Team | Hr 6 | komentar i rasprave

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kao sto neji rece,sto prije to bolje :D
Dok niste otisli na odmore da vam prodje pocetnicka :p
 

izo10

Member
Reaction score
0
posto ce svi uglavnom igrati sv6 najbolje bi bilo da se napravi glavno HR pleme i onda akademije jer ce biti puno igraca ako dodju ti s ba
najbolje bi bilo tak
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
posto ce svi uglavnom igrati sv6 najbolje bi bilo da se napravi glavno HR pleme i onda akademije jer ce biti puno igraca ako dodju ti s ba
najbolje bi bilo tak

da oču tako igrat otiša bi u Pleme
 

DeletedUser

Guest
Ma prerano se otvara i definitivno u pogrešno vrijeme na sam početak ljeta..
da su ga bar stavili tamo negdje krajem 8. mjeseca, ali šta je tu je...
;)
 

DeletedUser

Guest
pocetkom 8. mjeseca je najbolje jer je raspust a najesen pocinje skola i odma popustim na plemenima zbog skole
 

DeletedUser

Guest
Nemojte govoriti tu za .ba plemena da su loša, ima tamo odličnih plemena od aids sa ba6, barbara na ba5, bmf-a , csds, rb-a .

Ovo bi mogao biti zanimljiv svijet, samo nemojte s postavkama zeznut, onda možda i mene vidite ovdje ;)
 

DeletedUser

Guest
hmmm, neznam zašto se forsa na otvaranju novog svijeta kada se nedavno otvorio sv5... dok recimo sv1, sv2, sv4 i sv5 još nisu blizu kraja... što znači da igrači koji su na tim svijetovima dobro ili relativno dobro pozicionirani neće imati želje niti volje (ili vremena) igrati novi svijet a s time po meni opet kvaliteta svijeta opada...
 

DeletedUser

Guest
hmmm, neznam zašto se forsa na otvaranju novog svijeta kada se nedavno otvorio sv5... dok recimo sv1, sv2, sv4 i sv5 još nisu blizu kraja... što znači da igrači koji su na tim svijetovima dobro ili relativno dobro pozicionirani neće imati želje niti volje (ili vremena) igrati novi svijet a s time po meni opet kvaliteta svijeta opada...

apsolutno se slažem-svake godine 1 svijet da se otvara to bi onda bilo zanimljivo,ovako se sve razvodni,a i inače je razvodnjeno
inače što se tiče postavki-kad bi se malo duže čekalo i onda došlo dosta igrača, tako sve jedno kakve bi postavke bile,ali barb sela do 500 bodova i neki jeftiniji princip izgradnje plemića (da s vremenom zlatnici postaju jeftiniji ili nešto slično npr. vidio sam da se spominju neki paketi umjesto zlatnika) to bi garantiralo bržu i zanimljiviju igru bez obzira na brzinu svijeta
 

DeletedUser

Guest
slazem se da je los tajming tako da bi losa plemena mogla uspjeti na hr6 :p
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Generalno mislim da se novi svjetovi prebrzo otvaraju i to znatno utječe na igranje u postoječem svijetu. Naime taman se zahuktaju neki ratovi i ekipa uigra a ono paff novi svijet i onda 70% igrača izgubi interes za stari svijet. Treba shvatiti da bosanski i hrvatski serveri imaju ograničen broj igrača i da prerano otvaranje dodatno smanjuje broj igrača na postoječem svijetu. pogledajte mape svakog bosanskog ili hrvatskog svijeta, svaki slijedeči svijet je manje popunjen, što čini igru manje zanimljivom i bez većih mogučnosti. I onda nije čudo da igrači bježe na strane servere gdje se svijet otvara u jednom danu sa 30 do 40000 igrača
 

DeletedUser

Guest
Pa ovdje se zatvorio sv3 a na ba se za 3 dana zatvaraju sv1 i 2, kako se neki svijet zatvori tako bi trebalo otvoriti neki :)
 

DeletedUser

Guest
Pa ovdje se zatvorio sv3 a na ba se za 3 dana zatvaraju sv1 i 2, kako se neki svijet zatvori tako bi trebalo otvoriti neki :)

NIss neji ajmo strudlu nagovoriti da mi idemo i na ba8 i hr6 ono ostalo batalimo :D
 

DeletedUser

Guest
Generalno mislim da se novi svjetovi prebrzo otvaraju i to znatno utječe na igranje u postoječem svijetu. Naime taman se zahuktaju neki ratovi i ekipa uigra a ono paff novi svijet i onda 70% igrača izgubi interes za stari svijet. Treba shvatiti da bosanski i hrvatski serveri imaju ograničen broj igrača i da prerano otvaranje dodatno smanjuje broj igrača na postoječem svijetu. pogledajte mape svakog bosanskog ili hrvatskog svijeta, svaki slijedeči svijet je manje popunjen, što čini igru manje zanimljivom i bez većih mogučnosti. I onda nije čudo da igrači bježe na strane servere gdje se svijet otvara u jednom danu sa 30 do 40000 igrača

Sa ovim se slažem :eek:k:
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
moglo bi svega biti na novom svijetu,ali se postavlja pitanje, doci ili ne doci :pivo:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
Naravno

moglo bi svega biti na novom svijetu,ali se postavlja pitanje, doci ili ne doci :pivo:

treba doci na sv6 bice zestoko to sam siguran jer se suska o velikoj zainteresovanosti zbog dolaska aids-a a ljudi su bas ljuti na njih
 

DeletedUser

Guest
Auuuuuuuu Karantine,ovi svi se napalili na tvoje AIDS-ovce,bit će očito veselo,iako sam sinoć čuo pošto se zatvorio ba1 i ba2,a ba5 će uskoro,bar se nadam,da se sprema još jedna ekipa sastavljena od igrača sa ba1.ba2,ba3,ba5 da naprave jedno pleme i dođu na novi svijet ovdje
 
Status
Not open for further replies.
Top