Spam

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Naporan, glup i dosadan.

Veliko znanje navuc bakljica, pjesadije i kata kamaru i sad smo neki igraci.

Tugo, tugo

pazi druže da se ne poznajemo u rl da ne bi ko zagino , a to da ti je krivo što ništa niste mogli razumijem ,dešavalo se i meni u početku karijere kad nisam ništa znao

a sad mi iz iskustva reci ,imam tu 10 sela kluster recimo i gama ujutro u pola 6 salje train ? a ja navuko jel baklju i kate na svih 10 sela? uključi malo neću reći mozak jer si plitak ko planinski potočić,al daj malo logike smisla za igru,bilo šta
 
Last edited:

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
pazi druže da se ne poznajemo u rl da ne bi ko zagino , a to da ti je krivo što ništa niste mogli razumijem ,dešavalo se i meni u početku karijere kad nisam ništa znao

a sad mi iz iskustva reci ,imam tu 10 sela kluster recimo i gama ujutro u pola 6 salje train ? a ja navuko jel baklju i kate na svih 10 sela? uključi malo neću reći mozak jer si plitak ko planinski potočić,al daj malo logike smisla za igru,bilo šta

ti neki opasan :love:
 

TaaHe.

Member
Reaction score
14
Vidim da mi dirate Nimfa da je navukao na sebe baklje , šta je onda sa Gamme , vaš sav deff kod njeg :p
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
pazi druže da se ne poznajemo u rl da ne bi ko zagino , a to da ti je krivo što ništa niste mogli razumijem ,dešavalo se i meni u početku karijere kad nisam ništa znao

a sad mi iz iskustva reci ,imam tu 10 sela kluster recimo i gama ujutro u pola 6 salje train ? a ja navuko jel baklju i kate na svih 10 sela? uključi malo neću reći mozak jer si plitak ko planinski potočić,al daj malo logike smisla za igru,bilo šta

Znaci nemoj mi pisat "zagino", nemoj mi prijetnji tu sit sam toga :D
Drugo, sto bi mi bilo krivo, nisam ja licno ni isao na tebe, ja sam isao na atilina 3 sela, covjek lijepo sva 3 odbranio i dobio je cestitke, ako cemo generalno gledat akcija je bila uspjesna, negdje jbg moras zaginut, na drugom mjestu prodjes, dobro smo uzeli sela i idemo dalje.

Privlacis na sebe paznju dizes se, jbte sta ti vrijedi ono kopiranje za branitelj dana, gluposti
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
pa šta pišeš pametnjakoviću šta se miješaš i znaš kako sam igro i kako navlačio def a nisi u toku ? hahahah kakvo je navlačenje defa random selo train u pola 6 ujutro HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH iskustvo ti je jača strana hahahahaahaha
 

TaaHe.

Member
Reaction score
14
Cijelo naše pleme nije sinoć spavalo , očekivalo vas je budnih očiju :D :festa:
 
Last edited:
Top