Spam

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
ajde poklopite se po ušima :D hahahah
i sta sad osvojili ste svijet, jeeej :hahaha: a onda se možete podjelit na pola i ratovat malo, pošto rata vidjeli niste ovdje.. od kako psihu regrutirali, samo nastavili primat igrače.. a čak i plaćati istima u PB-u da bi prešli hahahaha

samo čemu to onda, šta vam znači osvojit na taj način? o pb nagradi se ne radi toga imate na bacanje ionako..

važno izgleda da piše Crnci osvojili hahahah

Hajde molim te prvo amateri su regutovali psihu.
Drugo amateri ne bi primili neki jak acc da se ponudi, pa primali ste i dzokavca cak daj sta das.
Vi ne bi regutovali npr gammu, ludi petak, kozinu, mr x kad bi se ponudili, nemojte zajebavaj jbg
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
A kad je iz Psihe prelazio u Amatere sve je bilo OK?
Malo ti je šuplja priča.

Valjda si ti dovoljno iskusan i pametan da razumis da to nije ista stvar.Mi smo bili u savezu,Psiha je ostala bez vodja,i presli smo kod saveznika,ovo je totalno druga prica moj jarane,ovo je jedna od tvojih prica gdje uzimas svijet kako ga samo ti znas uzet,sa prevarom :*
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Hajde molim te prvo amateri su regutovali psihu.
Drugo amateri ne bi primili neki jak acc da se ponudi, pa primali ste i dzokavca cak daj sta das.
Vi ne bi regutovali npr gammu, ludi petak, kozinu, mr x kad bi se ponudili, nemojte zajebavaj jbg

sad se radi o onome ko je to napravio a ko nije :D nisu amateri regrutirali cijeli svijet, sve šta se moglo i plaćalo na tisuće pb-a samo da prijeđe neko.. Šta bi bilo kad bi bilo...
 

francetic

Member
Reaction score
15
ajde poklopite se po ušima :D hahahah
i sta sad osvojili ste svijet, jeeej :hahaha: a onda se možete podjelit na pola i ratovat malo, pošto rata vidjeli niste ovdje.. od kako psihu regrutirali, samo nastavili primat igrače.. a čak i plaćati istima u PB-u da bi prešli hahahaha

samo čemu to onda, šta vam znači osvojit na taj način? o pb nagradi se ne radi toga imate na bacanje ionako..

važno izgleda da piše Crnci osvojili hahahah

Sluišaj balavče, svom ćaći se možeš tako obračat meni ne.
Boli me kiki tko će uzet svijet, ovdje sam samo radi mojih ljudi a moj rat je završen kad je psiha nestala.
A za sve ovo što se događa imaš objašnjenje u porukama između mene i master.ba, ako ti još nije jasno vrati se 20 stranica unatrag i pročitaj opet.
Kako siješ tako žanješ!
Pa tko će osvojit? Psiha? pa jedini igrač iz psihe koji je napao nekog crnca je bio snipper.
Amateri? 3 mjeseca igre i još niti jedne akcije, ništa. Pa jedino Crnci koliko toliko lupaju sve ostalo čista lakrdija.
Vidim i DKL se malo probudio a vi 0 bodova, sve što znate je kukat po forumu.
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Sluišaj balavče, svom ćaći se možeš tako obračat meni ne.
Boli me kiki tko će uzet svijet, ovdje sam samo radi mojih ljudi a moj rat je završen kad je psiha nestala.
A za sve ovo što se događa imaš objašnjenje u porukama između mene i master.ba, ako ti još nije jasno vrati se 20 stranica unatrag i pročitaj opet.
Kako siješ tako žanješ!
Pa tko će osvojit? Psiha? pa jedini igrač iz psihe koji je napao nekog crnca je bio snipper.
Amateri? 3 mjeseca igre i još niti jedne akcije, ništa. Pa jedino Crnci koliko toliko lupaju sve ostalo čista lakrdija.
Vidim i DKL se malo probudio a vi 0 bodova, sve što znate je kukat po forumu.

Uhh jesi se uspalio nešto, kad se dirnulo u istinu :D
a i protiv Psihe ste fino ratovali da.. slično ko i sada, ili čak i manje.. i tamo ste fino posložili svoje u vodstvo hahaha i sjebali preko njih da slučajno na budu bolji od vas :hahaha:

Pa da jedino crnci znaju kako vodit diplomacije, i regrutacije.. Koalicija sa cijelim svijetom, i svi na amatere hahaha.. a onda kaže da amateri ne rade akcije, a nemaju sigurne zone.. sve im crveno.. i kako da onda akcijaju na svih..
 

francetic

Member
Reaction score
15
Valjda si ti dovoljno iskusan i pametan da razumis da to nije ista stvar.Mi smo bili u savezu,Psiha je ostala bez vodja,i presli smo kod saveznika,ovo je totalno druga prica moj jarane,ovo je jedna od tvojih prica gdje uzimas svijet kako ga samo ti znas uzet,sa prevarom :*

Pa o kojem regrutiranju pričamo?
Jesmo li vam mi krivi što ste probali regrutirat naše igrače? Regrutirali ste 2 Crnca jeli tebi to jasno? Nisu nikad bili psihini igrači nego naši bili i ostali.
Admir ba me zamolio da ga primimo jer bi inače išao na nublanje i zato smo ga uzeli, koga smo to mi još regrutirali iz Psihe?
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Pa o kojem regrutiranju pričamo?
Jesmo li vam mi krivi što ste probali regrutirat naše igrače? Regrutirali ste 2 Crnca jeli tebi to jasno? Nisu nikad bili psihini igrači nego naši bili i ostali.
Admir ba me zamolio da ga primimo jer bi inače išao na nublanje i zato smo ga uzeli, koga smo to mi još regrutirali iz Psihe?

Ma samo Admira niste vise nikog',covjke si u godinama pa te pamcenje i ne sluzi bas najbolje,opusteno :D
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
eto i ovdje pozdrav.. :) Cestitke crncima na uspješno regrutiranom svijetu,.. i :pivo:

i cao zdravo ova igra jednom zauvijek :love: sto ste me vidjeli ste me vidjeli na ovom sranju :) na vasu srecu, vecine barem..
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
Uhh jesi se uspalio nešto, kad se dirnulo u istinu :D
a i protiv Psihe ste fino ratovali da.. slično ko i sada, ili čak i manje.. i tamo ste fino posložili svoje u vodstvo hahaha i sjebali preko njih da slučajno na budu bolji od vas :hahaha:

Pa da jedino crnci znaju kako vodit diplomacije, i regrutacije.. Koalicija sa cijelim svijetom, i svi na amatere hahaha.. a onda kaže da amateri ne rade akcije, a nemaju sigurne zone.. sve im crveno.. i kako da onda akcijaju na svih..

koliko ste dobro pleme da vam bjeze igraci... hahahha...:D
drzite svoje igrace u plemenu... a ne da traze kod nas prelazak...

uz to regrutirajte i vi nase igrace ako ce vam prec...

imate i vi opcije da saljete pozivnice jbg pokusajte nemojte ovdje balavit mi ovako mi onako...
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Pa navedi te igrače? Pričate kao da su crnci regrutirali pola psihe, koji su to ljudi osim Admira?

Admir,Almir,Luna,joker1,octopusy,...
pamcenje osvjezeno? sad ces trazit neka objasnjenja..
ne komentarisi vise molim te,porastao si sa 170 na 189 komentara,prestit ces koga pa se neces moci hvaliti,srce
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
koliko ste dobro pleme da vam bjeze igraci... hahahha...:D
drzite svoje igrace u plemenu... a ne da traze kod nas prelazak...

uz to regrutirajte i vi nase igrace ako ce vam prec...

imate i vi opcije da saljete pozivnice jbg pokusajte nemojte ovdje balavit mi ovako mi onako...

izdajnici,i ljudi takvog karaktera će to uradit uvijek. a kako su nas izdali tako će i vas danas sutra . tako da bolje po nas što su prešli vjeruj,barem to dosta govori o njima,a ne o nama,ne možemo mi zadržat nikog :D al znam na koga se mogu osloniti :*
 

DeletedUser

Guest
franceticu ako mozes kako ne komentarisi ovo sto ste uradili ovo je nesto najjadnije sto je ijedan svijet vidio ,, ni psiha nije bolja al vama skidam kapu i jos dodjes da demantujes nesto sto zna svako ko je tamo zakoracio ,,, sve u svemu jadno :)
 
Top