SPAM

Status
Not open for further replies.

LjiljanZlatni

Member
Reaction score
5
Realno ima dosta dobrih igraca na Hr serveru, ali sve ih je manje i manje jer odlaze na strane servere i tamo igraju. Zadnji put sam se u to uvjerio na netu W85 gdje sam upoznao 5 ljudi sa nasih prostora u istom plemenu. Razlog njihovog odlaska/ne igranja ovdje je sto se uvijek nadje neki klinjo koji je tek poceo da igra, nesto naucio i misli da je pokupio svu pamet svjeta i da kad dodje na forum da je nedodirljiv jer mu je sve dopusteno, i da se ponasa kako hoce jer nema niko to da kontrolise. Licno najvise krivim administraciju sto nema kontrole i sto dopustaju svakakve provokacije. Treba svi malo vise da se uozbiljite i da probate neku normalnu konverzaciju da vodite jer ovo ne vodi nicemu. Naravno ne mislim da trebate jedan drugom da laskate u svakom postu, ali sta sve covjek procita stvarno nema smisla. Ipak ste vi svi uglavnom super momci i ne treba vam da dolazite ovdje da nervirate jedan drugog nekim glupostima.
Valjda igrate igricu da bi se zezali, neka vrsta zabave, hobi sta vec, a kod vas se to pretvori u mrznju drugih i sta sve ne.. Ko da je bitno ko je koliko osvojio svjetova, noblao gradova itd.
Ja sam tu da se zezam, upoznam neke super ljude sa kojim mogu o svemu da pricam i s'vremena na vrijeme nesto novo naucim.. A ti?


Koje su to ljudi mozda smo se upoznali :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
kod mene je tomo i vedad mi popuše od vrha do dna, pa ga opet popuše :rolleyes:
Jbte ti bi samo nesto oko pusenja, ne izlazi ti iz usta ku*** i pusenje...
Kaze stara narodna, "nece plod daleko od stabla", inace u 90% slucajeva dijete od roditelja kriminalca bude kriminalac,
Ili dijete od obrazovanog covjeka zavrsi jos vece skole...
Hmm bas se pitam sto li si ti toliko navalio na pusenje...
To haman genetski i rodica ti je najvise volila u usta nije joj bilo strano ni gutat, cujem sad zarucena :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
odmah oni neke rodice spominju, još malo će tomo i užu porodicu, nije mu to strano, tako kod njega ide,
a ja vam nudim ono za šta ste najpodobniji, da ste pametniji i bolji vjerovatno ponuda ne bi bila takva, ovako postoji samo jedna opcija, žao mi je
 

Falen

Member
Reaction score
1
odustajem,preglup je

Ovaj pjanoni , brao legendo i ja se slazem . Ali hajde jos je to neki klinac pulen Hosmichevicha naucice i on da igra nekad , makar znacenje noble itd , a ne samo da pise oprostajna pisma .

Trebali bi neku skolu napravit za hosmichevicha i puhlene dobre pare na njima uzeti , da ih naucimo da igraju ova plemena a ne samo da jadikuju po forumu :(

Dobar si covjek Nimficu . Malo udaren al dobar :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
odmah oni neke rodice spominju, još malo će tomo i užu porodicu, nije mu to strano, tako kod njega ide,
a ja vam nudim ono za šta ste najpodobniji, da ste pametniji i bolji vjerovatno ponuda ne bi bila takva, ovako postoji samo jedna opcija, žao mi je
Pitaj Radenku kako joj je bilo :D
Usput, ako se kod tebe tako prima ku*** ne mora znacit da je kod svakoga tako, izadji malo iz svog sela :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ovaj pjanoni , brao legendo i ja se slazem . Ali hajde jos je to neki klinac pulen Hosmichevicha naucice i on da igra nekad , makar znacenje noble itd , a ne samo da pise oprostajna pisma .

Trebali bi neku skolu napravit za hosmichevicha i puhlene dobre pare na njima uzeti , da ih naucimo da igraju ova plemena a ne samo da jadikuju po forumu :(

Dobar si covjek Nimficu . Malo udaren al dobar :)

Čujem trebaju ti lekcije oko plemena, dođi slobodno ne stidi se, tebi prva 2 časa besplatna, a svakako za ostale nemaš love. Naučit ćeš u prva dva časa korist kopljanika i mačeva, dosta za vas deffere mrtvace, ništa vam drugo i ne treba :)
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Pitaj Radenku kako joj je bilo :D
Usput, ako se kod tebe tako prima ku*** ne mora znacit da je kod svakoga tako, izadji malo iz svog sela :D

morončino jedna kakve ja veze imam sa njom, kakva rodica, šta lupetaš ti idiote?
 
Status
Not open for further replies.
Top