TOP 2O - mišljenje o igračima

  • Thread starter The answer is 42
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Evo i mene , drug mi rece : napisi nesto :)
Iskustva imam tacno 40 dana u ovoj igri i vec mi se svidja !
Iskrene receno ; bodovi me ne interesuju toliko samo sto nemam zivaca cekati da mi se neka zgrada gradi 3 ili vise sati a sto se tice farmanja , to ide ovdje toliko sporo da jednostavno smara .
Svaka cast offerima , oni to nakupe u par napada :predaja:
A sto se tice prvog mjesta , stvarno bi najradije da ga prepustim nekom drugom , ubise me ljudi sa porukama , te ovo te ono :)
Ali ovi moji iz plemena mi ne daju ; kazu ostani gore dok ide :love:
 

DeletedUser

Guest
Evo i mene , drug mi rece : napisi nesto :)
Iskustva imam tacno 40 dana u ovoj igri i vec mi se svidja !
Iskrene receno ; bodovi me ne interesuju toliko samo sto nemam zivaca cekati da mi se neka zgrada gradi 3 ili vise sati a sto se tice farmanja , to ide ovdje toliko sporo da jednostavno smara .
Svaka cast offerima , oni to nakupe u par napada :predaja:
A sto se tice prvog mjesta , stvarno bi najradije da ga prepustim nekom drugom , ubise me ljudi sa porukama , te ovo te ono :)
Ali ovi moji iz plemena mi ne daju ; kazu ostani gore dok ide :love:

Samo ti navali ali se cuvaj kad vukovi krenu da te nebi razvukli po citavoj mapi.
Za sad brojke kazu do si prvi.
 

DeletedUser

Guest
Evo i mene , drug mi rece : napisi nesto :)
Iskustva imam tacno 40 dana u ovoj igri i vec mi se svidja !
Iskrene receno ; bodovi me ne interesuju toliko samo sto nemam zivaca cekati da mi se neka zgrada gradi 3 ili vise sati a sto se tice farmanja , to ide ovdje toliko sporo da jednostavno smara .
Svaka cast offerima , oni to nakupe u par napada :predaja:
A sto se tice prvog mjesta , stvarno bi najradije da ga prepustim nekom drugom , ubise me ljudi sa porukama , te ovo te ono :)
Ali ovi moji iz plemena mi ne daju ; kazu ostani gore dok ide :love:

na prvom mjestu te drzi samo novac kupio si sebi premium i trosis ga dizes rese smanjujes proizvodnju i tako to potrosit ces 10-20 eura na to i za mjesec do dva ces ostati bez sela kad ti ga prvi malo aktivniji komsija oduzme i tad ce da ti se smuci igra.
Ocigledno primas pogresne savjete uocit ces to samo laganica ima vremena.
ne preporucujem ti da se toliko eksponiras ako si zaista pocetnik defanzivna vojska se mnogo sporije pravi od ofanzivne a sa ofanzivnom se svakako neces znati odbraniti
 

woziee

Member
Reaction score
0
Evo i mene , drug mi rece : napisi nesto :)
Iskustva imam tacno 40 dana u ovoj igri i vec mi se svidja !
Iskrene receno ; bodovi me ne interesuju toliko samo sto nemam zivaca cekati da mi se neka zgrada gradi 3 ili vise sati a sto se tice farmanja , to ide ovdje toliko sporo da jednostavno smara .
Svaka cast offerima , oni to nakupe u par napada :predaja:
A sto se tice prvog mjesta , stvarno bi najradije da ga prepustim nekom drugom , ubise me ljudi sa porukama , te ovo te ono :)
Ali ovi moji iz plemena mi ne daju ; kazu ostani gore dok ide :love:

Krivi potez s inapravio to sto si javno objavio da si pocetnik....ili mozda taktika ? who knows
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Krivi potez s inapravio to sto si javno objavio da si pocetnik....ili mozda taktika ? who knows

Svakako se ne smije pozurivati sa raznim zakljucima i pretpostavkama :D
Vidjet cemo tko je i sta je , ima vremena.

Neka uziva u 1 mjestu , mada mislim da ce i tu doci do promjene :D
 

Pikny.ba

Member
Reaction score
0
Sretno svima,pomalo se zakuhava :)
Amena,posebno tebi sretno..jer imaš najprivlačnije selo :))

p.s.Parkiram se, uđem u Harley bar
I upratim tu sam čovjek vrlo stran
Like a krme in Teheran
 

orbit

Member
Reaction score
0
Amena mi se stvarno čini kao dobra igračica. :)

p.s.

Karabaja mora dalje,
Karabaja naći mora,
Karabaja ne može na nebo
otić bez motora
 

Pikny.ba

Member
Reaction score
0
Lep al nezgodan
FASTO
Veliki štrumf

Jedini igrači za top20...ostalo opada.

P.S.
Rekoh sebi simpa junkie - e baš ću pričat Branki
Haj mo nešto popit čovjek si čudan al duhovit
"Neka hvala" - Karabaja
 

orbit

Member
Reaction score
0
Shunje mi se čini kao jako dobar igrač, 18. trenutačno, kao i cili savez WANTED.

P.S.

This is the end, beautiful frend ;)
 

Veliki strumf

New Member
Reaction score
0
Bice jako zanimljiv server... Ima mnogo igraca sa ba sto su dosli jos hr igraci tako da se nadam dobrom fajtu :)
 

Remi

New Member
Reaction score
0
svega u basci bozijoj, pa i ovdje. ;)a mislim za ovog lika sto je na 1. mjestu, da je navlakusa ziva, cim javno kaze, a i da nije.. neka neko krene naivno pa ce saznati :D svaka castdruze kako god.
a sad da se vratim na temu, sto se tice igraca.. ima fakat dobrih igraca i sa Hr. servera a i koji su dolsi sa Ba servera, a ima vala i smradova koji su dosli.. al boze moj sreca pa ti nisu kod mene u plemenu :festa:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
amena1974
Bodovi: 1.675
Poredak: 1
Poraženi protivnici: 1 (1443.)
Pleme: RHN

Momak ce sam osvojiti svijet kako je krenuo :lool:
 

DeletedUser

Guest
samo me zanima dokle ce samo bodove da trpa :D al treba takvih da se ima sta osvajat :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Heh, momak možda samo štedi ressurse, ne razbacuje se, jer svi vi koji trenutno ratujete činite to ustvari samo sa figama u džepu, pokazujete jedni drugima srednjak i ništa više, plemića još nema... Možda ste u pravu a možda i niste, svejedno se ne bi zaletavao sa zaključcima..ali vrijeme će pokazati...
 

s-tuk-a

New Member
Reaction score
0
Heh, momak možda samo štedi ressurse, ne razbacuje se, jer svi vi koji trenutno ratujete činite to ustvari samo sa figama u džepu, pokazujete jedni drugima srednjak i ništa više, plemića još nema... Možda ste u pravu a možda i niste, svejedno se ne bi zaletavao sa zaključcima..ali vrijeme će pokazati...
u pravu si.. ko zna
a mozda je momak napravio neki multi,nesto smuljao sa drugog IP,pa farma taj acc..
ima raznih nacina..
ko zna :D
 
Status
Not open for further replies.
Top