Spam

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
vanjuha kako neces navic na otrovne kad te zena sigurno stalno ujeda,tako da druge otrove ti ni ne osjetis :D pricacemo kad se i mi pozenimo
Moja žena je zakon, jedva čekam da se i vi ostali usrećite, da budete sretni kao i ja!!! Istina, brzo se navikneš na otrove, ne boli više nakon nekog vremena. Doduše, uz ženu dobiješ gratis i punicu, to zna biti zajebano ali što je to za mladiće koji svakodnevno krvare po bespućima plemena...
Znate onaj:
Pitali čo'eka šta bi napravio da mu punicu napadne lav?!
- Ništa- odgovara ovaj - sam ju je napao, sam neka se brani!-
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Eh, duali, triali... Nikad nisam osvojio svijet, imao sam par dobrih epizoda ali ne žalim niti za jednim selom, nisu ona toga vrijedna. Zabavio se jesam i to mi dovoljno. Osobno smatram da su duali i novci uništili ovu igru. Ono po čemu se razlikujem od vas "uspješnih" (stavih navodnike samo zato što sebe ne smatram neuspješnim što opet vama ne opovrgava vašu uspješnost) je to što nikada nisam dijelio svoj acc jednako kao što ni vlastite gače ne dijelim. E, na to sam ponosan. Nikad nisam ime promijenio u igri, za time nemam potrebe, nosim ga ponosno kroz sve svijetove. Nikada se nisam kompromitirao, na prevaru uzeo selo, izdao ili nešto slično. Prezirem špijune, kao igrače i kao ljude. Davnih dana, dok sam ozbiljno igrao, su mi nudili takve usluge ali svi do jednog su bili odbijeni i prijavljeni matičnom plemenu za pokušaj prljave igre. Igram igru, ništa više od toga, ne spletkarim kao što i nemam potrebu za time. Ne treba nam to, te nismo kruha gladni niti nam životi ovise o ishodu igre. Igrao sam sa velikim igračima (Didonius, Avantura...) i oni su se držali istog kodeksa.... No, da ne dužim, smatram se vrlo uspješnim, upoznah puno ljudi i pred svakog igrača mogu stati čista obraza. Tako da kad mi neko spomene ingame, ne dira me to ni malo.
Nadam se da sam doprinjeo diskusiji na spamu i molim vas, ne zamjerite ako ispalim pokoju otrovnu, isto tako ne zamjeram kad mi se uzvrati.
Uživajte,
moj naklon vama,
ja
imam dovoljno uspjeha u životu, ne treba mi tvoja hvala... a duali-triali su oduvijek bili ne možeš govoriti da su oni upropastili, kad u upropastili tvoji frendovi i DKL sa zatvaranjem svijeta u roku od 4 mjeseca pomoću diplomacije...prvih 25 ide u jedno pleme, ostatak se nobla...
a baš onaj što je 74 na ranku je možda najviše i uradio za pleme a ide na noblanje, jer nije u top25
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Trče neke rekorde u zatvaranju svijeta da obore!
Ne važi se to, čuli kalllas zatvorio svijet za 4-5 mjeseci, oni će prije...
E pa ne važi se na diplomaciju, kalllas jedinu diplomaciju je imao sa akademijom, a ne sa 2 akademije, pa još 2 plemena i njihove akademije, pa nap sa ostalih 4 plemena i samo rokamo jedno pleme, ne ide to tako!
Gdje ste sad kad se tu treba rokati 2 plemena, a ne 1?
Nema vas nigdje, samo po skype se hvalite između sebe kako ćete ovo kako ćete ono, a ne vidim nikakve rezultate, pokažite ih, potrudite se..dosadno mi je, dajte malo igre
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
imam dovoljno uspjeha u životu, ne treba mi tvoja hvala... a duali-triali su oduvijek bili ne možeš govoriti da su oni upropastili, kad u upropastili tvoji frendovi i DKL sa zatvaranjem svijeta u roku od 4 mjeseca pomoću diplomacije...prvih 25 ide u jedno pleme, ostatak se nobla...
a baš onaj što je 74 na ranku je možda najviše i uradio za pleme a ide na noblanje, jer nije u top25
Što se ti uvijek nađeš prozvan i što ti trebalo ovo sa uspjehom u životu? Koga briga?! Tko to tebe osobno hvali? Ajde vi momci nastavite sa stiskanjem lajkova jedni drugima,baš ste simpa... Ja odoh posaditi cvijeće oko sela...
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
ma ko je ovaj bot vanjuha hahahah koji acc sta je ovo...dje pjana...dje benjo pa sta je ovo opsovao bi sad ali banovali bi me
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
evo mene,hoce me ove injekcije ba :D kakav si ti ,pusti matorca ovog vidis da je skreno
Kako to misliš "matorca"? Ja svjež k'o rosa što na travki sa jutarnjim suncem se mazi, bistar k'o potok što kroz šumu pute traži, lagan poput lahora što sa krošnjom priča, zelen poput Smayketa što važan misli da je... a ti meni da sam matorac!!! Eh...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38

Evo jedna za sve ljubomorne ljude! :)
Fascinantno, pa ti komuniciraš, kako ako ti samo noge vire??? Dečko, da ti kažem nešto, igraj igru, nemoj je živjeti, ima puno jačih stvari u životu u kojima ćeš se realizirati sa energijom koju ispoljavaš ovdje, preusmjeri je na važnije stvari, imaš potencijala, ja samo provociram a ti mi pripisuješ osjećanja jednog desetogodišnjaka... Svijet je gotov, znam to još od pada Daggera, sve ostalo je zafrkancija. Mogu i sporije pisati ako ti teško za shvatiti...
Evo ti lajk... da ti uljepšam dan!
;)
 
Top