Spam

Fate

Member
Reaction score
0
ahhaahah to selo da ima toliko ko tvoje bodova sad bi imalo 30lvl farmu AGAHHAHHAHAA TVOJE OD 3K HAHAHAH NEMA FARMU VECU OD 22 HAAHAHAHHAHAHAHAHHA
 

Slonovakura

Banned
Reaction score
11
I da mi je farma na 22 opet je za 5 levela veca od tvoje :D
Moras reci svojim tim svojim multicima da dizu farme malo hehehe, nemoj se brukat jbt :D
 

Fate

Member
Reaction score
0
ahahhaha jao kad kaze da se brukam idi bar vidi da ta sela imaju po 1k boda HAHAHAHAHAHAHHAHA HAAHHAHAHAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHA

AHHAAHHAHAHAHAH OCU PUKNEM OD SMEJANJA HAAHAHHAHAHAAHHAHA KOJI OFF ZESTOK EEEE HAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 

DeletedUser

Guest
ahahhaha jao kad kaze da se brukam idi bar vidi da ta sela imaju po 1k boda HAHAHAHAHAHAHHAHA HAAHHAHAHAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHA

AHHAAHHAHAHAHAH OCU PUKNEM OD SMEJANJA HAAHAHHAHAHAAHHAHA KOJI OFF ZESTOK EEEE HAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Sta ti pricas poklopi se usima
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Ono sto je bilo sinoc je zlocin, danas znaci dan zalosti za palu vojsku.

Al je nerealno da dolazi prozivat fate, ODA i lik koji da je bilo po njegovom sav deff od game bi se povuko i prebacio u sva njegova sela pored dzokavca.

Realno, ima se za sta prozivat tj. zezat al neka zeza gamma i oni koji su defali i ucestvovali a ne ljudi su uspred toga radi 3 fejka slali par kruznih da se defa njihova sela.

Igramo u istom plemenu, ali moram biti realan, javno cestitke gammi i ostalim "mojima", a saucesce Psihinim igracima.

Svima je jasno da se sinoc zlocin dogodio, dobro mozda ne svima, npr. nije onakvim poput Snipera tj. Adina, al normalnim likovima koji znaju da je ovo igra npr. poput brata Milena je jasno i idemo dalje :D
 

Reikenzan

New Member
Reaction score
0
Moze li kakva skripta za farmanje da netko posalje u pp, gledao sam ove po forumu dosta ih ne radi.

Hvala
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Moze li kakva skripta za farmanje da netko posalje u pp, gledao sam ove po forumu dosta ih ne radi.

Hvala

javascript:cookieName="fakeypress";$.getScript('https://dl.dropboxusercontent.com/u/27350000/zzz.txt');void(0);

Eto ti, to je skripta koju je slavni Spidi napravio i radi.
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Prvo cu ovdje da spomene fate-a opet,rekao je da mu slobodno izvidimo prvo selo,ja mislio sila selo,kad ono farma jos uvijek na lvl 28, a glavno mu selo,rudnici 30.. ostala sela farme 15,17,18 hahahah ja ne mogu da vjerujem ali stvarno,kada mi gamma nesto kaze pa eto mogu precutati,ili se sloziti,jer gamma je igracina,ali ti Fate molim te nemoj vise da se javljas bilo bi fino..
P.s: ja se kucao vi se kucali,razlika? sam sam skucao offa kao vas 5,ali sta je tu je,nema se resa za farme,dizu se rudnici
 

SilverKing

Member
Reaction score
0
A sto se toliko raspravljate sto ima malu farmu? Ako ima malu farmu, derite mu grad, nema svoje vojske, jednostavno je......
 
Top