SPAM

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
aaaaaaaaaaaaaa pa dobro :) reći ću vam koja je jedina razlika izmedju nas,al nekad za 3 4 dana
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Bravo franceticu prljava igra ko i uvijek .. Mada sam od starta govorio da se pazi na blacka jer mi je bio sumnjiv, a kada nije nekidan poslao nuke gdje je trebao odma sam znao da je vas igrac, ali neka samo lagano idemo dalje
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
Bravo franceticu prljava igra ko i uvijek .. Mada sam od starta govorio da se pazi na blacka jer mi je bio sumnjiv, a kada nije nekidan poslao nuke gdje je trebao odma sam znao da je vas igrac, ali neka samo lagano idemo dalje

Pozdrav za joleta <3
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Jole se nikad nije pravio da je nas, pa po noci pokusao da nobla nekoga od vas, kao sto je black pokusao. Jole je bio vas igrac i posle izbacivanja presao kod nas, nema nikakve slicnosti izmedju njega i blacka.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ali neki dan stavljaju slike kako mi pitamo igrace za sela...
A ljudi imali spijuna u vodstvu,u vodstvuuu aaa kakva prljava igra,sramota za pleme Crnci kao i njihovog vodju francetica na cijem racunu igra 15 igraca hahahah....Sta je franceticu,ne znas ti izgleda nista odraditi kako treba pa dovodis igrace da rade to za tebe
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Haj Anele majke ti suti, koliko igram ovu igru nisam vidio da neko igra prljavije od tebe

To sto se Nikom se svidja vas nacin igre pa zeli kod nas da predje nije nas problem

Jos govoris da na acc francetic igra puno igraca hahaha nmg da vjerujem koliko si glup momak :* ne pricaj o stvarima koje nez
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
combe reci im kako sam te na hr19 ucio da igras i smiri dozivljaj , otiso si peletu na racun , sad franceticu, gdje ces dalje , 9 vas ima
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Jeste ja priznajem da si me ucio da igram ne krijem to, sjecam se da sam ulazio na hr1 I svakom se javljo da me uci, jel neki problem?

Ucenik uvijek bolji od ucitelja :))

Dobro prelazim s acca na acc I tebi to smeta me razumijem...Ako treba preci cu na jos 10 acceva da ih ppjacam...Hoces malo I na neki vas acc da predjem mozda tad nesto dobro odradite :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
Oooooooo vidi lopova pišu o lopovluku.
Rew je imao password od pirata vratio deff, probao zakucati off i plemiće i vi pišete meni nešto?
Sjećam se jednog lopova na s23 kakoje radio isto i do kraja servera je plakao s jednog sela kako ga ne možemo nublat!
Pa što mislite pobijedit na taj način?
http://prntscr.com/earmzz
Do sad se nisam htio zamarat ovim glupostima ali sad ide provjera svih računa u UN i Bjelci, jer ovo je lopovluk nije igra.
Boli me kiki za rew-ovih 13 računa (to sam tolerirao i rekao mu da od njega probavam napravit čovjeka iako mi očigledno nije pošlo za rukom) ali ulazit na tuđe račune nepozvan je lopovluk alla mejra i doktor.
Razumijete li vi da smijete igrat na jednom računu i druge račune kad sitate smijete samo branit račun a nikako napadat ili ne daj bože oštetit račun.
I vi bi francetiću o moralu? Pa u roku od 10 dana još tri vaša igrača će preći u Crnce i to je jednostavno tako ljudi ne vole mejru i doktora i ne vole lopovluk i glupost.
Pa vi ste puni lopovluka i gluposti i to vam otvoreno kažem.
Rew razočara me do jaja, do sad nisam riječ lošu rekao za tebe i uistinu mi je bilo žao što nisi uspio napravit od sebe koliko toliko ispravnog čovjeka.
Ode Rew u kurac radi igrice.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Bravo franceticu prljava igra ko i uvijek .. Mada sam od starta govorio da se pazi na blacka jer mi je bio sumnjiv, a kada nije nekidan poslao nuke gdje je trebao odma sam znao da je vas igrac, ali neka samo lagano idemo dalje
S lopovima ne komuniciram stavi si to u glavu.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ma cekaj malo covjece....Kad sam ja ulazio na neki tudji racun?
Slobodno prijavi sve racune pa cemo vidjeti ko ce koga banovati....
To bi bilo i najbolje da se odradi tako ali franceticu zajebavas se,ode obraz plemenu crnci...ali hej nista cudno,znamo da samo regrutacijom vi i mozete uzeti svijet....Mogu samo zamisliti koliko igraca je maltretirano od tebe da predju kod vas...
Pa de ljudi malo fer kakve igre,nijedan svijet bez spijuna ne moze proci,smijesno,sramota,pami bot si....
Ne znam eto,jedno pricas,drugo radis franceticu,pa ne moze tako
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
combe reci im kako sam te na hr19 ucio da igras i smiri dozivljaj , otiso si peletu na racun , sad franceticu, gdje ces dalje , 9 vas ima
Pa ne znam neko je to tako već radio, sa računa na račun??? Hmmmmmmmmmm

I to isto protiv Crnaca, pa nigdje ništa nije uradio :) Hmmmmmmmm

Nego što vam je krivo što vas deru ljudi?
 

francetic

Member
Reaction score
15
Bože mili.
Nas dva smo počeli na mom računu.
Francetić
Belaj boy
Head hunter je došao malo kasnije a ovako je počelo.
Pita me belaj boy, idem li sa svojim računom pa se spojimo tako će mo dobit selo više. Ne mahire idemo s jednim računom jer to što predlažeš nije baš pošteno.
Poslije 5 dana dolazi Head hunter koji se vratio iz Španjolske i kaže kako bi volio igrat u Crncima jer smo najbolje pleme ikad, predložim mu da igra s nama na računu.
Imam selo od 800 bodova da ga dignem pa ga mi nublamo pita me? Head hunter. Ne kažem mu to nije pošteno, stavi račun na brisanje i onda možeš doći s menom i Mahirom zajebavat se.
Smijem li farmat head huntera jer selo je dobro i doneslo bi puno resa.
Apsolutno zaboravi to selo dok ne pobarbari. i tako je i bilo.
Lako se provjeri, odite na tws i provjerite kad je račun ugašen.
Na kraju Combe ostaje bez računa poslije telenovele s pelle i ja ga zovem da dođe igrat s nama na račun jer Head hunter se logira jednom u 2 mjeseca, a kako mi se combe sviđao kao osoba i igrač pitao sam Mahira što misli o tome, Mahir se složio iz prve i od tad je ovaj račun puno jači moralno i vojno.
Prvih 15 sela je uzeto sve od neprijatelja s tim da nam je Jole pomogao uzet jedno selo, ja sam ga očistio a on ga uzeo i ja sam mu nadoknadio rese za plemića kojeg je potrošio.
E sad izađite mi vi s vašim pričama pa mi onda pričajte o moralu, Može?
Crnci će uvijek regrutirat ljude koji nam se sviđaju. Sad što vi ne razumijete mentalitet ovog plemena nije moja stvar, Benjo zna kad smo mogli zatvorit ovaj svijet, cca prije 2 mjeseca jer pola bjelaca (većina boljih igrača je htjela kod nas,) mogli smo jednostavno regrutirat pola vašeg kontinenta i samo vas lagano pokupit.
Ne postoji igrač u UN ili Bjelcima kojeg smo mi vrbovali, uvijek je igrač koji nas kontaktira. Tomijev dual lopuža koja je Tomiju ukrala kreditnu karticu i čovjeku potrošila 170€ i dovela do bana računa je nudila mirsi tomijeva sela gratis, prebacivao PB i to je sve odbijeno jer nas ne zanima i javili smo tomiju da ovaj prebacuje PB.
Vi ste takvog čovjeka ostavili u plemenu sve dok nije dobio Ban. Držite u plemenu ljude koji ulaze na tuđe račune i kradu PB i vraćaju vojsku i meni pišete o moralu?
Opet vam ponavljam, ono što vidite u Špiglu nije moj odraz, nego vaš!

I kakve su ovo priče da je Jole izbačen iz Crnaca? Ja sam na 5 servera odigranih izbacio jednog igrača i to jer je počeo vrijeđat Muslimane (znači radi politike koja je u Crncima strogo zabranjena), nikad nisam nikog izbacio iz plemena, nikad.
 
Top