Spam

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ovi komentari nisu baš korektni :)
Jedino što se ovdje treba komentirati su plemena, a tu je naša strana pokazalo puno više.
Svaka čast POJEDINCIMA (ali stvarno manjina) sa vaše strane ali oni nisu mogli potezati za čitavo pleme.
Po meni sva krivnja pada na nekvalitetno vodstvo koje se pokazalo suviše nezainteresirano za ovaj svijet.
Ti se, apostole, uvijek upecaš!!! Šta bi trebao na spam temi, diviti se "tvojim" kvazi uspjesima? Dečkima se mogu nakloniti ali poznavajući tebe, ti si onaj što im vodu nosi. Oprosti, pregrub sam. Ajmo iznova, zaboravi na rečeno maloprije....
Jesi se pohvalio mami svojim uspjesima?
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Dečki, odoh ja gledat' u svoje selo... to me opušta. Uzrujali ste me. Možete nastaviti sa mjerenjem tko ima većeg....
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Zašto da pustim komentare ovdje? Slobodan forum, slobodna igra, mogu šta poželim...
Pa kazem ti da puno pises, a nista nisi pokazao..
Cak koliko sam upratio i ne znam gdje igras..

vidjao sam te na vanjskom da za svaki svijet spamas nesto, ali da sam te gdje u ingame vidio, nisam..

i dalje lijep poyy
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Da, ne izlazim iz kuce, sve presjedim za racunarom igrajuci plemena...to ti izvlakuša??

HAHA
ODJAVA poyy
Hehehehehe, a što si se ti našao prozvanim? Ima jedna stara - svak' se češe gdje ga svrbi! Nego, da se ne mažemo, znaš i ti kao i ja da ne možeš biti uspješan u ovoj igri ako joj ne posvetiš određenu pažnju, i to nije sramota. Tako je napravljena igra, takvu smo je pristali igrati. Sad neko glumatanje kako samo povremeno baciš oko na nju i uspješan si... je u najmanju ruku deplasirano. I ja sam se trudio dok mi žena nije zabranila. Bilo je to davno... Papuča? Može me se i tako zvati, ovisi iz kojeg kuta se gleda. Što se tiče izvlakuše za koju me prozivaš, priznat ću ti da ja nikada nisam osvojio niti jedan svijet što opet ne znači da se ne zabavljam igrajući igru. Ovo o neosvajanju svijeta sam ti rekao u povjerenju, molim te da nikome ne pričaš, ne bi mogao podnijeti da mi se profesionalci smiju.
A sad malo ozbiljnosti. Iskrene čestitke na uloženom trudu i razbijanju jakog plemena. Kako i zašto je došlo do toga je nebitno jer sama riječ "taktika" sve pokriva. Isto bi mogao reći i za pleme MINI da su ispali naivni što oni i sami znaju. Također isprika KVJ apostolu na grubim riječima, isprovocirao me Vuco na tvom forumskom profilu kao i naivna pohvala pojedincima kako bi uzdigao sebe a znamo i ti i ja da su drugi vukli konce dok si se ti tek našao na pravoj strani. Ah, opet ja, umjesto da ti se ispričam, ja analiziram... Ne, fakat, isprika za izrečeno, u biti si dobar momak ma šta god ja mislio o tome.
Jbga, ponese me, hoće to povremeno... Počeo sam sa poslovicom, pa da i završim isto: Tko se ljuti, uvalim mu...
Spam tema, nema razloga da si nismo dobri... Red provokacije, red naslađivanja....
Oki?
 
Last edited:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Eh, duali, triali... Nikad nisam osvojio svijet, imao sam par dobrih epizoda ali ne žalim niti za jednim selom, nisu ona toga vrijedna. Zabavio se jesam i to mi dovoljno. Osobno smatram da su duali i novci uništili ovu igru. Ono po čemu se razlikujem od vas "uspješnih" (stavih navodnike samo zato što sebe ne smatram neuspješnim što opet vama ne opovrgava vašu uspješnost) je to što nikada nisam dijelio svoj acc jednako kao što ni vlastite gače ne dijelim. E, na to sam ponosan. Nikad nisam ime promijenio u igri, za time nemam potrebe, nosim ga ponosno kroz sve svijetove. Nikada se nisam kompromitirao, na prevaru uzeo selo, izdao ili nešto slično. Prezirem špijune, kao igrače i kao ljude. Davnih dana, dok sam ozbiljno igrao, su mi nudili takve usluge ali svi do jednog su bili odbijeni i prijavljeni matičnom plemenu za pokušaj prljave igre. Igram igru, ništa više od toga, ne spletkarim kao što i nemam potrebu za time. Ne treba nam to, te nismo kruha gladni niti nam životi ovise o ishodu igre. Igrao sam sa velikim igračima (Didonius, Avantura...) i oni su se držali istog kodeksa.... No, da ne dužim, smatram se vrlo uspješnim, upoznah puno ljudi i pred svakog igrača mogu stati čista obraza. Tako da kad mi neko spomene ingame, ne dira me to ni malo.
Nadam se da sam doprinjeo diskusiji na spamu i molim vas, ne zamjerite ako ispalim pokoju otrovnu, isto tako ne zamjeram kad mi se uzvrati.
Uživajte,
moj naklon vama,
ja
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Ti se, apostole, uvijek upecaš!!! Šta bi trebao na spam temi, diviti se "tvojim" kvazi uspjesima? Dečkima se mogu nakloniti ali poznavajući tebe, ti si onaj što im vodu nosi. Oprosti, pregrub sam. Ajmo iznova, zaboravi na rečeno maloprije....
Jesi se pohvalio mami svojim uspjesima?

Kada se diraš u moje igraće i kada se diraš u moje pleme, onda ja neću samo slušati i gledati, osobito ako osoba nema blage veze o čemu govori. Razumijem ja da si ti ljut radi novonastale situacije ali svoje frustracije pucaj negdje drugdje. Ako se želiš raspravljati, slobodno, to je i poanta foruma.. Ali ako misliš vrijeđati i provocirati, preporučam ti da od***** u skokovima jer onda nema razlike između tebe i pojedine dječice koja je sramotila vaše pleme po vanjskom forumu. Iznenadio si me neugodno jer sam mislio da je ovdje riječ o nekoj starijoj i zreloj osobi a kad ono ti nemaš ništa pametno za reći kad se nađeš u diskusiji.
Osobno me ne dira što TI misliš o meni i mojoj igri. Na kraju krajeva, ti mene apsolutno i ne poznaješ. Nemaš blage veze kakav sam igrač, koliko znam ili ne znam, stoga je tvoj komentar na moju igru potpuno irelevantan.
To je to od mene što se tiče ove teme, ostalo ću ti pokazati na bojnom polju kao i uvijek do sada. Još da riješim par vaših sela na svom kont. a onda dolazim tebi u goste.

Lp sa računa pajke.

ps. slobodno i ti meni navrati ako se zaželiš moga društva, ja bih uvijek rado prihvatio druge goste, samo što su oni većinom odlazili polomljene njuške :))
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Davno je ovaj forum umro kada na njemu postoje samo svađe i provokacije.. a spama i raspravi nema ni na vidiku. Očito je veoma teško održavati kulturu na vanjskom forumu barem na nekom osnovnom nivou.

#makevanjskiforumgreatagain
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Kada se diraš u moje igraće i kada se diraš u moje pleme, onda ja neću samo slušati i gledati, osobito ako osoba nema blage veze o čemu govori. Razumijem ja da si ti ljut radi novonastale situacije ali svoje frustracije pucaj negdje drugdje. Ako se želiš raspravljati, slobodno, to je i poanta foruma.. Ali ako misliš vrijeđati i provocirati, preporučam ti da od***** u skokovima jer onda nema razlike između tebe i pojedine dječice koja je sramotila vaše pleme po vanjskom forumu. Iznenadio si me neugodno jer sam mislio da je ovdje riječ o nekoj starijoj i zreloj osobi a kad ono ti nemaš ništa pametno za reći kad se nađeš u diskusiji.
Osobno me ne dira što TI misliš o meni i mojoj igri. Na kraju krajeva, ti mene apsolutno i ne poznaješ. Nemaš blage veze kakav sam igrač, koliko znam ili ne znam, stoga je tvoj komentar na moju igru potpuno irelevantan.
To je to od mene što se tiče ove teme, ostalo ću ti pokazati na bojnom polju kao i uvijek do sada. Još da riješim par vaših sela na svom kont. a onda dolazim tebi u goste.

Lp sa računa pajke.

ps. slobodno i ti meni navrati ako se zaželiš moga društva, ja bih uvijek rado prihvatio druge goste, samo što su oni većinom odlazili polomljene njuške :))
Hahahahahahahaha, moj apostole, ne razumiješ ti apsolutno ništa. Tvoj pristup osnovnoškolca me nasmijava ali i oduševljava. Istina je da odavno nema ovdje ovako nevino naivne osobe poput tebe. I to nije uvreda, dapače, ja bi rekao da je pohvalno unjeti se u igru na način na koji ti to činiš. Samo, tim spikama možeš impresionirati samo pučoškolce. "Moje pleme, front, polomljene njuške", ozbiljnost pristupa i ostale spike koje koristiš u temi spam (znaš li uopće značenje te riječi???) u meni izazivaju salve smijeha. Dragi apostole, jesi li svijestan da tvoj mač nije pravi mač, da... hahahaha, ma ne mogu ni pisati od smijeha. Veliš, polomljene njuške?!! E, uljepšao si mi dan. Što se tiče poznavanja, znam ja tebe dobro, ne sjećam se svijeta koji je bio ali došao si nam kao izbjeglica, iste provale si prodavao, nešto o ustrajnosti i srčanosti, pokupio nešto deffa i kad su nas počeli gaziti, izbjegao u trće pleme gdje si prodavao istu spiku... Tada sam se smijao, smijem se i sada. Pamti forum ako ne pamtiš ti, daj si truda i pronaći ćeš naše razgovore na tu temu, ako me sjećanje ne vara, sa "štakorima" ili "pacovima" si igrao... Jak si kada si sa jakima i to nije grijeh, samo, ne možeš se meni tu prosipati.
Možeš mi doći u goste, možeš i ostati u mom selu, kog' je briga?! Ah, da, tebe je briga!!! Namjera mi je bila isprovocirati malo a ti se uvijek upecaš, hahahahaha.... A drag si mi, moram priznati.
Ajde, na pobjedničkoj si strani, ovaj put ne možeš omanuti sve i da hoćeš, navijam za tebe!!!
;)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Eh, duali, triali... Nikad nisam osvojio svijet, imao sam par dobrih epizoda ali ne žalim niti za jednim selom, nisu ona toga vrijedna. Zabavio se jesam i to mi dovoljno. Osobno smatram da su duali i novci uništili ovu igru. Ono po čemu se razlikujem od vas "uspješnih" (stavih navodnike samo zato što sebe ne smatram neuspješnim što opet vama ne opovrgava vašu uspješnost) je to što nikada nisam dijelio svoj acc jednako kao što ni vlastite gače ne dijelim. E, na to sam ponosan. Nikad nisam ime promijenio u igri, za time nemam potrebe, nosim ga ponosno kroz sve svijetove. Nikada se nisam kompromitirao, na prevaru uzeo selo, izdao ili nešto slično. Prezirem špijune, kao igrače i kao ljude. Davnih dana, dok sam ozbiljno igrao, su mi nudili takve usluge ali svi do jednog su bili odbijeni i prijavljeni matičnom plemenu za pokušaj prljave igre. Igram igru, ništa više od toga, ne spletkarim kao što i nemam potrebu za time. Ne treba nam to, te nismo kruha gladni niti nam životi ovise o ishodu igre. Igrao sam sa velikim igračima (Didonius, Avantura...) i oni su se držali istog kodeksa.... No, da ne dužim, smatram se vrlo uspješnim, upoznah puno ljudi i pred svakog igrača mogu stati čista obraza. Tako da kad mi neko spomene ingame, ne dira me to ni malo.
Nadam se da sam doprinjeo diskusiji na spamu i molim vas, ne zamjerite ako ispalim pokoju otrovnu, isto tako ne zamjeram kad mi se uzvrati.
Uživajte,
moj naklon vama,
ja

Hvalite me usta moja, kada već nitko drugi neće!!!
 
Top