Team | Hr 6 | komentar i rasprave

Status
Not open for further replies.

starcevica

Member
Reaction score
1
sve je moguće al nije realno očekivat takve postavke ;)

ma znam :(

@Ravka

Pa normalno da svako ima svoje zelje :D al po meni oko ovih detalja (crkva,brzina) treba da odluce sami igraci...neku anketu staviti na forum pa da vecina odluci :pivo:

Nemojte mi davati kaznene bodove za dupli post vec ih imam dovoljno :D

@Tose

:eek:k:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
znaci ovaj svjet bi mogao biti zanimljiv...i ja se slazem oko toga da brzina bude 2 tada bi bio pravi okrsaj :) a oko crkvi da/ne jbg ja vise volim svjetove sa crkvom.... :D

(i trebali bi ograniciti br saveza i nap-ova da se ne ponavaljaju neki sv...samim time se kvari igra i sama car plemena.1 saveznik,1 nap sasvim dovoljno=mislim ako je ovo moguce uopste :andjeo: )
Takodje,al opet izbacite anketu pa da vidimo sta cemo.
 

DeletedUser

Guest
Slusaj ako bude AIDS kao na ba6 bit ce super,Alkosi su na hr5 a RB su botovi :lool:

Decko nemoj da se bacas,imamo kvalitetnijih igraca od AIDS tonu.... :pivo:
-RB- kao ekipa nece biti na hr6 ali bit ce nas nekoliko igraca pomjesanih sa nekoliko vodecih plemena na ba serveru,kada dodje vrjeme vidjet cete... :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Imate neke znam ali ostalo slabo samo kazem da je isti sastav nebi nesto bilo,a to sto kazes ti moze proci
 

DeletedUser

Guest
ma znam :(

@Ravka

Pa normalno da svako ima svoje zelje :D al po meni oko ovih detalja (crkva,brzina) treba da odluce sami igraci...neku anketu staviti na forum pa da vecina odluci :pivo:

Nemojte mi davati kaznene bodove za dupli post vec ih imam dovoljno :D

@Tose

:eek:k:

neću, ja spojila :pivo:
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
ja kad bi se pitao, ubacio bi najklasičnije postavke...znači bez strijelaca, paladina, hrama, akademija novčići, bez fejk limita, bez morala, noćnog bonusa, brzina 2.0...i ako bude paladin, onda bez oružja nek bude.
 

DeletedUser

Guest
ja kad bi se pitao, ubacio bi najklasičnije postavke...znači bez strijelaca, paladina, hrama, akademija novčići, bez fejk limita, bez morala, noćnog bonusa, brzina 2.0...i ako bude paladin, onda bez oružja nek bude.

sve super moze i paladin samo da nema one gluposti od predmeta vatrenog signala,ali takav svijet neces vidjeti vise ovdje.
 

DeletedUser

Guest
ja kad bi se pitao, ubacio bi najklasičnije postavke...znači bez strijelaca, paladina, hrama, akademija novčići, bez fejk limita, bez morala, noćnog bonusa, brzina 2.0...i ako bude paladin, onda bez oružja nek bude.

potpisujem :eek:ok:

već da je bez predmeta za paladina, hrama i brzinom 2.0 na konju smo :D
 

starcevica

Member
Reaction score
1
@Plava

Hvala :pivo:

@Kontreras

Sve to ljepo zvuci i sjecam se da sam vec jednom kom oko ovih stvari negdje da forumu...Al evo opet cu...Ove postavke su idealne za tebe,spiderxx,arnella i jos dosta igraca...I meni bi bilo za promjenu fino igrati malo po ovim postavkama (jel jedan paladin sa predmetima puno znaci na samom pocetku)....I da ne moram ici po stranim serverima da bih malo unio zabave i promjene u igri...

Al moramo razmisljati takodje i o novim igracima i onima koji jos nisu stekli neko osnovno iskustvo..Mislim da svi mi koliko zelimo da vodimo dobre ratove da toliko i zelimo da nam svjetovi ne budu na 4 bjedna kontinenta...samim tim sve ovo je ne moguce kao i moja zelja da su uvede limit na diplomatiju :D

Zamisli da dodju na h6 4-5 uigranih ekipa...ovi ostali nebi imali sanse ni 1 grad da osvoje (bez nocnog morala,paladina,jedinice po lvl,bez crkve,da nema fejk limita i na to sve brzina 2...)....po meni treba proci barem jos 1-2 svjeta dok se ovakve novine pocnu uvoditi....imali smo za sada svjetove bez crkve s5...treba lagano uvoditi novine da se igraci manje iskusni naviknu na sve to....

ala sam oduzio ovaj post...to je to :D
 

scapa

Banned
Reaction score
0
-eto, ako mogu ja nesta rec, bilo bi, naravno po meni, idealno da svijet bude brzi, pa uskoro ljeto prolazi, vjerovatno svijet nece startat do 9 mjeseca, dakle u zimi ce se zahuktat, nek se igra brze, a definitivno bi bilo dobro ogranicit broj igraca u plemenima, pojeftinit fejkove i maknut nocni bonus...

-mada mislim da je najbitnije zatvorit svijetove 1 i 2, nek "veliki" igraci dodju, bitno da se stvori kvaliteta i da se koncentrira na jedan, eventualno dva svijeta, ovako ovo se razvodni, svaki svijet ima premalo aktivnih, posvecenih igraca i lako se osvaja, mislim da je ovo puno bitnije od svega ostalog. ovi prostori ne mogu popunit toliko svijetova kvalitetnim igracima, a da su oni posveceni upravo tom svijetu.
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
zašto vam smeta noćni bonus,mogo bi se pomaknut na recimo 2 sata al zašto ga skroz ukinut?


a kako se može uvesti limit na diplomaciju, pa ljudi mogu napravit diplomatske odnose i bez da si budu svijetloplavi na karti?
 

DeletedUser

Guest
Brzina 2,bez glupog hrama i bez fake limita i mislim da AIDS dolazi.

Ima li neko informaciju kada ce novi svijet ovdje krenuti?Samo provjeren infos bi molio,bez nagadjanja.Hvala

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
a koliko igraca moze pratit brzinu2? malo:) za 2 mjeseca 100 ljudi na serveru:) pola brzine:)
 

DeletedUser

Guest
pa mislim da ljudi koji su zagriženi za igru ionako provede podosta vremena online... a veća brzina bi značila samo više ratovanja jer će se vojska brže proizvesti ;)
 

DeletedUser

Guest
naravno kao na ba5 napravi nuku spucaj,druga za par dana gotova :D
 

DeletedUser

Guest
naravno kao na ba5 napravi nuku spucaj,druga za par dana gotova :D

arnell malo smo se zaigrali jeli..
sve te puštam, mislim stat ćeš sa spamom, ali vidim da ne ide.

usmena opomena.
 
Status
Not open for further replies.
Top