Spam

Status
Not open for further replies.

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Bila bi šteta da odustanete. Niste se valjda amera uplašili?

Gasi se jer se nema vremena.. dual planirani ne stigne tako da se ostalo bez planiranog duala.. a solo se nema namjeru gubit vrijeme toliko bas :)
a nekog bzvz na acc se nece, radije i ne igrat nego se stalno mislit sta taj radi, dali je uopce tu, ciji je uopče itd :pivo:

a igrat ce ostali, ionako najslabiji acc moj tako da nikakve gubitke nemaju radi toga :D
 
Last edited:

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
crni-vitez kao i uvijek sve po rangu gleda hahahhaha

Cuca ba, a po čemu ti gledaš?
Točno da u ovoj fazi rang nije najbitniji, kasnije postaje vrlo bitan, a na kraju vjerojatno najbitniji.
Ja vjerujem da je Rita samo skromna, a da je jako dobar igrač :)
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Cuca ba, a po čemu ti gledaš?
Točno da u ovoj fazi rang nije najbitniji, kasnije postaje vrlo bitan, a na kraju vjerojatno najbitniji.
Ja vjerujem da je Rita samo skromna, a da je jako dobar igrač :)

ma realno u onoj ekipi ima super igraca, za neke vidite po nickovima a neke i ne znate tko je na kojem :)
hvala na lijepom misljenju :D al daleko je od toga, vecina tamo bolji po tom pitanju :pivo:
 

DeletedUser

Guest
svaka cast svaka cast :D
potrosice jos 5/10k premiuma ,uzece prvi selo,ubiti prvi 10k jedinica,i onda ce ga neko noblat,il ce odustat,dajem mu mjesec... :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
mislili smo uzet tvoje selo nakon što si dobio ban

ali nismo na to spali da budemo prvi na osnovu nekog multi acc bota

Banovan na jednom, pjana ga noblao na drugom :) Samo mi je žao što na babu nije smio krenut, uvijek ja morao drugima sjeći :(

siđe hare i ostatak kompanije :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top