Team | Hr 6 | komentar i rasprave

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Bez hrama
Bez ogranicenja u slanju laznjaka
Brzina 1,5 minimalno
Bez predmeta za paladina
sve ostalo manje vise odgovara

I da server krene najranije krajem avgusta
ako tako bude eto jos jedne fine ekipe na hr6



Jos nesto vezano za s1 bih servera,tamo je RS pleme pobjednik a ne CSDS prema tome nemoj neki da pricaju suplje price i lazi
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Karantin druze nema vise parfemcica da smire sidu, ali bice nesto drugo :pivo:
tako je ''ryan'' nek si im rekao :D e moj ti :boks:
 

DeletedUser

Guest
Karantin druze nema vise parfemcica da smire sidu, ali bice nesto drugo :pivo:
tako je ''ryan'' nek si im rekao :D e moj ti :boks:

Daj šta daš :D

Sve zavisi od postavki..jbg necemo dolaziti ako bude hram glupi.


Nek bude dobrog fajta to je dobro,a smiriti sidu niko neće.

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
niko nije nepobjediv

:eek:ok:

kaži to chuck norrisu :festa:

karantin, dobro nam došli onda :) dobrih ekipa nikad previše ;)

evo ovo šta ryan reče za postavke je dobro... bar iz moje perspektive... e sad, vidit ćmo šta kaže Deutschland :)
 

sultan i

Member
Reaction score
0
eeeee

za karantina sve pohvale znam igrao sam u njegovom plemenu jedan od najbolji vodja do sada.

treba jos samo nagovoriti barbare sa ba servera oni privode kraju sv5 jos jedna odlicna ekipa.
 

DeletedUser

Guest
Tesko za njih vjerujem da ce biti dosta dobrih ekipa,Zeusu je ono zadnji svijet a vrijedi sigurno za pola plemena,a ostali bas nisu nesto zagrijani za nove servere,u svakom slucaju bit ce malo kvalitetniji svijet! :pivo:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
eeee

Tesko za njih vjerujem da ce biti dosta dobrih ekipa,Zeusu je ono zadnji svijet a vrijedi sigurno za pola plemena,a ostali bas nisu nesto zagrijani za nove servere,u svakom slucaju bit ce malo kvalitetniji svijet! :pivo:

bilo bi dobro kada bi barbari dosli znam za zeusa da nezeli vise igrati. ima kod njih jos kvalitetni igraca.
a nebi bilo lose da ukrste sijekire aids i barbari bilo bi zestoko
 

...jocker...

Member
Reaction score
0
niko nije nepobjediv

:eek:ok:

softa igra najvise zavisi od aktivnosti ne od znanja ko
god igra plemena duze vrijeme il manje nebitno zna o cemu pricam ;)
jos ak imalo nesto zna bice u top20 :boks:

ja cu doci na server ak bude poslije 1 septembra ,
ak ne onda cu se naknadno prikljuciti nekoj ekipi ;)
 

DeletedUser

Guest
Baš tako, nadam se da se opet neće svijet otvarat početkom 8. mjeseca. Jer vjerujem da puno dobrih igrača onda neće krenuti od početka što bi bilo šteta.
 

DeletedUser

Guest
sorry belay za pisanje ovdje ali imam jedno pitanje... dakle, ako sam ja dobro razumio, ovdje bi se trebali javiti random igrači, napisati nešta o sebi i da ti igrači naprave random pleme?

hmmm, moram priznati da sam skeptičan oko toga onda... to je osuđeno na propast u startu već... uhodanost ekipe će biti 0 i ne vidim kako takva ekipa, pa taman da su svi do jednog zvijezde može funkcionirati...
 

DeletedUser

Guest
pogotovo ak belaj voda:D nedaju mu koze vodit po brdima doma a on bi pleme vodio:D
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
sorry belay za pisanje ovdje ali imam jedno pitanje... dakle, ako sam ja dobro razumio, ovdje bi se trebali javiti random igrači, napisati nešta o sebi i da ti igrači naprave random pleme?

hmmm, moram priznati da sam skeptičan oko toga onda... to je osuđeno na propast u startu već... uhodanost ekipe će biti 0 i ne vidim kako takva ekipa, pa taman da su svi do jednog zvijezde može funkcionirati...

Moja zamisao je bila da okupim igrace sa hr 1.2.3.4.5 one "zvijezde" da igramo u jednom plemenu
 

DeletedUser

Guest
Pa nije valjda vrag da se opet otvara novi svijet preko ljeta?? :confused:

Ne razumijem zašto se igrače ništa ne pita kod ovakvih odluka, barem da većina izglasa kad je najbolje da se svijet otvara, a ne ovako uvijek je preko ljeta, bilo je početkom 8. mjeseca sad eto ga već će u 7. mjesecu bit kad su godišnji, mora, odmori i sve ostalo. No ok, vjerujem da će na tom svijetu bit sigurno puno manje igrača, a definitivno manje dobrih igrača i opet će svijet bit smiješan i zatvorit će se za godinu dana.
 
Last edited by a moderator:

Fearless

Banned
Reaction score
0
Sad je pravo vrijeme stvarno, biće po jedan igrač na svakih 15km mape:D

Ostavite ba za jeseni:D
 

DeletedUser

Guest
Sto prije to bolje, u utorak sad da se otvori bilo bi najbolje, pa da vas vidim :lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top