Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Server bez TW STATS ?
Ko koga ovdje , dajte ljudi kako cu pratiti šta je kome palo, ko je šta osvojio ? :S
Wtf
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pravi Raoul Duke da je igrao hr24 sigurno ne bi igrao i bio između 50-150 mjesta. Taj igrač je uvijek u vrhu gdje god da igra, jer je logično najjači igrač koji je ikad igrao ovu igricu, barem sa prostora balkana. Sjećam se šta je uradio na ba3, bio prvi sa ajmo reći 300k a drugi iza njega 80-90k, dovoljan pokazatelj jačine tog igrača. A sve ove kopije nicka, pa tu može da igra i dijete iz osnovne škole i da se predstavlja kao on, to je sve blijedo i čak ružno za vidjeti. A pošto znam dino nešto što većina ovdje ne zna, javi mi se na skajp samo da mi to potvrdiš bgt, jer sad odo evo žurim, moram noge oprat
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pravi Raoul Duke da je igrao hr24 sigurno ne bi igrao i bio između 50-150 mjesta. Taj igrač je uvijek u vrhu gdje god da igra, jer je logično najjači igrač koji je ikad igrao ovu igricu, barem sa prostora balkana. Sjećam se šta je uradio na ba3, bio prvi sa ajmo reći 300k a drugi iza njega 80-90k, dovoljan pokazatelj jačine tog igrača. A sve ove kopije nicka, pa tu može da igra i dijete iz osnovne škole i da se predstavlja kao on, to je sve blijedo i čak ružno za vidjeti. A pošto znam dino nešto što većina ovdje ne zna, javi mi se na skajp samo da mi to potvrdiš bgt, jer sad odo evo žurim, moram noge oprat

Ma Petar je Bog igrice :)
Kad smo mi gledali kako on igra, i kad smo igrali s njim na ba serveru, ovi nisu znali šta su plemena.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Sjećam se kada su ovu igru igrali nadobudni i naivni, kada se je bilo gušt igrati... Sv1, pa Sv2... Sve dalje je postalo šema, vođe su postali profesionalci, njihovi "podanici" su postali igrači koji dijele svoj račun sa još dvojcom (dijelite li i vlastite gače sa poznanikom? Ime je samo jedno, ne možeš ga dijeliti...), itd... Jednostavno moraš postati kreten da bi bi bio uspješan u ovoj igri!!! Karikiram ali oni koji igraju dugo znaju na šta mislim. Pod kretenom mislim na ljude koji se dižu u 5 ujutro kako bi poslali napad ili kako bi vidjeli da na njih ne ide napad, mislim na ljude koji zanemaruju privatni život jer im je važno dobro kotirati.. Dugo sam i ja bio takav kreten, jeaah, onaj osjećaj kad ti dolaze gosti a na tebe ide napad pa pod izlikom da ideš nešto pogledati na net, mahnito klikaš kako bi alarmirao ostale i obranio se od smrada koji atakira na tvoju veličinu... Ah, nisam ponosan na ta vremena ali da sam guštao, jesam!!! Ovu igru su uništili duali, triali...novac... i ostale p.materine, odgovorno tvrdim!!! Svaka čast jakim ekipama, ima igrača koji logikom i intelektom nadmašuju ostale ali... ponavljamo se iz svijeta u svijet. Još se i novac umješao na način da daje prednost... Bah... Početnik na sv. 25 nema šanse, pojesti će ga razrađene šeme, eventualno može biti na uzici ili graditi za druge... Ma ne zamjerite, dajem svoje viđenje koje se oslanja na višegodišnje iskustvo i osobne stavove. Nisam nikad osvojio svijet, nisam bio dovoljno "pro" ali sam uživao pojednako kao i pobjednici koliko god to nekome zvučalo neobično. Sjećam se da sam dobivao čestitke na obrani od jakih igrača, da sam dobivao pohvale na osvojenim selima od poraženih... i to je to! Gušt je razbiti krkana koji je duplo jači od tebe ( a to ova igra omogućava) i .... tu bi se zaustavio. Hoću reći da uživate u ovoj igri, ne dozvolite da vas preuzme, da upravlja vama na način da na forumu pišete gluposti poput uvrijeđenih curica... Ne dijelite svoje račune jer to onda niste vi, postajete uspješna gomila i nema u tome čara, bar ne za mene. Pa šta ako vam uzmu selo, pa šta ako vas restartaju, odigrali ste s guštom i naučili nešto za slijedeći svijet, stekli pokoje prijateljstvo i povjerenje a to je i više nego što će neki ikada postići jer... ime je samo jedno, nosite ga samostalno i sa ponosom jer doći će novi svijet, ime možeš i promjeniti ali karakter ostaje i gotovo uvijek se prepozna, svi se već znamo... zar ne?!
Guštajte, osvajajte i budite osvajani... i ne zaboravite, ovo je igra, zadovoljstvo i razočaranje su sastavni dio nje, nema mjesta frustracijama... jer one puno govore o vama samima....
Da skratim, ima li mjesta za mene u kojem pametnom plemenu? Mastrubacija mi nije nepoznanica...
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
A niko ne pominje ovaj tutorijal, koji se doduse podavno uveo, a uveliko kvari igru u početničkoj zastiti
 

adoo23

Member
Reaction score
10
Gdje prestaje logika, tu počinješ ti brate :)
Samo ti otvaraj, igrat će ti Osmičević, a ovi dole ti nisu bitni brate moj, i kad ćemo na pivo?
Prosli put sam ja platio, pa de vidi da ti sad vrneš turu :)

I vrati onaj kredit što sam ti poslao kad ti je trebalo da curu cimaš, a i vala onu košulju mi vrati kad si išao na koncert Jelene Rozge :D


A vi što nećete da igrate, ne morate.
Poz.

Sa poštovanjem, Otac ove igrice , Veliki kralj Osmičević Dino.

ccccccc :zid::zid::zid::zid::zid::zid:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nisu znali sta su plemena,a pola ljudi ovdje starije od tebe haha

Ako su ljudi stariji i od njega i od mene, ne znači da jesu znali šta su plemena, ili ipak znači? Možda je neko stariji od nas svih čuo za ovu igricu prije godinu dana, igrao prvi svijet 21 npr, a ima 50-60 + godina...

Nemojte se ložit ba odma, ša ti je bola

@vanjuha - mnogo fin komentar, sve lijepo objašnjeno :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nisu znali sta su plemena,a pola ljudi ovdje starije od tebe haha

Inače ti moram objasniti, prvo to vaše pleme i to što vi deffate barbare na našem kontinentu, hajde okej to :)
Druga stvar već šaljete po 5koplja i 5mačeva vašim igračima bliže nama :lool:
Treća stvar ne razumijem par igrača tipa Petak, Gamma, hajde Pami znam i još pojedine, ne razumijem šta će sa vama, da vam je dobro vodstvo, da vam kažem iskreno vodstvo vam je kurac, ta postava Komunjara i ostali poduvajte ga svi, prvo izbacite pola plemena da ne budu moji spijuni a tek onda pokušajte da igrajte , onda formirajte prsten na mapi sa pozicijama, i maknite one ljude što vam vode pleme, i tek onda ćemo pričati i tek onda ću vas gledati kao protivnike, jadni ste..

A to neko stariji od mene, vidiš kako si glup, neko može imati 50 godina ali igra igricu 2 godine, ja igram od ba1, ne da mi se računati koliko godina ima.. prvo malo skapiraj šta pišeš da se ne provaljuješ, hajde pozdrav za tebe i tvoje pleme, prejaki ste :pivo:
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Hahaaha bravoooo dinooo bravooo bravo i jos jednom bravooo...osnivac plemena ti je sprasio tur na svijetu 22 nemamo vise o cem pricati a to sta ti znas to me iskreno zaboli ona stvarcica..samo ti i dalje dizi svoj ego

Razocara si me i neces tako daleko..ne racunajuci igru vec osobnost...strasno i zalosno mnogo
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
S ovime poduvajze ga svi si sam sebe izdao..prijatelju neznam tko ti daje informacije i briga me iskreno ali izdajes sam sebe i sto je najgore naladas drugr uvik bez razloga sta tebe boli koga mi imamo u plemenu i tko je glavni....evo ja cu ti pokusati pokazati da se zamaras sa nebitnim stvarima u zivotu to sto imas problem biti u svakon kutku ove igre e to je vec za brigu...

Prijatelju saljem ti por blockajes me na svim komunikacijama napadas okolo bez razloga mene i moje pleme zapitaj se malo tko je tu problem

Hvala i uzivaj u svojem egu
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
http://prntscr.com/bcgs7g :hmm:


Ti mene spasio na 22 ici ?
Vidi Daggeru, dečko šta si već, razumijem da briješ na mačeve, koplja, strijele, konje , konju ! :D

Ne da mi se ba sa tobom bakćati, za mene si umro na hr24, ja te ne znam, taj tvoj stil način da sad deffaš liniju svog plemena, i što deffas barbare pokazuje koliko si ti bot, zar misliš da mene ili bilo kog iz mog plemena zanima što hoćeš ti reći ?

GIVE ME A PLACE TO STAND I WILL MOVE THE EARTH..

hajde zakopaj se u zemlju i glumi luk, takvih poput tebe mi je pun k..
Ne interesuješ me, ali nemoj da mene prozivate ja pravim multiće da uđem u vaše pleme, da hoću spijune tamo imao bi ih, trenutno nisam zainteresovan da čitam bilo šta od vas, jer svakako je velika glupost, šanse da vi nas dobijete su isto koliko su šanse da papa pređe na Islam, prijatno nećeš od mene više dobiti odgovor.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
oj ba dagera crni ga tu , a ulizivo se i uvlacio u supak hahahahhahahahahahahahah kako si nerealan
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Prijatelju dino citaj tekst ja sam rekao da je osnicav plemena (a to nisam ja) tebi ne spasio nego sprasio tur...a to je clan WPa bivseg samo da znas informativno

Kultura = 0 ;)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Prijatelju dino citaj tekst ja sam rekao da je osnicav plemena (a to nisam ja) tebi ne spasio nego sprasio tur...a to je clan WPa bivseg samo da znas informativno

Kultura = 0 ;)

Nisam imao dodira sa Motorkom na hr22 :D
Opet ne znam o čemu pričaš :D

Ali to Motorka sigurno laže da bi sebi digao rejting hehe
ajde uzhivaj Dagerčiću :D
 
Top