Spam

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
didier zokora 10.02. u 21:33 sati
ehehhe oke oke drug kako god ti kazes
nista sretno roka idemo ludo idemo jako
Kralj Atila 10.02. u 21:33 sati
Ne znam sta ti smatras pod izdajom,ali meni je izdaja kad predes u crvene i tako ce uvijek biti
Istina ne znam puno amatera od ranije,znam kod vas vise igraca puno ali eto sad sam se zadesio tu i tako ce do kraja ostati.
didier zokora 10.02. u 21:27 sati
sigurno da hocemo hehehe
mada nikad se ne zna kako se moze okrenuti na ovom serveru
al ja nez roki kad par nasih igraca kod nas predje sta ce ostati od amatera hehehe
zato kazem nije nikakava izdaja, nas si igrac sa ostalih servera ha ya a ti amateri sumljam da bilo koga poznajes.
Kralj Atila 10.02. u 21:25 sati
Ja to opet kazem,hvala na pozivu i cijenim to.Da je neka druga situacija rado bi presao ali sta je tu je,mozda nekad i zaigtano zajednk na nekom drugom sv.
didier zokora 10.02. u 21:23 sati
oke kako god ti zelis, ja sam te pozvao zbog toga sto te znam
mada bi volio da si od pocetka sa nama poceo al et desi se
Kralj Atila 10.02. u 21:21 sati
Jos jedna stvar koja mi je vazna u ovoj igrici je obraz,i ja sad da predem kod vas izgubio bi svoj ugled i obraz koji gradim sve ove sv,a to ne zelim.

Tebi hvala na pozivu i na zalaganju kod voda za mene,to mnogo cijenim,ali da predem u crvene usred rata nema sanse.
didier zokora 10.02. u 21:19 sati
Znaci veecras cu sa gamom vidjeti ako hoces ubacujemo te za par dana spremice defff znaci defamo sva tvoja sela i onda idemo lagano derati da sto prije zavrsimo server
Vjeruj mi tamo u amaterma nema par igraca iskusnih, i ono malo sto imate nisu vam pravi igraci, dok ovdije je vecinom svi clanovi plmena ko braca svi se znamo, svi smo slozni nemamo spilje i sto je najbolje svi ratujemo ko braca Nema igranja posebno svi igramo za pleme.
didier zokora 10.02. u 21:15 sati
hehehe roka znam dobro sa kim si igrao i koliko si sv osvajao...
Nego samo kazem, volio bih da nastavis sa nama jer ovdije ima sigurno preko 10 igraca iz rba i ostali su crnci xd
A sad u tim amaterima cisto sumljam da ima igraca sa kojim si prije igrao al et, ja opet kazem razmisli ako hoces do kraja iduce sedmice pricao sa sam sa vodjama i spremni su te regrutovati u nase pleme, na osnovu mog zalaganja jer sam im rekao kakav si igrac i da si moj stari kolega :)
Kralj Atila 10.02. u 21:13 sati
E vako ja od zadnjih 5 svijetova koje sam igrao ozbiljno 2 sam izgubio,oba puta sam bio u ovom plemenu sto se borilo do kraja ali na kraju izgubilo,2 uzeo i to dva zadnja i ovaj iduci 22isto vjerojatno uzmem.U svim tim svjetovima sam igrao na ovom istom racunu i od pocetka do kraja bio sa ekipom sa kojom sam poceo,pa ce tako biti i sada.Meni je sveno izgubio ja sv ili dobio,glavno mi je da se dobro zabavim,ako ga osvojim to je smao bonus.A prelazak u crvene samo da bi osvojio nije mi nikako zabavan.
didier zokora 10.02. u 21:09 sati
Pricao* hehehe
Vidi ako hoces i ti sa nama da nastavis, mozda vec iduce sedmice vrsimo zadnju regrutaciju ubacujemo jos par nasih igraca iz amatera i onda ide pravi rat :)
didier zokora 10.02. u 21:04 sati
hehehhehehe pa dobro bas sam prcao sa francom, kaze nije zab tebe znao jer ovo su vecinom igraci sa hr 19-ke
ima nas koji smo iz rba hehe
Pa nez drug znam te iz rba dobar si igrac, bas sam pricao sa vodjama, ja sam tebe predlozio ima tu jos 2-3 igraca nasih iz amatera koji ce preci kod nas i onda kad se skupe nuke ide jaka akcija :)
Kralj Atila 10.02. u 21:02 sati
Gdje svi tud i mali mujo:)
didier zokora 10.02. u 21:01 sati
hehehe djes ba u amatere :p
prva akcija oni padaju :p
Kralj Atila 10.02. u 21:01 sati
Dobro vidis:)
didier zokora 10.02. u 21:00 sati
tako i treba hehe :)
vidim nema vise psihe
Sad ste sa amaetrima.-
Kralj Atila 10.02. u 20:58 sati
Dobro kao i uvijek.
didier zokora 10.02. u 20:58 sati
roki kako ide


Cuca- slijep pored očiju ?

Francetiću razgovor je već objavljivan ,i evo sada opet,da se ne praviš lud. Zokora je ovdje jasno rekao da je pričao sa vodstvom oko mene i da ste se složili primiti me i deffati mi sve gradove. Koliko znam ti si vođa ? Hajde nemoj se onda praviti glup i da ne znaš ništa, hajde molim te.

Marko Antonije
A ovo ti zanimljivo?

E moj Atila, mani se ovih gluposti, zar je dotle doslo da se ufatis ruku pod ruku sa klincima u pubertetu, spustas se na njihov nivo zrelosti s ciljem pokusaja pljuvanja jedne ekipe, jednog covjeka konkretno Dragana (francetic).

Iznenadio si me
 

kralj atila

New Member
Reaction score
0
Kurata, u pravu si. Ovo nema smisla. A moj cilj je bio samo razjasniti laži koje su se počele pričati, a ne popljuvati nikoga, ali neki ljudi jednostavno ne vide , ili ne žele vidjeti kako jest .

A pjana, molim te, prelistaj forum malo više unazad, i pogledaj ko je počeo valjati priču, od toga da se nitko nikada meni nije javio da pređem u crnce, pa do toga da se francetić vadi da se nije on javio, i da ne zna za to, iako jasno piše da je to dogovoreno sa vodstvom, tj da se pitalo za mene da me pozovu i deffaju sve gradove.

Komentare od mene više nećete vidjeti ovdje.

Marko Antonije
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja bih samo da pozravim pa idem:


Pozdravljam :

Pjanu <3 Kretenu brisi sliku i chat , pilo se
Benjuuuuuu
Jogiiiiiiiiiiii
Mastera -.-

:kokice:
 

francetic

Member
Reaction score
15
Kurata, u pravu si. Ovo nema smisla. A moj cilj je bio samo razjasniti laži koje su se počele pričati, a ne popljuvati nikoga, ali neki ljudi jednostavno ne vide , ili ne žele vidjeti kako jest .

A pjana, molim te, prelistaj forum malo više unazad, i pogledaj ko je počeo valjati priču, od toga da se nitko nikada meni nije javio da pređem u crnce, pa do toga da se francetić vadi da se nije on javio, i da ne zna za to, iako jasno piše da je to dogovoreno sa vodstvom, tj da se pitalo za mene da me pozovu i deffaju sve gradove.

Komentare od mene više nećete vidjeti ovdje.

Marko Antonije

Da prevedem...
Francetić nikad ni tad nije nudio prelazak nikom iz psihe i neće, što ne znači da ne bih primio igrače iz Psihe.
Zoki je dobričina i očigledno te poznaje a zna da ja za ljude radim sve, znači ako ti je nešto nudio u moje ime 99,999% bi to i napravio.
Priča nikad nije došla do mene i stvarno ne razumijem što ti nije jasno. Ja pojma nemam tko si ti jer nick "Kralj Atilla mi ne znači ništa, nikad se nismo sreli prije u igri koliko se sjećam.
Psiha je bila sve osim pleme, hrpa odličnih igrača bez reda i motiva 90% ljudi podkupljivi znači meni potpuno ne zanimljivi.
Puno su mi draži slabiji igrači koji za pleme daju sve nego zvučna imena i slične stvari.
I najvažnija stvar, pravi vođa Crnaca na s23 je Gamma ja sam samo smetalo.
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
didier zokora 10.02. u 21:19 sati
Znaci veecras cu sa gamom vidjeti ako hoces ubacujemo te za par dana spremice defff znaci defamo sva tvoja sela i onda idemo lagano derati da sto prije zavrsimo server
Vjeruj mi tamo u amaterma nema par igraca iskusnih, i ono malo sto imate nisu vam pravi igraci, dok ovdije je vecinom svi clanovi plmena ko braca svi se znamo, svi smo slozni nemamo spilje i sto je najbolje svi ratujemo ko braca Nema igranja posebno svi igramo za pleme.

znaci pise da ce da vidi sa mnom a nije jer si ga odbio u stratu,a dragan nije vodza niti se petlja u vodstvo ali je pocasni clan plemena i ja se licno savjetujem sa njim sto se tice nekih stvari i to je sve

tako da nema potrebe da ga prozivas

lp
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Hahahaha ljudi ubiju manje vojske pa se probiju, tebi da nabiju sela na max i stave ti svu vojsku opet bi na kraju izvukao restart i medju prvima po ODA :D

A npr. ovo http://prntscr.com/a4wyp9

Il ovo http://prntscr.com/a4wz1c

Il ovo http://prntscr.com/a4wzbx

Nismo mi krivi sto nemate ni offa ni deffa, a i kad imate jedino sto znate je iskucat i nista ne napravit.

Zakljucak: Ko gubi ima pravo da se ljuti.

To se pokazalo, takvi su najglasniji na forumu.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Hahahaha ljudi ubiju manje vojske pa se probiju, tebi da nabiju sela na max i stave ti svu vojsku opet bi na kraju izvukao restart i medju prvima po ODA :D

A npr. ovo http://prntscr.com/a4wyp9

Il ovo http://prntscr.com/a4wz1c

Il ovo http://prntscr.com/a4wzbx

Nismo mi krivi sto nemate ni offa ni deffa, a i kad imate jedino sto znate je iskucat i nista ne napravit.

Zakljucak: Ko gubi ima pravo da se ljuti.

To se pokazalo, takvi su najglasniji na forumu.


jedino ako racunas da je vec sve gotovo hehe
 
Top