Top 20 plemena

NEXUS

Banned
Reaction score
87
e vidiš kako sipaš pjesak u oči prvo uzimaš fre sela i sela si imao koja su ti radila off da si ti sam svoj off štedio pa su ti ona sela čistila ti si noblao naravno da si na takav način štedio vojsku dok nisi imao punih nuka mogao si farmati ko luđak
Poraženi protivnici
Kao napadač Kao branitelj Kao podrška Ukupno
Poredak Ime Pleme Poražen
1 Shockwave.
7759_thumb
NW 133.365
2 nikname
7759_thumb
NW 116.826
3 wiljsuka9
7629_thumb
EAG 101.744
4 haos
7615_thumb
PDP 95.517
5 Wilimwen
7629_thumb
EAG 95.477
6 Ludi petak
7629_thumb
EAG 82.221
pogledaj se gdje si po pobijenih u napadu nigdje te nema kako si mogao takav rank postiči 2 si na sviojetu a i još ovih par jedinica šta si pobio to si u posljendje vreme
prije si bio još mnogo lošiji znači uzimaš fre sela ljudi su ti sela dizali i off radili ti si svoj acc štedio
Nije bit odma letit zakucat sav off radi jednog sela, to je igra na misice, umjetnost je prevarit protivnika pa sa sto manjim gubitcima uzet selo, a vidimo se za nekih mjesec pa do kraja servera ko ce bit ubjedljivo prvi po ODA. Ako ne vjerujes gledaj hr23
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Andy ti si kao neki primjer za vodju ?
Samo da te napomenem,bio sam s tobom na hr18,david odradio nekoliko akcija katanja,pobjego si kao bez glave i cijelo pleme ostavio na cjedilu,od tad si za mene 0 igrac 0 covjek,cao
 

Special One

Member
Reaction score
41
Andy ti si kao neki primjer za vodju ?
Samo da te napomenem,bio sam s tobom na hr18,david odradio nekoliko akcija katanja,pobjego si kao bez glave i cijelo pleme ostavio na cjedilu,od tad si za mene 0 igrac 0 covjek,cao


Nemoj preko reda,cekaj svoj red doci cu ja do tebe

cao
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Koji ste vi Bogovi :D Bolje da idete ganjat pokemone manje bi se sramotili nego ovdje, Sandi ti si retardiran jesi Allaha mi eto ništa ti više neću reci, Bog te ubio bolan pa kako si ušao na vanjski isto pišeš.. slao si svima poruke, slao si PDP akademiji poruke nisi znao da je akademija da oni vama pomognu, pa de kako mozes pričati o nekome, evo dok ovo pišem već me nervoza hvata i svašta bi sad opsovao ali ne mogu, moram da idem da neni kupim kajmak i ulje, dan te jebo glupi.
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
:):):):) ja se ne svađam samo analitički tumačim dešavanje na serveru
da ja i doktor nepišemo samo bi eag ovdje se hvalisao i pravio si reklamu kako fino igraju
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
odo gledat šaban ligu, počinje u terminu kao bpl , ponio sam sa sobom litar rasola, znači da se trijeznim, hajte poz
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pjana je skontao da od borbe na ovome svijetu neče biti ništa i da ako osvoje bit če bezvezna pobjeda jer rata neče imat do kraja ne
Vidiš nik nije sad zanimljivo. Dva dana kiša pada, ne možeš nigdje maknut, pa onda dva dana sunce hodaš ko lud da iskoristiš, pa onda opet kiša pa se negdje sjedne kod jarana, pa opet lijepo ode se na vikendicu igra fife i popije kilometar tuzlaka, čekaj zimu jbg, udarat ćemo se nije belaj nikakav. Mada iskreno, mene ne vuku plemena više kao što me vuklo na hr23 da nekim ljudi začepim usta što sam i začepio. I Nexus i ja lično.. Ovdje nisam ni htio igrati, ali me Vedad navukao, i sad pokušavam sam sebe da nafuram da igram koliko mogu, ali nešto mi je draže otići napolje i piti pivu čitav dan, nego biti na plemenima. Nadam se da ću se nafurat dovoljno da vas izrokam zajedno sa svojim duallima i svojim suigračima iz plemena, pa da vidiš kako pjana dere jarca..

poz do daljnjeg, a to što me nema doktore, em sam se napio sinoć, a i nije bilo struje nešto čitav dan, a i to da me ne vuče želja da se svađam sa ovim govnima od čovjeka zvanog sandi... Ja ne znam da li je frajer toliko glup ili se samo pravi, mada mislim da je ovo prvo i da je količina gluposti koju on ima, ogromna i ne može se porediti ni sa čime.. Ja bi skontao da sam glup i ne bi se više brukao.. Al džaba je njemu, čak i da je čovjek u godinama, on svakim svojim javljanjem i pljuvanjem EAG plemena samo sebe ponižava više i više, pokušava nekim svojim igricama da navuče loše neke vibre na EAG pleme, hoće da toliko nahvali PDP a toliko da ocrni EAG, ne bi li PDP prekinuo savez sa nama, i da onda budu izjednačene strane. Nisam ja glup sandi, znam šta pokušavaš od početka. Znam i šta je robi pokušao na skajpu sa benjom, da nafura benju da ga mi iskorištavamo, ne bi li benjo napravio kakav problem ili napustio račun. Vedad i ja smo osvojili dva svijeta bez benje, vjerujem da možemo i treći, ali nekako mi je draže osvojiti ga sa benjom, jer je jako dobar jaran a i jako dobar igrač.. Tako da te trzavice koje pokušavate barem kod mene ne prolaze. A to što se ja javljam po vanjskom, čisto da mi nije toliko dosadno.. Znači ja glup nisam, i to što vi hoćete da radite, sve kontam, tako da spusti tu loptu više na zemlju, i ohladi i od mene i od EAG plemena. Ja vas jebem sve i ja ću vas jebat sve.

lp i namještaj tu antenu, jer zna se ko namješta antenu a ko govori DOBRAAAAAAAAA!!! ..
 

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
mene samo zanima šta znači napad od 200 sjekira bez ičega ostalog, da li je to još nešto pored nepotrebnog gubljenja 200 jedinica, jer izvinite, ali nisam se susretao mnogo sa tim.. a radi se o ozbiljnom igraču..
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
mene samo zanima šta znači napad od 200 sjekira bez ičega ostalog, da li je to još nešto pored nepotrebnog gubljenja 200 jedinica, jer izvinite, ali nisam se susretao mnogo sa tim.. a radi se o ozbiljnom igraču..
ja sam znao u unutrasnjost slat te sjekire 100 200 ,i vjeruj da ne bi vjerovao kad bi vidio sta sam sve radio s njima :D al moras imat srece potrefit
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Mozda covjek oslobadjao farmu,mozda nesto pokusavao,sta vas briga,ima se moze se
 
Top