svijet bez zagora

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Bok decki, evo ja sam Vas novi mod, predstavit cu Vam se kasnije premda me vec znate.

Odsad ce ovo bit pristojan forum uz dozvoljenu dozu spama koji kao bivsi ovisnik mogu tolerirati :)
 

DeletedUser

Guest
kad nebi bilo zagora nebi ko ima kupiti sve igrace koji nesto valjaju...ovako cim se malo istaknes dobivas poziv u zagor....valjda se drze one bolje ih imati uza sebe nego protiv sebe :kul:
 

DeletedUser

Guest
Mislim da ni jedan savez u plemenima ne bi mogo protiv nwo u travianu
 

DeletedUser

Guest
Mislim da ni jedan savez u plemenima ne bi mogo protiv nwo u travianu

E ovo nije travian nego mislim da mi ne mozes nista u tenisu :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
uffffffff pa sta te onda usporedjivali travian i plemena
 

DeletedUser

Guest
Malo mirnije ovdje, zadnje upozorenje, ostanite na temi. Poslije ovog upozorenja slijede kazne.
 

DeletedUser

Guest
ok.......nastavio bi svadju da nema kazne al zbog kazne necu
 

blade

New Member
Reaction score
0
nemoj... :confused:

idi igrat travian...

samo digni kredit da možeš parirat onim psihopatima...
 

DeletedUser

Guest
sam sam dao cinjenicu kad su vec usporedjivali travian i plemena al nisam reko da je travian bolja igra:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
I onda jel bi svijet be Zagora u plemenima bio neki svijet?

Jel bi se da nema njih rodila neka plemena koja bi mogla dostici njihovu razinu?
 

DeletedUser

Guest
Normalno da bi bilo drugo pleme na njihovoj razini da nema zagora, uvek ima jedno pleme koje dominira svetom, i to igru cini zanimljivijom. Zamisli da oko tebe nema jacih i nema ko da te napadne. Ovako svaki put kad se logujes prvo se pomolis da su ti sela na broju, pa kad vidis da jesu tebi drago. :D
 

DeletedUser

Guest
I onda jel bi svijet be Zagora u plemenima bio neki svijet?

Jel bi se da nema njih rodila neka plemena koja bi mogla dostici njihovu razinu?

Mozda vec to pleme postoji i polako se penje ka vrhu ,neprimjetno ,ali sigurno i iznenada samo stupi u glavni plan ili mozda familija 3 plemena
hmmmmmm
ko zna ,sta ce se tad dogoditi :)
 
Status
Not open for further replies.
Top