Team | Hr 6 | komentar i rasprave

Status
Not open for further replies.

Tose23

Member
Reaction score
0
Sta se sad kao tu okuplja ekipa kao iskusnih i nekih kao profi igrača da bi se suprostavilo tim toboze net. pro igračima:hmm:

Mislim da bi pitanje trebalo bit samo jedno.
A to je koliko sati dnevno mozete odvojit za igru;)
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Sta se sad kao tu okuplja ekipa kao iskusnih i nekih kao profi igrača da bi se suprostavilo tim toboze net. pro igračima:hmm:

Mislim da bi pitanje trebalo bit samo jedno.
A to je koliko sati dnevno mozete odvojit za igru;)

Bez obzira koliko bili jaki igraci sa plemena.net servera ni ovaj server nije za odbacit.

A usput tu smo i da se zabavimo.

Ovo je tema samo za prijave, Plava mozes li komentare obrisat ili prebacit u OVU temu
 

DeletedUser

Guest
po meni je bolje pitanje ne koje ekipe dolaze nego koje će postavke svijeta biti? jer sa brzinom 1.0 ili 1.3 nema smisla dovlačiti neka plemena jer je ruku na srce to fakat presporo (u odnosu na 2.0) a i ostale postavke, krećući se od noćnog pa sve do tribe limita...

vjeruje da se to još nezna (možda se varam) ali po meni je to primarnije pitanje... a onda tek možemo gledati koje će ekipe dolaziti jer zasigurno će dosta plemena odustati od dolaska na novi svijet zbog postavka koje im ne odgovaraju...
 

DeletedUser

Guest
ja dolazim,a najvise bih volio brzina 2.0,bez HRAMA,i bez fake limita

e to bi bio svijet za igrati
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Pitanje...Koje to ekipe dolaze sa ba ako se zna :pivo:

Karantin je rekao da ce vjerovatno doci AIDS u najjacem sastavu : )

Postavke svijeta ako se ne varam mi glasamo?

Mislim da je tako bilo i za svijet 5 da su igraci odlucili kakav ce svijet biti.

I bilo bi zanimljivije da je svijet minimalno 2.0 brzina, ali otom potom dok Wicked ne dodje pa cemo da ga pitamo :D
 

DeletedUser

Guest
Slusaj ako bude AIDS kao na ba6 bit ce super,Alkosi su na hr5 a RB su botovi :lool:
 

DeletedUser

Guest
pokusat cemo okupiti ekipe
napravit ćemo pozive za najjača plemena pa da bude dosad najbolji okršaj na balkanu
 

starcevica

Member
Reaction score
1
znaci ovaj svjet bi mogao biti zanimljiv...i ja se slazem oko toga da brzina bude 2 tada bi bio pravi okrsaj :) a oko crkvi da/ne jbg ja vise volim svjetove sa crkvom.... :D

(i trebali bi ograniciti br saveza i nap-ova da se ne ponavaljaju neki sv...samim time se kvari igra i sama car plemena.1 saveznik,1 nap sasvim dovoljno=mislim ako je ovo moguce uopste :andjeo: )
 

DeletedUser

Guest
ma ne mozes svakome ugoditi,na s5 smo mi izabrali opcije i mislim da su idealne opcije
ja bi tako i s6 kada bude...
ko hoce vecu brzinu neka ide na speedservere
 

Tose23

Member
Reaction score
0
gle ja mislim da bi bilo odealno stavit anketu uoči otvaranja izbacit 5 6 kombinacija i nek se glasa
one postavke koje dobiju najviše glasova takav neka bude svijet i to je to:eek:k:
 
Status
Not open for further replies.
Top