniji hehe :zid:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
znam ja da admin moze vidjeti obrisane komentare ... samo sam pitao jel uredu da prodje nekazenjeno to ?! cuj napiisao pa obrisao i to je ok ? bjezi ba pjana ja sam mislio da si ti malo normalniji hehe :zid:

ma ludi smo heheheh :ludilo:

što nije ok, ako nije niko drugi osim admina to vidio ...
 
Top