Top 20 plemena

DAgGeR

Member
Reaction score
7
samo cu rec da je NW napuhano , PDP solida , i mi EAG smo botovi koji necemo nista pokazat ko sto dageru nismo pokazali na 25 jok :D nek vam je sa srecom,i da ovde fali ANTI CRTACI najjaci :D


Nisam nigdje napisao da niste samo dam komentirao da cemo vidjet akt i to.m.izvini ako sam uvrjedio
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Iako mi već ulazimo u izgubljenu borbu, akademija EAG je kao naše pleme AKS.
Iznenadio sam se kako igraju na bodove EAG, neki, ne svi. :)

Wilimven je napao mog igrača prvi pa su mu uzeli selo, poslao je svu vojsku 1400 sjek i 600 lak, sa 4k poena, iz glavnog sela.
Haha, ja sa 1.6k bodova imam više vojske od njega, NW ili PDP ce biti u konačnoj borbi.
Ne podcjenjujem EAG, imaju par dobrih igrača, ovaj Ludi Petak, Wiljsuka9, The Special One. Od TomekC sam isto dobio izvještaj ništa posebno. Barem će biti zanimljivo dok se probamo odbraniti :p:p

pa kd je to nova moda i idu svi na bodove ti njih ljepo napadni sa tvojom vojsko i pokaži im zube ak ti se približe uvjek vojska pobjeđuje ratove a ne bodovi
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pa kd je to nova moda i idu svi na bodove ti njih ljepo napadni sa tvojom vojsko i pokaži im zube ak ti se približe uvjek vojska pobjeđuje ratove a ne bodovi
ja ja, nova moda koju ste ti i tvoji da kažem sugrađani slovenci pokrenuli na hr22, kada vas je zamalo neko botovsko pleme kao u ovom slučaju ovo AKS pleme porazilo. Kada ste imali sela po 3-4k bodova, sa rudnicima 26, a sa 500 sjekira i 200 lake u selu...

Ništa uvredljivo, samo kažem :cool:
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
pa kd je to nova moda i idu svi na bodove ti njih ljepo napadni sa tvojom vojsko i pokaži im zube ak ti se približe uvjek vojska pobjeđuje ratove a ne bodovi

Nemamo kvalitet svi u plemenu, nešto se nekad i proba organizovati, ali nije to, to :)
Ako se priključim sa svojima kome jačem biti će lakše, baš me zanima hoće li EAG do kraja ostati igrači su im jaki, tek sada posle early-game sam vidio.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Nemamo kvalitet svi u plemenu, nešto se nekad i proba organizovati, ali nije to, to :)
Ako se priključim sa svojima kome jačem biti će lakše, baš me zanima hoće li EAG do kraja ostati igrači su im jaki, tek sada posle early-game sam vidio.
EAG ima veoma kvalitetne igrače, kao i PDP...NW također ima pojedine jake igrače, a neki su im na priču prejaki...ima tu nekih na novim nickovima koje trenutno ne znam ko je ko, ali vidjet će se...EAG podcjenjujete previše
 

faree

Active Member
Reaction score
55
sviđa mi se ovaj dzoni, nađite mu neko bolje pleme, momak lijepo razmišlja, pozz za sve hejtere :D
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Nisam mislio na svoje, već ove forumske isfrustrirane hejtere, pronaći će se ;)
 
Top