TOP 2O - mišljenje o igračima

  • Thread starter The answer is 42
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
nema tu sta jos da se komentarise pre rano je od njih se secam od nekad pre boriss dobar igrac ostalo ce da vidimo za nekih 15 dana

i da ima ovaj momak lep al nezgodan cini mi se kao jako ozbiljan igrac :respekt:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nema tu sta jos da se komentarise pre rano je od njih se secam od nekad pre boriss dobar igrac ostalo ce da vidimo za nekih 15 dana

i da ima ovaj momak lep al nezgodan cini mi se kao jako ozbiljan igrac :respekt:

sad mi se vracaju stare uspomene sa ba3,lep al nezgodan je mladi igrac kojeg sam ja ucila igrati na hr5,ima i dobrog duall-a
 

DeletedUser

Guest
hvala na komplimentu:eek:k:

dal smo mozda pricali in-game na hr10?
 

DeletedUser

Guest
nema tu sta jos da se komentarise pre rano je od njih se secam od nekad pre boriss dobar igrac ostalo ce da vidimo za nekih 15 dana

i da ima ovaj momak lep al nezgodan cini mi se kao jako ozbiljan igrac :respekt:

Hvala!
Ima svih vrsta igraca. Od onih koji imaju uvijek odlican start a kasnije ih nigdje nema do obrnuto.

Ja sam uvijek bio spor na startu ,ali dobar sitter cini cuda. :D
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
dobar je igrac i covjek sve to stoji, al me malo cudi da je presao preko onoga sto se desilo na ba2 i ponovo krenuo na istoj strani sa izdajicama...
mozda je to jos jedan dokaz njegove velicine ili mozda naivnosti, vrijeme ce pokazati :)
 

DeletedUser

Guest
ah ba3 davno bese tamo se igralo momacki

koji ti ne nick in-game ako smijem znati?
a cuj,ide kako ide malo je bilo na pocetku stisnuto posto je imalo malo barbara al sad je ok,zsatita je nestala,

P.S.ovo sam ti htio u PP poslat ali ti je sandcuic pun.
 

DeletedUser

Guest
koji ti ne nick in-game ako smijem znati?
a cuj,ide kako ide malo je bilo na pocetku stisnuto posto je imalo malo barbara al sad je ok,zsatita je nestala,

P.S.ovo sam ti htio u PP poslat ali ti je sandcuic pun.

dasadas :)
 

hanibal

New Member
Reaction score
0
ovi iz kkmm ce ostati ;) igram sa njima na svijetu 9 a sa nekima sam igro i na svijetu 1 ... uglavnom znaju sta rade :)
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
ROYAL-A bogme se i ovi momci čine opasni ., u top 20 nagradama ih ima najviše , a to je za sad najbitniji odraz po meni ;)
 

DeletedUser

Guest
ROYAL-A bogme se i ovi momci čine opasni ., u top 20 nagradama ih ima najviše , a to je za sad najbitniji odraz po meni ;)

Sad nesto gledam i prvi su i u ubijenim jedinicama u napadu.
Izgleda da ima nesto medju njima samo treba otkriti sta.
Jos se nista nezna samo polako.
 

DeletedUser

Guest
Hvala!
Ima svih vrsta igraca. Od onih koji imaju uvijek odlican start a kasnije ih nigdje nema do obrnuto.

Ja sam uvijek bio spor na startu ,ali dobar sitter cini cuda. :D

Hvala Boki,hvala :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Kako ce poslje biti lijepih razvijenih sela :lool:


3 Lord Evgeny -ML- 661

Kradljivac (Drvo - Razina 1)
Već ste zaplijenili 500 sirovina!

Pljačkaš (Drvo - Razina 1)
Već ste opljačkali druga sela 10 puta!



4 bartolomeo KkMm 658

Kradljivac (Drvo - Razina 1)
Već ste zaplijenili 500 sirovina!

Pljačkaš (Drvo - Razina 1)
Već ste opljačkali druga sela 10 puta!



Sramotno ipak za njihove bodove :predaja:

Dokaz pointwhora :woot:

Al ajde barem sela razviju :festa:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sad nesto gledam i prvi su i u ubijenim jedinicama u napadu.
Izgleda da ima nesto medju njima samo treba otkriti sta.
Jos se nista nezna samo polako.

ekipa sa .ba, skupina perzijanaca sa ba8 i seljaka sa ba11 i to uglavnom igraci koji su nesto znacili u tim plemenima :D
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
ko si ti da predstavljas to pleme po forumu? sto je najgore nema igraca ni sa ba8 ni sa ba11... pogledaj jos koji put...
 

DeletedUser

Guest
Ima tu svega ali koliko mogu da primjetim rade u miru i tisini i cini mi se jako slozno pleme.
Sve u svemu sretno im.
 
Status
Not open for further replies.
Top