SPAM

Status
Not open for further replies.

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
haj boga ti miga, kad nemaš argumenata više nemaš šta da kažeš. Ja sam sve svoje argumentovao, i da nastavljam igrat i neki sledeći svijet dođem gdje ti igraš, znamo svi da mi ne bi mogao pera odbit. Barem ne ti, argumentovano to kažem, spidi može, buda može, salepg, ali ti naaaaaaaaah nula bodova. Previše si loš, ne toliko aktivan igrač, a svi protiv kojih sam igrao ja, znaju da je moj račun teški off, da prvi izlazim na front, i da sam vječito u vrhu sa ODA.

Imaš pozdrave od mene, kuliraj gdje možeš osvajat, gdje ne igra niko :****************
 

Falen

Member
Reaction score
1
Migha ti si glup i nubina sto jest jest a u drugu ruku ti igras sa svim igracima (citaj davidovim puhlenima) kojima se klanjaju hosmo i njegovi puhleni jer im nikad nisu mogli pera odbit (hosmo dobar izraz) =tako da migha ili royalslddzr kak vec klanjaju se i tebi koliko god to glupo bilo tako ispade , a mozda i tvoju sliku imaju iznad kreveta
A ti puhlenu pjanoni iako vjerovatno opet uplaseni hosmichevich pise sa tvog acca al hajde reci cemo da si ti , nubine ste , osvojili ste 2 svijeta gdje nije bilo haman jace ekipe i to na prevaru i to je to .

Razumiju se frustracije ali tu ste negdje vas dvojica (nubine za plemena) osim sto ovaj puhlen hosmin je dosta povodljiviji i pise sto mu hosmichevich kaze.

Hosmichevichu nubina si kao i tvoji puhleni , drzite se slovenije i sssssssssss
Hajmo tri koraka . :)

P.S. imali se informaciju da ce spidi,bushymushy migha za kojeg tvrdite da je nub i ostali da ce doc na 29ku , pa ste odjednom promijenili odluku da igrate u odluku da bjezite , to sve govori o vama puhleni .Ali hajde sad mozete da se nadmudrujete ovde sa mnom na forumu svijeta koji ne igramo ( mi previse dobri za ovaj svijet , vi previse kukavice za ovaj svijet ) ali naci cemo vas na 30ki :( Nego koristite li cepove u slovheniji ?
 
Last edited:

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
a gledaj ko se skupio.. pjana, benjo, cuca, tomo.. sve bolid do bolida, još fali vedad kao šlag na tortu da dođe i da ode sve u pizdu materinu.. pa ja da se raspravljam sa nekim ovdje mene bi bilo sramota da tomo stane na moju stranu, mislim da je čak i pjanu sramota kad ga taj bolid podrži.. tomo jebote, najveća maskota i debilčina na .hr.. i sad ja treba da se raspravljam sa nekim poput tome, ipak odustajem.. uvijek popustim, sa pjanom samim bih i mogao nekako, ali je sad prevelika doza debilizma ovdje.. rekao sam vam sinoć šta možete da mi uradite, u bilo koje doba dana..

poyy, volim vas
igram eto zadnje servere ,u prosjeku 3/4 osvajam,ne glumim neku igracinu ,al miga ti stani na kontra stranu i desit ce ti se svaki put isto .tvoj nivo govori o tome sta ti mozemo uradit u bilo koje doba dana ,ti si olicenje mudroce intelekta nekog i pameti , mi smo debili :*

cuca brate djesi mi <3
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Mi nismo ni kontali igrati 29-ku.
I kad budemo igrali protiv Spidija i tih igrača koje si naveo tebe tu neće biti, jer će to biti okršaj najjači igračha trenutno na hr tako da ćeš ti moći smjestiti se u neko random pleme i pratiti statistiku.

I budi miran, nemoj da ti zabranim pisanje ovdje :)
 

Falen

Member
Reaction score
1
Mi nismo ni kontali igrati 29-ku.
I kad budemo igrali protiv Spidija i tih igrača koje si naveo tebe tu neće biti, jer će to biti okršaj najjači igračha trenutno na hr tako da ćeš ti moći smjestiti se u neko random pleme i pratiti statistiku.

I budi miran, nemoj da ti zabranim pisanje ovdje :)


uuuuu nemoj mi zabranitii uuuuu , strashni hosmichevichu hoches li se oproshitit opet od plemena onda po 432432432423 put , ae makar ne tjeras puhlene pjanonija i ekipicu da pishu za tebe , ma joj najjacha ekipha tolikho jaka da se uvaljujes u guzicu svima iz sb-a samo da bi igrao sa njima a oni te nece pa cak ni migaa za kojeg kazete da je nub e to je tuzno, nemoj da se trpash gdje ti nije mjesto , drzi se slovenije sa puhlenima fatajte ribice , idi pomoli se davidu i vuletu jos jednom za kraj , pa oprostajno pismo .


ajmo tri koraka :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahah da se pomolim Vuletu .. šta ću se pomoliti Vuletu pacovu i štakoru kad sam u svim segmentima igre daleko ispred njega..
Idem u krevet nije mi više zanimljivo pisati sa bolesnim osobama.. :rolleyes:

Čuj Miga, prošli put kad si pisao za Spidija pa ovaj reče da ne zna ni ko si, i da pričaš gluposti onda si izbacio njega, sad trpaš Migu da ti neko pomogne protiv mene a i Miga ako bude pisao komentar vjeruj da neće ići protiv mene iz više razloga, volimo se heheh

Ajd idi spavaj, još par godina moraš budeš tu da bi došao i sjebao me, ajd vozdra
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Realno ima dosta dobrih igraca na Hr serveru, ali sve ih je manje i manje jer odlaze na strane servere i tamo igraju. Zadnji put sam se u to uvjerio na netu W85 gdje sam upoznao 5 ljudi sa nasih prostora u istom plemenu. Razlog njihovog odlaska/ne igranja ovdje je sto se uvijek nadje neki klinjo koji je tek poceo da igra, nesto naucio i misli da je pokupio svu pamet svjeta i da kad dodje na forum da je nedodirljiv jer mu je sve dopusteno, i da se ponasa kako hoce jer nema niko to da kontrolise. Licno najvise krivim administraciju sto nema kontrole i sto dopustaju svakakve provokacije. Treba svi malo vise da se uozbiljite i da probate neku normalnu konverzaciju da vodite jer ovo ne vodi nicemu. Naravno ne mislim da trebate jedan drugom da laskate u svakom postu, ali sta sve covjek procita stvarno nema smisla. Ipak ste vi svi uglavnom super momci i ne treba vam da dolazite ovdje da nervirate jedan drugog nekim glupostima.
Valjda igrate igricu da bi se zezali, neka vrsta zabave, hobi sta vec, a kod vas se to pretvori u mrznju drugih i sta sve ne.. Ko da je bitno ko je koliko osvojio svjetova, noblao gradova itd.
Ja sam tu da se zezam, upoznam neke super ljude sa kojim mogu o svemu da pricam i s'vremena na vrijeme nesto novo naucim.. A ti?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Realno ima dosta dobrih igraca na Hr serveru, ali sve ih je manje i manje jer odlaze na strane servere i tamo igraju. Zadnji put sam se u to uvjerio na netu W85 gdje sam upoznao 5 ljudi sa nasih prostora u istom plemenu. Razlog njihovog odlaska/ne igranja ovdje je sto se uvijek nadje neki klinjo koji je tek poceo da igra, nesto naucio i misli da je pokupio svu pamet svjeta i da kad dodje na forum da je nedodirljiv jer mu je sve dopusteno, i da se ponasa kako hoce jer nema niko to da kontrolise. Licno najvise krivim administraciju sto nema kontrole i sto dopustaju svakakve provokacije. Treba svi malo vise da se uozbiljite i da probate neku normalnu konverzaciju da vodite jer ovo ne vodi nicemu. Naravno ne mislim da trebate jedan drugom da laskate u svakom postu, ali sta sve covjek procita stvarno nema smisla. Ipak ste vi svi uglavnom super momci i ne treba vam da dolazite ovdje da nervirate jedan drugog nekim glupostima.
Valjda igrate igricu da bi se zezali, neka vrsta zabave, hobi sta vec, a kod vas se to pretvori u mrznju drugih i sta sve ne.. Ko da je bitno ko je koliko osvojio svjetova, noblao gradova itd.
Ja sam tu da se zezam, upoznam neke super ljude sa kojim mogu o svemu da pricam i s'vremena na vrijeme nesto novo naucim.. A ti?


I ja sam za opciju da ovi što duze igraju da se poštuju i ne cimaju barem toliko.
A to da je neko napustio radi nekog klinje, pa ako ih je tako lahko iscimati pa da napuste server radi nekog, neka idu ;)
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
igram eto zadnje servere ,u prosjeku 3/4 osvajam,ne glumim neku igracinu ,al miga ti stani na kontra stranu i desit ce ti se svaki put isto .tvoj nivo govori o tome sta ti mozemo uradit u bilo koje doba dana ,ti si olicenje mudroce intelekta nekog i pameti , mi smo debili :*

cuca brate djesi mi <3
tu sam bruda posmatram situaciju hahah sta mai <3
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
baš tako, ako ih je toliko lako iscimati sa dva tri posta nekog klinje onda neka idu...i ja kad sam došao ovdje svađao sam se sa svakime, i govorio sam kad dođem na svijet da ću ga osvojit, tako da barem ono što ja pišem, ja i uradim. Neko će pisati ovdje bla bla bla bla svađati se, prozivati druge, a kad dođe na svijet neće ništa uradit... Tako da za mene ovaj vanjski i ne predstavlja nešto baš što se tiče što si pisao bushwacker..Može neko ovdje pisati ko budala, smarati ljude kao ovaj falen retard, ali ingame ne pokaže ništa, i šta neko treba radi takvog lika da napusti hr server i ode na strani da igra? Nije niko budala ba...
 

Falen

Member
Reaction score
1
igram eto zadnje servere ,u prosjeku 3/4 osvajam,ne glumim neku igracinu ,al miga ti stani na kontra stranu i desit ce ti se svaki put isto .tvoj nivo govori o tome sta ti mozemo uradit u bilo koje doba dana ,ti si olicenje mudroce intelekta nekog i pameti , mi smo debili :*

cuca brate djesi mi <3


AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH OSVAJAM 3/4 AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

KAZE NE GLUMIM NEKU IGRACINU I EVO IGRAM ZADNJE SVIJETOVE , HAHAHAHAHAAHAHAHAHA OVO JE NEKA VERZIJA SRCEPARAJUCE PORUKE KAO STO MU GAZDA RADI (WANNABE DAVID I VULE) MOGU TI REC HOSMO ONAJ DRUGI PUHLEN PJANONI BOLJE RADI OVAJ DIO SA OPRASTAJUCIM PORUKAMA .

KAD VEC NE ZNATE IGRAT PLEMENA :(

Mozda ako postoje tetris svijetovi GDJE OSVOJI ONAJ KO SE VISE PUTA OPROSTI OD IGRICE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH OJ CUJ 3/4 , GLEDAJ TI MATEMATICKOG PRORACUNA OOOOOJ HAHAHAHAHAHAHA PA NE ZNAM OCM

E PA OVO JE VRH HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

PA GORI SI OD GAZDE TI HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAA JOOOOOOOOJ STA SVE SE NECE PROCITAT OVDJE

A TI HOSMO PRVO SI SE ULIZIVAO VULETU DO KRAJNIKA A SAD PRICAS LOSE O NJEMU PA TAKO SE SAD ULIZUJES SPIDIJU PA CES ONDA SRAT I O NJEMU HAHAHAHAHAHAHA JOJ KAKVI HIBRIDI AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAH AJDE POBJEGLI STE SUTITE SAD HAHAHAHAHAHA

AJMO 1 KORAK , UMOCITE SE CITAVI U MLIJEKO HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ZNACI OD 200 IGRACA IMAS HOSMU I PUHLENE KOJI SMARAJU NA SVAKOM FORUMU I SAD ONI PRO, A OSTALIH 200 IGRACA IH NOBLA SVAKI PUT I NECE UOPSTE DA PRICA SA NJIMA ,OSIM OVOG ROYALSOLDZRA VIDI SE DA STE ISTI, JOJ ALIJAAAAAA

:)
 
Last edited:

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
hocu samo da kazem da previse likova tu ima koji se kurce drug a nista ne pokazuju .s tobom cu pricat kad se ne budes krio iza tudjih imena ...al ocito imas nekih problema u svojoj glavi
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Realno ima dosta dobrih igraca na Hr serveru, ali sve ih je manje i manje jer odlaze na strane servere i tamo igraju. Zadnji put sam se u to uvjerio na netu W85 gdje sam upoznao 5 ljudi sa nasih prostora u istom plemenu. Razlog njihovog odlaska/ne igranja ovdje je sto se uvijek nadje neki klinjo koji je tek poceo da igra, nesto naucio i misli da je pokupio svu pamet svjeta i da kad dodje na forum da je nedodirljiv jer mu je sve dopusteno, i da se ponasa kako hoce jer nema niko to da kontrolise. Licno najvise krivim administraciju sto nema kontrole i sto dopustaju svakakve provokacije. Treba svi malo vise da se uozbiljite i da probate neku normalnu konverzaciju da vodite jer ovo ne vodi nicemu. Naravno ne mislim da trebate jedan drugom da laskate u svakom postu, ali sta sve covjek procita stvarno nema smisla. Ipak ste vi svi uglavnom super momci i ne treba vam da dolazite ovdje da nervirate jedan drugog nekim glupostima.
Valjda igrate igricu da bi se zezali, neka vrsta zabave, hobi sta vec, a kod vas se to pretvori u mrznju drugih i sta sve ne.. Ko da je bitno ko je koliko osvojio svjetova, noblao gradova itd.
Ja sam tu da se zezam, upoznam neke super ljude sa kojim mogu o svemu da pricam i s'vremena na vrijeme nesto novo naucim.. A ti?
Cujem upoznao si jednog I da si odustao od upoznavanja novih :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
može se srat na ovom forumu da valja.. svi pričaju nešto i oni su nešto, a nigdje ih nema :)


;)
 
Status
Not open for further replies.
Top