Spam

kozinai

Member
Reaction score
0
To ti je realnost a ne bilo kakvo uvlacenje. Iza svojih igraca iz plemena cu uvijek stajati na svim mogucim forumima i u igri takodjer.
 

DeletedUser

Guest
Sve mi se cini da je ovde samo pjana normalan...
Ovi amateri jos malo pa ce poceti plakati za svakim selom,od pocetka svijeta sta radite jeste to da se zalite i vrijedjate na forumu a u igri ste go k.....
 

francetic

Member
Reaction score
15
Admir,Almir,Luna,joker1,octopusy,...
pamcenje osvjezeno? sad ces trazit neka objasnjenja..
ne komentarisi vise molim te,porastao si sa 170 na 189 komentara,prestit ces koga pa se neces moci hvaliti,srce

Almir je Crnac bio i ostao, ušao je u psihu jer ste ovdjed po forumu lijepili stvari s našeg foruma, Toni se hvalio kako ima 9 psihinih igrača u Crncima, bili ste 6 plemena dok Crnci nisu imali nikakvu diplomaciju.
Dalje;
Admir, http://prntscr.com/a7cry6 jednostavno mi je bilo žao čovjeka, mogao sam biti pička i uzet mu sela ali ja igram malo drugačije, uvijek su mi važniji ljudi nego sela.
Luna star:Sjeti se, prije nego je Luna star prešao kod nas vi ste regrutirali neke naše igrače ili se to ne broji.
Luna je jedan od najboljih igrača i ljudi na ovom serveru i stvarno mi je drago što je prešao kod nas, a ako želiš razloge mogu ti ih stavit pred nos ali jednako ćeš ostat razočaran kao i s admirom.
Jocker1, bio u Crncima prije nego u psihi, provjeri ako ne vjeruješ, iako nije u Crncima tako da je to šuplja priča.
Znači ostaje octopusy a o tome znam jako malo.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Dosadni ste u pm...ovi Crnci se ponasaju kao da im je 9 godina,tu se uzme a tipa 1 selo u akciji i onda dode neka seljacina i tu krene se kurcit ubi Boze: AUUUUUU SINE GLE STA SAM NAPRAVIO AMATERI BOTOVI SINOVAC 92´ MAJEVICA JA NA FRONTU...A kod Amatera nista bolje,zalimo se kako se PB previse koristi a i neki igraci iz plemena ga sami deru svaki dan,isstina je igrica je postala pay to win ali sta se moze,ko ima nek trosi...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa i ne pisem ovo za panjeve koji me ne znaju, a ti si u ovom slucaju panj koji me ne zna i ne shvata, ajde sta ja pisem sa tobom nezz OMG
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
Pa ti nam sigurno nećeš posudit, drugi igrači tebi čiste igrače..i tebe je izgleda kriza udarila :S

pa dizite malo racune...covjeku mali moral pa jbg moraju drugi koji imaju problizno bodova kao i vi da vas lupaju...

gamma divim ti se ne bi ni ja pucao na 30%moral.
 
Top