Spam

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ostane onaj prijateljski žar uvijek iako se ne igra dugo, piva može uvijek, al ako se treba i rakija pit ili nešto rolat, tu sam majka mu stara, zanemarim taktiku al igram za raju :D nema nas nigdje u posljednje vrijeme, svi su se razbježali po obavezama al navratim ponekad.. Ja i Vanjuha čekamo ostale na pivo, napravili smo fin ceh al ne ide nam se još :D Živio Crni

ps.poz mi ellene
Rakija može uvijek ali role su mi roze, od žene, ne bi se usudio...
Ako itko potegne do Zagreba, tu sam, ionako me nitko od prijatelja ne podnosi, usamljen sam, možemo rolati do besvjesti, na mjesečini... ne, fakat, pisati na pp ... Sjećam se prvih svijetova, cuge, roštilji, Shumijavore....... Tada se drugačije igralo, duali su bili rijetki, znao si sa kime pričaš a noFci su se davali samo za premium... Sad možeš i plemića kupiti za noFce,... ja ih imam dvoje, držim ih u štali i ponekad im svratim, po noći....
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Sve pet, Faree, al' još mi dođeš ona dva demižona i ražanj od inoxa, neću se smekšatti šta god ti rekao.
Pa đe si ti, kućo stara, nema te k'o ni morala u MrDoniussa!!!

Dva demižona do vrha ispunjena domaćom rakijom od dunje (ja lično pekao, ruke su mi otpale), ražanj od inoxa ćeš da dobiješ, nadam se da veliko raočarenje doživjeti nećeš kada jagnje na njemu nađeš, neću da te uvrijedim samo upozoravam, ma pusti mrDoniussa, momak je mlad, neisukusan još uvijek, ne zna kako da postupa sa ljudima poput tebe, nije svjestan da ukoliko te nahrani i napoji pobjeda je već njegova :D

Tu sam ja, međutim za razliku od tebe, pojavljujem se iz svijeta u svijet pod novim a ponekad i starim nickovima, nekada sam faree, ponekad uskočim na kataloniju, a nerijetko napravim i potpuno novcat račun, ne pitaj zašto jer bih te morao lagati (ozbiljno, suviše sam popularan pa se skrivam, ne idu mi presice od ruke u posljednje vrijeme)

Ne spominji schumijavorea, salsa i zene ispise mu mozak, rado ga se sjetimo ali od njega ni traga a jos manje glasa, nažalost napustio je plemena za sva vremena, da ne dužim više, pozdravljen da si mi druže stari :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Dva demižona do vrha ispunjena domaćom rakijom od dunje (ja lično pekao, ruke su mi otpale), ražanj od inoxa ćeš da dobiješ, nadam se da veliko raočarenje doživjeti nećeš kada jagnje na njemu nađeš, neću da te uvrijedim samo upozoravam, ma pusti mrDoniussa, momak je mlad, neisukusan još uvijek, ne zna kako da postupa sa ljudima poput tebe, nije svjestan da ukoliko te nahrani i napoji pobjeda je već njegova :D

Tu sam ja, međutim za razliku od tebe, pojavljujem se iz svijeta u svijet pod novim a ponekad i starim nickovima, nekada sam faree, ponekad uskočim na kataloniju, a nerijetko napravim i potpuno novcat račun, ne pitaj zašto jer bih te morao lagati (ozbiljno, suviše sam popularan pa se skrivam, ne idu mi presice od ruke u posljednje vrijeme)

Ne spominji schumijavorea, salsa i zene ispise mu mozak, rado ga se sjetimo ali od njega ni traga a jos manje glasa, nažalost napustio je plemena za sva vremena, da ne dužim više, pozdravljen da si mi druže stari :D
Srceparajuca poruka, suza mi krenu :, ( ♥♥
 
Top