Top 20 plemena

nikname

Active Member
Reaction score
19
Ne znaju ba igrat ljudi bgm, pa to je selo na kontinentu pdpa zlata vrijedno..

Al tačno stvarno ne razumijem ni tebe nikname ni tebe doktore. Znači ne možeš pustiti selo koje je na kontinentu protivnika da padne i onda reći ma jebo ti ta sela, ona su svakako bila na vašem kontinentu. Pa to je zlatni rudnik botovi jedni, nadefaš, nakrcaš deffa napraviš 25 plemki i samo puštaš znači dereš ubijaš kidaš nogama, po noćnom, po danu, po hljebu po nebu bolan šta je vama, jeste vi ludi ?

Manite te priče, vi uglavnom pušite u ovom ratu i to je to, džaba vam te isprike neke, jebo ta sela, hahahhaha nije ni smiješno svega mi, već je žalosno.. Šta ti misliš da ja imam selo u sred k45, na vašem kontinentu, mislite lako bi ga pustio ? NE, nego bi slao svaku deff jedinicu u to selo da ga branim, pa jel ti lakše preko bedema udarat ili da ljudi razvuku deff po svom kontinentu zadefaju sela oko vaših sela na njihovom kontinentu..

Bože dragi, kao da ste jučer počeli igrat igricu, majko draga, odo kera istuć, saću ja


dobro pričaš jesi u pravu al moraš znati da smo mi mix pleme tek se na ovom svijetu našli počeli igrat ufurali sistem vi ste jarani pdp več sto godina skupa
ma naravno da je boljelo gubit ona sela koga nebi al šta se more tek nakon toga incidenta naši su deferi proradili iz svega se pleme uči pa je šteta kad se iz loših stvari nama i jeste fino igrat sada pičimo ko jedan i igramo i svi surađujemo kodnas je fino neznam kako je drugdje al mi smo se spremili boriti i kako bude bude


i mi ne shvačamo igricu osobno nego se imamo fino neki možete i spavat na igrici ako vam paše radite šta vas je volja pričajte šta vas je volja mi imamo svoj put i njega se držimo
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Stari nalog mi ne prihvata šifru, mislio sam da se neću ni vraćati ovdje više, ali neke stvari se moraju razjasniti..

Akcija NW ukratko:
3 dana napadanja, svakodnevno fejkanje, 2 sela uzeta - jedno PDP vratio, znači jedno selo u plusu, uhvatili par offova, više offova zakucali..
znači sve u svemu: PDP 5-1 NW
PDP sela:81
NW sela:140

ko nije blesav može da vidi kakva smo institucija u odnosu na NW..
naravno, da ne zaboravim, imao sam pristup accu u OTP, pa znam da oni imaju nap sa NW i da oni svakodnevno šalju deff istima, isto je i sa SG, sigurno..
dakle, pleme koje ima duplo više sela, 3 plemena koja ih deffaju (SG, OTP i NW2) i dalje je smoglo hrabrosti i obraza da nakon ovakvih sramnih pokušaja akcija kažu ovdje pred svima da su uspjeli u nečemu i da su oni ti koji drže inicijativu..

ako je ovo sve što možete, onda neka tako bude do kraja servera, nama odgovara
a što se tiče pristrasnosti ovih ljudi, hvala Bogu pa su ljudi pristrasni nama kojih je manje tri puta, igraju fer i ubijaju brašno u vama, a ne vama koji javno na svom profilu objavite da ste odjednom kupili po 300k resursa sa 7000pb i samim tim ubijate u pojam sve one koji ovo igraju na stari dobri način i koji igraju ovo na način na koji se igra..



A nikname i ekipa, poruka za vas: Tek ćemo vas karati! :cool:



JESI LAŽOV OBIČNI JA SAM LIČNO SVIMA SKOCKAO RAT I VIDI OVO

Plemenski ratovi u tijeku
Mogu li i vasa sela kupiti ? » Prikaži statistike
Savez

Night Watch
Protivnik
MERAKLIJE
Početak rata
12.10. u 21:57:33 sati
Trajanje rata
2 dana 1:59:52
Ponudi mir Pozovi pleme kao pojačanje
gladni smo » Prikaži statistike
Savez

Night Watch
Protivnik
The 13th Legion
Početak rata
02.10. u 01:21:19 sati
Trajanje rata
12 dana 22:36:06
Ponudi mir Pozovi pleme kao pojačanje
RESTATUJTE ODMAH » Prikaži statistike
Savez

Night Watch
Protivnik
DJHardcore
Početak rata
26.09. u 17:09:58 sati
Trajanje rata
18 dana 6:47:27
Ponudi mir Pozovi pleme kao pojačanje
MJEŠATE SE U NAŠE POSLOVE » Prikaži statistike
Savez

Night Watch
Protivnik
Nesvrstani
OTPISANI
OTPISANI akademija
Početak rata
23.09. u 05:48:26 sati
Trajanje rata
21 dan 18:08:59
Ponudi mir Pozovi pleme kao pojačanje
petljate se u naše poslove » Prikaži statistike
Savez

Night Watch
Protivnik
OTPISANI akademija
Početak rata
23.09. u 05:45:23 sati
Trajanje rata
21 dan 18:12:02
Ponudi mir Pozovi pleme kao pojačanje
petljate se u naše poslove » Prikaži statistike
Savez

Night Watch
Protivnik
OTPISANI
Početak rata
23.09. u 05:43:25 sati
Trajanje rata
21 dan 18:14:00
Ponudi mir Pozovi pleme kao pojačanje
Opusteno » Prikaži statistike
Savez

Night Watch
Protivnik
Panj Do Panja
Početak rata
18.09. u 01:39:54 sati
Trajanje rata
26 dana 22:17:31
Ponudi mir Pozovi pleme kao pojačanje
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
nema ni smisla ovdje pričat vidim zašto mi nema i pola ekipe i vidim zašto neče ni nas bit

budite pametni i frajeri sa raznim forama i radite šta vam paše ni meni ni nama to netreba
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
nema ni smisla ovdje pričat vidim zašto mi nema i pola ekipe i vidim zašto neče ni nas bit

budite pametni i frajeri sa raznim forama i radite šta vam paše ni meni ni nama to netreba
pola ekipe ti nema zbog Psickog Bozickog ;)
ma gdje ćeš igrati kad na vanjskom forumu ja imam najviše lajkova, odmah vidiš kakva je situacija
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
pola ekipe ti nema zbog Psickog Bozickog ;)
ma gdje ćeš igrati kad na vanjskom forumu ja imam najviše lajkova, odmah vidiš kakva je situacija


evo ovo jeste zaboljelo skoroz si u pravu bez riječi sam ah jesam sad depresivan ovo ono kad memorije dođu
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Niko vas ne proziva nik. Ja vas lično ne prozivam, ja se raspravljam sa vama. To što tvoja ekipa neće doći ovdje na vanjski, to je njihova stvar. Ovdje ima dobre raje, fine raje. Ne mora ni rew ni njegov duall doći na vanjski i hvaliti se sa svojim premiumom. Ja sam lično potrošio 2k pišljivog pba, ponavljam riječima, slovima, dvije hiljade pišljivog premiuma. Od početka svijeta i evo me gdje sam. Farmamo kao ludaci zadnjih 12 dana, i farmat ćemo i dalje. Zašto? Zato ŠTO PRAVI IGRAČI FARMAJU SEBI RESURSE ZA VOJSKU, PLEMIĆE, GRAĐEVINE, a ne kupuju ih. Ne treba meni ni tvoj doktor doći ovdje pa kad mu pošaljem 10 fejkova da se usere i traži deff. Nema smisla.

Vas niko ne proziva. Dođite ovdje, zajebavajte se sa nama, niko vam ne brani. Ali što se tiče toga od prije, ovo od danas, niko od EAG-a ne deffa nikoga iz PDP. Realno gledajući ovaj svijet, vi imate više sela od njih, i više igrača od njih. Vaša je greška što su vam pala sela. Njihova je greška što im je palo jedno selo, a drugo je vraćeno pa njega ne računam. Oni trenutno vode u ratu. Na kraju rata se ne broji statistika koliko je ko imao ODA, koliko je ko gubio offa a koliko ko deffa, već se gleda ko ima veći omjer noblanih sela u tom ratu, što oni trenutno vode. ZNAČI REALNO BRATE! Kao posmatrač sa strane sad komentarišem, ne kao prijatelj tog plemena. Trenutno su bolji, a da li će te vi njima uzeti još sela ostaje da vidimo na sledećim akcijama. Svima želim sreću i samo ću napomenuti nešto. Čak smo mi na hr23, govorim Crnci, odma krenuli u rat protiv psihe tj krenuli u rat prema k54 a da još nismo svoj kontinent riješili. Tako se dešava i ovdje. Niko nije ni pomeo ispred svog dvorišta a odma se krenulo u tuđe ..To je ono što koči ove svijetove i ovaj hr server. Nije ni prošlo 10 dana, odma se zna ko će sa kime ratovat i prvi drugi plemići, malo offa se skupi odma se ide na drugi kontinent ... Po meni je to glupost. Osiguraj svoj kontinent, ne ulazi na njihov, ako imaš tamo sela, napravi neki dogovor koji će biti dovoljan da niko nikome ne smeta, obezbjedi prvu liniju, nadeffaj sela na njihovom kontinentu, nadefaj svoju liniju kontinenta, pripremi offove, pripremi plemiće, objavi rat i ako su oni iznenađeni tim ratom, budi čovjek i daj ljudima NAP 24 sata da se ljudi srede i poslože svoje stvari na svoja mjesta i onda se derite. A ne sad, kad vas ljudi trenutno VODE, rezultatski rečeno 5:1, obje strane se žale, a više se žali strana NW. Nema smisla žaliti se, gdje žurite koji k...
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ma pjana poceo si smarati malo ....sve veci i veci tekstovi hahahahhaha
Jos stalno iste stvari ponavljas,pa de malo sta drugo reci,nemoj tako...hahah
Tako da.....
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
pa vi nas tjerate u žurbu al ajde
ovo odklučavanje pljemki je uništilo farmanje prije nisi mogao tek tako poskočit u ranku sada te može netko puschat davat ti fry sel i evo za par dana možeš iz računa od jednog sela doč do računa sa 10 sela
mi kao opravdavamo pb sa time da nas je malo al svejedno predaleko je to otišlo jeste fino na hr igrat jer je podrška super i grači su manijaci pa se ima i dobre borbe al to sa kupovinom pljemki i onda još i one medalje ma to je sve na brazek i evo prođe par mjeseci i svijet je gotof i evoga opet samo toliko da još pare uzvuču al sve u svemu bezveze nema se ni 4 ekipe za po svaki kont jednu

bilo bi fino da se ima 15 ljudi u plemenu i da nema slanja resa ni defanja i cekine nemožeš kupit onda nebi nitko ni mogao preskočit po poredku sad je ovo katastrofa server sa dobrim igračima ipak se na kraju dobije zzbuđenje i sve strasti igre al nije to isto

pa i toga nje bilo da se negdje usput pljemke rade kao ovdje ove medaje jedava do dvora pa več 3 plemek čudna stvar ko da spid igraš neki čudan i sada opet ova fora če davat đabe pljemku pa nakraju plemka više nišpta ni ne vredi tu je negdje sa kopljem hehehe
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pa jel to majke ti se vi ne ponavljate? Eto de me prosvijetli... Hoću da pišem, nemoj da sad pišem romane do ujutru, šta ćeš mi.

Sad će pjana gore kod tebe ba, spremi deffa <3
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
A jest brat navalio na plemku da valja ... Nije samo stvar plemka. Stvar je u burzi, ali da se ne ponavljam, smaram doktora, neće moći zaspat koliko ću ga tek smorit kad mu uleti pjanke gore

oppp pozz odo spavat, farmajte šta jbg
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
a sto niku i slovencima smeta otkljucavanje plemki kad trose najvise pba na to...vama smeta otkljucavanje a rewu dika i ponos sto moze kupit rese..al druze ovo je ljepota bozija 12x Pljačkaš dana ......
i nik ne pozurujemo te mi da sto prije uzmes svijet botu jedan :D hoces na sve cetiri strane ..kreno si prema pdp pa sada ides s ekipom i dole prema eag lagano i neko te pozuruje,e moj strategu
 

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
De bolan nik uzmi pa fino posloži to što pišeš, četiri puta čitam istu stvar i ne mogu shvatiti šta pokušavaš napisati, sačekajmo da svi dođemo do 10tak sela pa da igramo kako se igra, kod nas pola igrača ima po 2 sela, vaše akademije i silni napovi-pizde materine imaju duplo više, logično da je sada mnogo lakše vama, pogotovo kad vidim da ja farmam čitav jebeni dan(0-24) i ofarmam 150-200k a onaj kreten objavi javno na profilu da je jednom trgovinom kupio 300k resursa..
samo polako, doćemo do faze kada premium ne igra veliku ulogu :)

za mjesec i po dana igre niste skontali ko nam je akademija, i prekjuče ste i od njih tražili deff, mislim ljudi nema se tu ni reći mnogo šta, neću više komentarisati ovaj rat, završiće se i on jednog dana, vidjećemo ko će biti gore, a ko dole..
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma ovo njegov dual onaj sandi piše, čovjek ubi smori majke mi sve sa istom pričom :D

hehehe
 
Top