Team | Hr 6 | komentar i rasprave

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Pozdrav svima, drago mi je da raspravljate naveliko o iducem svijetu :)

Sto se postavki i svega tice, o tome se uvijek konzultiram sa centralom u Njemačkoj. Računajte na to da je prošli svijet (HR 5) dosta po željama izraženim od strane igrača, pa ovaj puta možda bude malo "konzervativniji" - što je plus za nove igrače koji bi se možda željeli okušati.

Što se samog starta svijeta tiče, recimo da imam nekih saznanja i da bi mogao početi i prije nego što mislite ;)

Više detalja ću vam javiti u danima koji slijede, slobodno se javite tu na topicu što bi i kako bi vi pa ću vidjeti što se može a što ne :)
 

DeletedUser

Guest
Ma koje god da su postavke samo neka se skupe dobre ekipe da bude svijet zanimljiv sa puno ratova i noblanja :)

I samo da ne počne opet svijet početkom 8. mjeseca, bar neka se ljeto preskoči ako bi bilo moguće, jer dosta ljudi onda ne može ni početi igrat, i onda će opet bit bezveze.
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
Brzina 1-1,5 - laganini a ipak se kreče
crkva- otežavajuča okolnost za novake al je zanimljivije
nočni bonus- obavezno od 24- 7h
Početak sv- početkom 9 mj.

potrudite se začinit ga pa vam se možda moja malenkost i pridruži :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Brzina 1-1,5 - laganini a ipak se kreče
crkva- otežavajuča okolnost za novake al je zanimljivije
nočni bonus- obavezno od 24- 7h
Početak sv- početkom 9 mj.

potrudite se začinit ga pa vam se možda moja malenkost i pridruži :kokice:

Pa sa tvojim željenim postavkama svijet bio mogao trajati do 2018 godine bez pobjednika.

Iole organizovanije aktivno pleme sa crkvom/hramom + ako bude paladin i njegova oruzja (vatreni izdvajam) moze odolijevati bilo kakvoj profi ekipi godinama...

Ajde dobro brzina se moze ispostovati i mislim da je nece staviti na 2 jer sigurno je u interesu organizatora da novi svijet potraje sto duze...znaci i 1.5 bi bilo ok.
 

DeletedUser

Guest
to si u pravu... makar, realno gledajući dosad je bila razlika hram ili bez hrama, brzina 1.5 ili 1 (tako nešta), noćni bonus od 00 ili 01h pa do 06 odnosno 07h i eto ako se ne varam na sv5 tribe limit na 50...

novitet je tribe limit bio... iskreno vjerujem da bi se igrači navikli i na to da paladin ne postoji (s time ni predmeti) ili da postoji paladin ali bez predmeta... nije sva obrana u katama i bakljama i niskom moralu... igrači bi se morali daleko više zainteresirati na koje se sve načine mogu obraniti i koje su najbolje kombinacije def-a protiv kojeg off-a i sl...

ništa ekstremno teško što bilo tko nebi mogao skužiti... bili novi ili stari igrači... u svakom slučaju, wicked probaj iskemijati šta se najbolje da pa kako bude bit će :glazba:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
PO meni ovo bi bio solidan svjet i postavke, posto hr 5 nije sa hramom, da bude hr6, za neke ce to biti novo iskustvo za neke ne.

Uglavnom izvolite citajte.

Podešavanja
Brzina igre 1.5
Brzina jedinice 1
Rušenje zgrade Aktivno
Moral Neaktivan
Pravilo farmi Neaktivno
osnovna odbrana 20
Milisekunde Aktivno
Limit fake napada Neaktivan
Sistem istraživanja pojednostavljeno istraživanje
Hram Aktivan
Nagrade Aktivan
Samorazvijajući barbarski gradovi Aktivan (do 3000 poena)
Bonus gradovi 10% do 30% bolji
Vrijeme za prekid napada 10 Minuta
Vrijeme za prekid trgovine 5 Minuta
Noćni bonus aktivan od 0:00 do 7:00 sati
Zaštita za početnike 5 Dana
Maksimalni odnos napadači : branitelji 20 : 1 tokom prvih 60 dana

Jedinice
Strijelci Aktivan
Izviđački sistem Izviđač može izviditi trupe, građevine i resurse.
Paladin aktivan, može pronaći predmete
Predmeti su poboljšani --(misli se na atejinu baklju)

Plemić
Rast cijene za plemića: Zlatnici
Jeftino ponovno kreirajte plemića Neaktivan
Maksimalna udaljenost plemića 150 Polja
Smanjena odanost po dolasku plemića 25-35
Povećanje odanosti po satu 1

Konfiguracija
Limit članova plemena 50
Rang poraženog protivnika aktivan, prema poenima
Čuvanje računa Aktivan
Restrikcija čuvanja računa za stalno čuvanje računa Ograničen pristup ako je račun na čuvanju 40 dana dana u zadnjih 80 dana.

Slobodna trgovina aktivan, vremenska restrikcija bazirana na početku pojedinačnog igrača
Odabir strane za start Aktivan
 

DeletedUser

Guest
Sve je to odlicno sto kazes,samo bi bilo bolje bez hrama,mislim da bi se vecina slozila
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
ja bi ukinio odabir strane za start tako da padobranci(nasumično prijavljeni imaju prednost)

i ova fora 4 kontinenta je bezveze triba tu malo komoda dat!
 

Tose23

Member
Reaction score
0
meni je sve to isto
ako svjet počme
1.10 ili kasnije igram ako ne neigram
kratko i jednostavno xd
u svakom slučaju mislim da cu ja ipak čekat 7cu :D
 

DeletedUser

Guest
Brzina 1
Hram aktivan
Nocni bonus 00-7h
Strijelci aktivni
Paladin+oruzja aktivni
50 clanova u plemenu
Barbari do 3000 poena
Zaštita za početnike 5 Dana
Maksimalni odnos napadači : branitelji 20 : 1 tokom prvih 60 dana

I ako moze bez milicije :D
 

DeletedUser

Guest
Ne razumijem cemu frka oko dolaska par ekipa sa ba servera.
Na ba serveru ima jedna ekipa kojoj skidam kapu, to je orginalni CSDS sa dijelom RSa. :pivo:

Ovo ostalo uopste nije nesto. Samo su navikane ekipe.
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Ne razumijem cemu frka oko dolaska par ekipa sa ba servera.
Na ba serveru ima jedna ekipa kojoj skidam kapu, to je orginalni CSDS sa dijelom RSa. :pivo:

Ovo ostalo uopste nije nesto. Samo su navikane ekipe.

mislim da nikome nije frke nego bas naprotiv...sto vise dobrih ekipa to ce biti bolji svjet...i ne treba nikoga podcjenjivati....
 

DeletedUser

Guest
mislim da nikome nije frke nego bas naprotiv...sto vise dobrih ekipa to ce biti bolji svjet...i ne treba nikoga podcjenjivati....

Ne,ne potcjenjujem uopste.
Pa evo Black je bio propast na prva 3 servera, pa sad igraci Blacka cine vecinu igraca u Plemenu i odlicni su.

Stice se iskustvo i znanje, pa su i ekipe i ljudi sve bolji.

Ali kazem da se realno, po mom misljenju to naglasavam,
dokazala samo jedna ekipa na ba serveru,a to je ova.
 

DeletedUser

Guest
Dokazala sto je osvojila s1 :zzz:

Ima njih jos koji su se dokazali,ali eto oni jedini se drze skupa kao ekipa,svako pleme koje osvoji svijet tesko se ponovo okupi
 

DeletedUser

Guest
Ne razumijem cemu frka oko dolaska par ekipa sa ba servera.
Na ba serveru ima jedna ekipa kojoj skidam kapu, to je orginalni CSDS sa dijelom RSa. :pivo:

Ovo ostalo uopste nije nesto. Samo su navikane ekipe.

Sta pricas ti?

U mom AIDS-u koji je na svijetu 6 je dvije trećine igrača vec dokazano na tw,a ne na bosanskom...smanji dozivljaj dječače i nemoj govoriti neke neprovjerene informacije.

Tu smo da se igramo..ja nikada nisam podcjenio nijednu ekipu iako sam ih dosta porazio.


Pratis ti desavanja?

Ovo je CSDS na svijetu 6 (originalni dosao da ratuje protiv nas i vidi ih)

1 AIDS 17,034,941 2,320
2 CSDS 6,246,274 691
3 OTP 6,095,976 999
4 Rebell 5,753,711 752
5 93 3,557,273 514

Pustite prazne price.Samo nemoj blatiti Ba server...na njemu ima dosta,dosta profi igraca mimo CSDS plemena.
 

DeletedUser

Guest
Uostalom sve ce se vidjeti na bojnom polju,forumske priče su prava žuta stampa i nisam njihov simpatizer..samo ne volim kad neko lijeci frustracije omalovazavajuci druge ekipe i igrace.Nista licno.

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Sta pricas ti?

U mom AIDS-u koji je na svijetu 6 je dvije trećine igrača vec dokazano na tw,a ne na bosanskom...smanji dozivljaj dječače i nemoj govoriti neke neprovjerene informacije.

Tu smo da se igramo..ja nikada nisam podcjenio nijednu ekipu iako sam ih dosta porazio.


Pratis ti desavanja?

Ovo je CSDS na svijetu 6 (originalni dosao da ratuje protiv nas i vidi ih)

1 AIDS 17,034,941 2,320
2 CSDS 6,246,274 691
3 OTP 6,095,976 999
4 Rebell 5,753,711 752
5 93 3,557,273 514

Pustite prazne price.Samo nemoj blatiti Ba server...na njemu ima dosta,dosta profi igraca mimo CSDS plemena.

Zasto si odmah zapjenio.
Procitaj moj post ponovo.

Ne,ne potcjenjujem uopste.
Pa evo Black je bio propast na prva 3 servera, pa sad igraci Blacka cine vecinu igraca u Plemenu i odlicni su.

Stice se iskustvo i znanje, pa su i ekipe i ljudi sve bolji.

Ali kazem da se realno, po mom misljenju to naglasavam,
dokazala samo jedna ekipa na ba serveru,a to je ova.

Nisam ni za jednu ekipu,a niti za igraca rekao da je los.
Ne znam sto se odmah bunis, mozda si se prepoznao???

Sa tobom a ni protiv tebe mislim da nisam nikada igrao,
tako da ne mogu reci nista ni o tebi ni o tvom plemenu.
Naglasavam samo za plemena koja sam upoznao.
 

DeletedUser

Guest
Bas bih mogao pravo ovdje zaigrati, ako bude dobrih ekipa, da rokamo na sve strane :woot:+
Karantin brate, hoces i ti ovdje :D
 

DeletedUser

Guest
Zasto si odmah zapjenio.
Procitaj moj post ponovo.

Ne hvala,kajem se sto sam ga i jednom procitao...dva puta bi bilo previse za moj osjetljivi stomak.

Nisam ni za jednu ekipu,a niti za igraca rekao da je los.
Ne znam sto se odmah bunis, mozda si se prepoznao???

Sa tobom a ni protiv tebe mislim da nisam nikada igrao,
tako da ne mogu reci nista ni o tebi ni o tvom plemenu.
Naglasavam samo za plemena koja sam upoznao.

Ti mora da se salis?

Ne razumijem cemu frka oko dolaska par ekipa sa ba servera.
Na ba serveru ima jedna ekipa kojoj skidam kapu, to je orginalni CSDS sa dijelom RSa. :pivo:

Ovo ostalo uopste nije nesto. Samo su navikane ekipe.

Sa ovim postom koji sam ja i prokomentarisao sva si plemena strpao u isti koš tj pokaljao.Samo si CSDS izdvojio ,ne znam sta ti nije jasno?


Oni koji me poznaju znaju da ne pricam praznu pricu ...sve cu moje rijeci na bojnom polju dokazati.

Tako da imas mahanje.



Bas bih mogao pravo ovdje zaigrati, ako bude dobrih ekipa, da rokamo na sve strane :woot:+
Karantin brate, hoces i ti ovdje :D


Neji brate gdje si? Vrlo vjerovatno..dolazi AIDS nikad jaci,HIV provreo u nama. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top