Spam

Reaction score
6
http://x.img.in.rs/?iNkkG
6 igrača na jednog, pa nije fer ccc
velika akcija plemena @MINI@
HAHA
Realno 19 h sa plemkom mi je trebalo nisam ni ocekivao bas da cemo osvojiti selo
Igrac vam je se pozalio,i svaka tebi cast sto si ubacio renoblu prije moga defa (to je bilo prije na 200 ms)
da sam znao ubacio bi def bole...ali o5 kazem tesko bi se to selo moglo uzeti,igrac je imao 2 sela do sebe koja su deff zivi,da vam je dao sit sjekli bi mi plemice,ali vidis i ti si tu ispao pohlepan trebao si pomoci covjeku sa snipovanjem a ne renoblati selo....
kako god o5 naglasavam da nismo ocekivali da cemo uzeti selo,mozda i jesmo malo ali su sanse bile 50-50 (iskreno)
i svaka cast tebi na tome o5 kazem

adin je dobio ban heheh

malo da vam ja dosadujem

lp

jasko
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
HAHA
Realno 19 h sa plemkom mi je trebalo nisam ni ocekivao bas da cemo osvojiti selo
Igrac vam je se pozalio,i svaka tebi cast sto si ubacio renoblu prije moga defa (to je bilo prije na 200 ms)
da sam znao ubacio bi def bole...ali o5 kazem tesko bi se to selo moglo uzeti,igrac je imao 2 sela do sebe koja su deff zivi,da vam je dao sit sjekli bi mi plemice,ali vidis i ti si tu ispao pohlepan trebao si pomoci covjeku sa snipovanjem a ne renoblati selo....
kako god o5 naglasavam da nismo ocekivali da cemo uzeti selo,mozda i jesmo malo ali su sanse bile 50-50 (iskreno)
i svaka cast tebi na tome o5 kazem

adin je dobio ban heheh

malo da vam ja dosadujem

lp

jasko
eto ti lajk, zato što si kulturniji od onog i čestitaš nekome na nečemu što je dobro odrađeno!
 
Reaction score
6
eto ti lajk, zato što si kulturniji od onog i čestitaš nekome na nečemu što je dobro odrađeno!
Hehe
Dobro odradeno
Ma ne volim ja da vrijedam nikog
Mada znalo je se odma da ce se takvo nesto dovrsiti,tesko je doci na frontu sa putanjom plemke na 19 h
jer ste vi blizu tu,jedino ako ti neko dadne selo sto je druga prica
Probalo se al eto Boze moj nije uspjelo,niste nam dali da vam se primaknemo :D

lp

jasko
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
HAHA
Realno 19 h sa plemkom mi je trebalo nisam ni ocekivao bas da cemo osvojiti selo
Igrac vam je se pozalio,i svaka tebi cast sto si ubacio renoblu prije moga defa (to je bilo prije na 200 ms)
da sam znao ubacio bi def bole...ali o5 kazem tesko bi se to selo moglo uzeti,igrac je imao 2 sela do sebe koja su deff zivi,da vam je dao sit sjekli bi mi plemice,ali vidis i ti si tu ispao pohlepan trebao si pomoci covjeku sa snipovanjem a ne renoblati selo....
kako god o5 naglasavam da nismo ocekivali da cemo uzeti selo,mozda i jesmo malo ali su sanse bile 50-50 (iskreno)
i svaka cast tebi na tome o5 kazem

adin je dobio ban heheh

malo da vam ja dosadujem

lp

jasko
http://prntscr.com/byh5o8 jel to drugo selo koje je mrtvi def ,ima nuku baklju i 3545 kata?zanima me samo gdje skontate tolike izgovore ,sve nesto ovo noo nije ovako da je ovo bilo blabla,imate i vi ljudi na fronti druze pa?imamo i mi ljudi koji su 20h iza fronta plemicima,pa jesul oni izgovor odnosno vasi koji su udaljeni,ti zbog kojih gubite odnosno zimogu vas? vama svaka cast dobro se drzite,nisam mislio da cete ni toliko :D al dajte malo otpora,napnite se
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Imam dojavu da Dino objavljuje novu knjigu naziva "Kako razguziti MINI-je",price kruze da ce bit nekoliko nastavaka ali to prepustamo autoru :)
 
Top