Top 20 plemena

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
Ma botovi ljudi,pogotovo miga i pjana....
Haj pjana tu i tamo,on nije normalan...
ali miga botina koji zajedno igra sa jos vecom botinom mariom....Ne znam otkud mario,covjek se stalno ubaci gdje mu nije mjesto...
Idiotski i botovski acc,sramota za pleme pdp da dopusta sebi da imaju takav acc u svom plemenu....

A sad ko je tu na tome accu ludi petak sto komentarise na forumu,ako je benjo onda ni on nije normalan hahahah...

Ma benjo,bit ce pljackasa polako....dok se skupi offa jos....

pišeš mi na pp nekidan da nemam kreativnosti da se raspravljam sa tobom a glavna riječ ti je botina, sve što znaš reći je botina, miga botina, mario botina, pdp botina, eag botina.. de sinko iskuliraj, ako te boli što si nemoćan i što se saginješ rewu i ekipi svaki dan, pa proći će, sve jednom prođe, kažeš da boli, ali šta bi sad.. :(
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pa sta bi ja kad ne zasluzujes drugu titulu....Kad si botina,nema tu sta vise raspravljati...
Pa jel tako?
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
i kad se nakom mjesec i vise igre men ku*rce nwovci kako imaju MILION STO BI PJANA REKO ,RIJECIMA MILION RESURSA OFARMANIH a neku silu glume
Kradljivac (Srebro - Razina 3)

Opljačkaj ukupno 1.000.000 sirovina.

Sljedeća razina: Zaplijenite 100.000.000 sirovina!

13.007.688 / 100.000.000

a siguran sam da ja andy dino i tahe imamo ko vase glavno i akademija zajedno
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
ja sam svoje kazao o vašoj igri nema se tu više šta raspravljat a vi i dalje igrajte farmwile.
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Ma botovi ljudi,pogotovo miga i pjana....
Haj pjana tu i tamo,on nije normalan...
ali miga botina koji zajedno igra sa jos vecom botinom mariom....Ne znam otkud mario,covjek se stalno ubaci gdje mu nije mjesto...
Idiotski i botovski acc,sramota za pleme pdp da dopusta sebi da imaju takav acc u svom plemenu....

Doctore, sanjaš li nas? Kvarimo li ti san noću? Dižeš li se ujutro sav u znoju jer znaš tko te čeka na fronti?
Ajde šta si nas se uhvatio kao pijan plota. Ne moraš svaki dan bacati svog malog kopljanika u nesvjest na nas.
Nula si od igrača, a još i veća od čovjeka.

Neki dan čovjek poslao plemiće na 7 sati, kontao noblat selo ujutro. Train mu ispao iz sekunde.I zatim poslao fejk train na mene. Poslao fejk train u 700ms. Ja mu fino uzvratim, 400ms kako spada, i čovjek se iz čista mira javi i nazove nas botinama. Eto, kakva ljudina.
I što je dalje bilo?? Čovjek se uspaničio kad je vidio da smo budni i naredio REWu da pošalje pravi train na nas, jer zna da "nismo nadeffani". Mi fino napunili selo, ja presjekao za svaki slucaj plemke jer je i ovaj poslao train van sekunde, i još presjekli doctoru train.

Čovječe, ne brukaj se više!
Znam ja da je dobar osjećaj biti umišljen i hvaliti se po forumu. Kada to rade momci sa Ludi petak, Dino ili slični (a nekad bgm znaju) to mogu i razumjeti. Momci su mašine, znaju igratu i nitko im nema što prigovoriti. Ali kada to radiš ti, koji nemaš nikakvo pravo na to, koji nikad ništa nisi postigao i nisi nikada zaslužio nikakvo poštovanje od drugih, to neću i ne mogu razumjeti.
A sada odoh sa foruma, došao sam samo vidjeti kako pišeš te žalopojke po vanjskom. Ne brini se, stvari za tebe neće biti nimalo bolje na ovome svijetu. Pozzz :D
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
REMEBER MEE Lis 18, 19:48
volim te

Special One Lis 18, 19:48
hahaha :D

REMEBER MEE Lis 18, 19:52
osvoji svedno sam davno izašao
prestajem igrati

Special One Lis 18, 19:52
pa vidim da si izasao cekam da se off vrati nemam offa dole drug moram odozgo slati sva sela su friska jedino da izmaknes vojsku

REMEBER MEE Lis 18, 19:54
Znam

Special One Lis 18, 19:54
pa hoces izmaknuti da saljem ili da cekam da se vrati off da cistim

REMEBER MEE Lis 18, 19:57
izmakao sam salji :p

Special One Lis 18, 19:59
eto poslao sam ako se nesto vojske pravi otkazi jer samo 100 sjekira ide plemicima


hvala ti

REMEBER MEE Lis 18, 19:59
Ništa ;)

Special One Lis 18, 20:51
jesi to ostavio vojsku u selu

REMEBER MEE Lis 18, 20:52
ja poslao a ostalo 80 80 boze preko tel igram pa ostalo

REMEBER MEE Lis 18, 20:53
poslao sam i ovo

Special One Lis 18, 20:54
ok hvala ti

REMEBER MEE Lis 18, 20:55
Šta si se odmah prepao :p

Special One Lis 18, 20:56
ma nisam nego nebi da zakucam plemice op sutra mi trebaju za dalje :)

REMEBER MEE Lis 18, 20:57
vjerujem samo naprijed ;)

smijurina od prvog igrača ovog svijeta
https://gyazo.com/226e2c0f6ebb773159d1de4cb980a9c1

ima se takvih 5 izvještaja pa recita sada kakva am je ovo igra pleme im uništite sa rekrutacijom onda ih molite da vam dadnu i đabe sela
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Dok smo mi bili prvi, sramota ovo za prvog igrača svijeta, sramota ono za prvog igrača svijeta.
Kad je Andy sad prvi, sramota ovo za prvog igrača svijeta, sramota ono za prvog igrača svijeta.

jbg kad skontaš malo tebe neće nikad biti sramota za nešto, jer nećeš nikad bit prvi ...

ubio te
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175

......

znamo koga je osg defao ... i da ti kazem roberte sandi ko je vec ,,igrac od 3k bodova ,ceka da padne pa il izmako vojsku il saceko da ga ociste ,isto mu dodje,ovako je samo zaradio plus kod andya sto mu je bio cilj za sledeci svijet,potoku plitki

a prvi igrac nece nikad valjat dok ne bude iz plemena NW,a to je nikad
 

Special One

Member
Reaction score
41
REMEBER MEE Lis 18, 19:48
volim te

Special One Lis 18, 19:48
hahaha :D

REMEBER MEE Lis 18, 19:52
osvoji svedno sam davno izašao
prestajem igrati

Special One Lis 18, 19:52
pa vidim da si izasao cekam da se off vrati nemam offa dole drug moram odozgo slati sva sela su friska jedino da izmaknes vojsku

REMEBER MEE Lis 18, 19:54
Znam

Special One Lis 18, 19:54
pa hoces izmaknuti da saljem ili da cekam da se vrati off da cistim

REMEBER MEE Lis 18, 19:57
izmakao sam salji :p

Special One Lis 18, 19:59
eto poslao sam ako se nesto vojske pravi otkazi jer samo 100 sjekira ide plemicima


hvala ti

REMEBER MEE Lis 18, 19:59
Ništa ;)

Special One Lis 18, 20:51
jesi to ostavio vojsku u selu

REMEBER MEE Lis 18, 20:52
ja poslao a ostalo 80 80 boze preko tel igram pa ostalo

REMEBER MEE Lis 18, 20:53
poslao sam i ovo

Special One Lis 18, 20:54
ok hvala ti

REMEBER MEE Lis 18, 20:55
Šta si se odmah prepao :p

Special One Lis 18, 20:56
ma nisam nego nebi da zakucam plemice op sutra mi trebaju za dalje :)

REMEBER MEE Lis 18, 20:57
vjerujem samo naprijed ;)

smijurina od prvog igrača ovog svijeta
https://gyazo.com/226e2c0f6ebb773159d1de4cb980a9c1

ima se takvih 5 izvještaja pa recita sada kakva am je ovo igra pleme im uništite sa rekrutacijom onda ih molite da vam dadnu i đabe sela


Kad ih zalis toliko sta si im izvlacio deff gore ?

Izmedju ostalog ima izvjestaj ciscenja tog sela,ali nema veze neka je free.


Village Points Old owner New owner Date/Time
green.png
-3- (519|512) K55 3,134 stoja [-NW- A] arma007 [EAG] 2016-10-20 08:03:54


I ovo je free,sve ce biti free jer pojma nemas.

poyy
 

THCF

New Member
Reaction score
0
Napadači: half guru
Porijeklo: 001 (497|500) K54

Količina: 0 0 2600 1 1384 0 117 0 1 0
Gubici: 0 0 2600 1 1384 0 117 0 1 0
Zastava: +6% napadačka snaga
Bonusi: Sjekira: +10% napadačka i obrambena snaga
Sjekira: +15% snaga napada
LKonj: +10% snaga napada
Kata: +5% šteta protiv građevina
Vaš paladin Majmun je nažalost preminuo.

Branitelj: REMEBER MEE
Cilj: A22 (508|518) K55

Količina: 2672 3811 0 326 5 0 0 0 1 1 0
Gubici: 2259 3221 0 276 4 0 0 0 1 1 0
Barem 1/

sve je freeee

kralj kristijan
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
......

znamo koga je osg defao ... i da ti kazem roberte sandi ko je vec ,,igrac od 3k bodova ,ceka da padne pa il izmako vojsku il saceko da ga ociste ,isto mu dodje,ovako je samo zaradio plus kod andya sto mu je bio cilj za sledeci svijet,potoku plitki

a prvi igrac nece nikad valjat dok ne bude iz plemena NW,a to je nikad

koji iduči svijet pa vidiš da ste odgnali več sve moguče igrače jedino nama se da još borit sa vašim muljatorstvom i prljavom igrom
 

THCF

New Member
Reaction score
0
ma koja muljaza covjece jeste vi smjesni nas vođa special one nevoli muljaza vec..... sam iskusio na svojoj kozi :D
nick sta god smiri se nemoj trosit rijeci beze uzmi si koji gramcic pa duvaj a ne trosit pare na pbe :p
 

THCF

New Member
Reaction score
0
decki ajde bice bolje sljedecih godina ako se unaprijedite u poslu sa jos vise pba hahahaha hahahahahahahahahahahaha

hvala vam haha
 
Top