TOP 2O - mišljenje o igračima

  • Thread starter The answer is 42
  • Start date
Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Možda je jednostavno deff, vrag će ga znati.. a možda je truba obična... ali nikako se ne bih zaljetao sa neopreznim izjavama jer je to obično olajavanje bez da znaš činjenice...
 

DeletedUser

Guest
ma sta tu ima da se prica gluposti obicne oba njih sto su prvi ce za mesec dana biti na ranku iznad 40 sigurno a mozda ih nece ni biti konje verovatno jos uvek nemaju ne farmaju sigurno mozda imaju nesto sekira a one se sporo prave tesko s tim sta da uzmu cim krenu noblanja nigdje ih nema ulozili su sad neki novac u premium i to im je dobro zanimljivo im sto im se noobovi javljaju na pp tipa '' kako to '', ''brate svaka cast'' ...........
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
ma sta tu ima da se prica gluposti obicne oba njih sto su prvi ce za mesec dana biti na ranku iznad 40 sigurno a mozda ih nece ni biti konje verovatno jos uvek nemaju ne farmaju sigurno mozda imaju nesto sekira a one se sporo prave tesko s tim sta da uzmu cim krenu noblanja nigdje ih nema ulozili su sad neki novac u premium i to im je dobro zanimljivo im sto im se noobovi javljaju na pp tipa '' kako to '', ''brate svaka cast'' ...........

Ne branim ja te ljude, zabole me, ali mi iritantno da se ljudi prave pametni na temelju nagađanja, pokušavaju spustit drugima a da pojma nemaju šta je na stvari... Ne podnosim bezrazložno negativne komentare zasnovane na nagađanju... to više govori o vama nego o oklevetanima ... i šta da za mjesec dana ne bude na vrhu? Jesi li ti zato bolji igrač od njega? Glavno da se pljuje...
 
Last edited:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehehe, moj frend je doktor za ispijanje pive na eks pa mu ne pada na pamet isčitavati psihička stanja drugih pijanaca...
i to im je dobro zanimljivo im sto im se noobovi javljaju na pp tipa '' kako to '', ''brate svaka cast''
...
Ne znam ni killera a ni ovog prvog, samo htjedoh ukazati na jednu ustaljenu praksu omalovažavanja drugih a da pravi rat nije ni počeo, šta će tek kasnije biti ne usudim se ni prognozirati... Samo to..
 

DeletedUser

Guest
Hehehehe, moj frend je doktor za ispijanje pive na eks pa mu ne pada na pamet isčitavati psihička stanja drugih pijanaca...
...
Ne znam ni killera a ni ovog prvog, samo htjedoh ukazati na jednu ustaljenu praksu omalovažavanja drugih a da pravi rat nije ni počeo, šta će tek kasnije biti ne usudim se ni prognozirati... Samo to..


Osvojene nagrade

Kradljivac (Drvo - Razina 1)
Već ste zaplijenili 500 sirovina!
ne koristi okolinu misim to je ona prica o onih 10 eura digao je resurse i tako to

Pljačkaš (Drvo - Razina 1)
Već ste opljačkali druga sela 10 puta!
nema lc jer su skupi kako da digne zgradu ako potrosi rese na lc a i koi ce mu kad ne zna za sta mu trebaju

ovo su nagrade od prve obojice samo sto ih je prvi sakrio kad je vidio moj komentar na ovoj temi

sekire mozda ima ali u malim kolicinama radi deff vojsku koja ce ga vrlo brzo usporiti

ne razumjem za sta sluzi forum za koji je moj ova tema tu zasto si dosao da procitas bilo sta zasto si napisao ista i ''zasto bi tvoj prijatelj alkoholicar studirao bilo sta kad nije u stanju :)''

cek sta si podebljao ono u sta nisam siguran (nisam im ulazio na racun) ima nesto u sta sam siguran podebljaj i to i ostavi si sa strane pa provjeri kad dodje vreme ne gresim i zasto da ne komentarisem ako je tema tu

i da steta sto nisu u hramu

i jos sam zaboravio zabole me za njim nebitan je vise me brine sto mi ostalo u buretu jos dve casice rakije ali dosao sam cisto rekreativno da ispostujem forum evo ispostovo sam i tebe odgovorio sam ti na poruku

i da u ovo sto sam napisao sam SIGURAN
 
Last edited by a moderator:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehehe, sve ok... malo provociram, pravim se pravednikom... nisam znao kako da uletim u ovaj profi krug pa kad sam spazio priliku, zgrabio sam je, znajući da me nećete moći ignorirati ako se tako postavim... hehehehe, sve pet. A šta bi ti samnom da sam ti u hramu, ja sam već oženjen...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ništa šta mi žena već nije uradila...

1. neki lik
2. još jedan
3. opaki motherfucker
4. -II-
Itd...
Sad valjda neće...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
amena1974 prvi je i nemojte bezveze tu nagadjati i valjati gluposti, da ste sigurni da je los igrac vi bi njega vec napali.
Ja mislim da je vas strah sto se on tako brzo razvija. Covjek ulozio sta god da je to se vas netice ko ima i ulaze ko nema on se muči.
Ako nefarma nemora znaciti da nema vojske, ako imate petlje i hrabrosti sto ga nebi napali pa provjerili koliko je zapravo los.
 

DeletedUser

Guest
bravo bravo,ti si mu tata il sta?


niko tu ne valjda glupusti a bome niti ne nagadja....samo procitaj sto je killer napisao a ne da se tu pametni pravite :)
 

DeletedUser

Guest
amena1974 prvi je i nemojte bezveze tu nagadjati i valjati gluposti, da ste sigurni da je los igrac vi bi njega vec napali.
Ja mislim da je vas strah sto se on tako brzo razvija. Covjek ulozio sta god da je to se vas netice ko ima i ulaze ko nema on se muči.
Ako nefarma nemora znaciti da nema vojske, ako imate petlje i hrabrosti sto ga nebi napali pa provjerili koliko je zapravo los.

tebe znam sa hr5 imao si svoje pleme bili ste najjaci prvi na ranku i tako to i kad ste nam objavili rat nestalo vas je vrlo brzo http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?1079-RBK/page3 jos nismo bili na vasem kontinentu, da i tada si podrzavao bodove :) nikad se neces opametiti
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hahahahaha, a ja krenuo jučer da se raspravljam s tobom (Soft-HeaRted KiLLer) a ti analitičar i arhivist! Moje isprike tebi...

1. prvi
2. drugi
3. treći
4. četvrti
itd...
Možda se poredak još promjeni ali sumnjam...
 

DeletedUser

Guest
tebe znam sa hr5 imao si svoje pleme bili ste najjaci prvi na ranku i tako to i kad ste nam objavili rat nestalo vas je vrlo brzo http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?1079-RBK/page3 jos nismo bili na vasem kontinentu, da i tada si podrzavao bodove :) nikad se neces opametiti

Oni koji su bili tamo znaju kako je doslo do tog rata i da je nekoliko bitni igraca iz plemena RBK presla kod vas tako da ste bili na nasem kontinentu. Rat je izbio zbog Rusty Ryan-a koji se drcao zbog sela koje sam ja osvoio prije njega. A to dali sam se ja dokazao ili ne nije ni bitno samo ti moli Boga da se ovaj put nesretnemo. Sa nekoliko igraca iz tih alkosa sam imao jako dobar odnos na drugim svjetovima.
 

DeletedUser

Guest
A sto ne mogu ovog napuhavanja :zid:
Inace ,vec su pocele promjene na vrhu

Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu
1 amena1974 RHN 2.168 1 2168
2 Lord Evgeny RHN 1.958 1 1958
3 FENIX *WAF* 1.949 1 1949
4 LeP AL NezgodaN AlkoSi 1.787 1 1787
5 didonius Muuuu 1.734 1 1734
6 Szent Nyah Birodalom *WAF* 1.647 1 1647
7 Shunje WANTED 1.595 1 1595
8 old shegy KkMm 1.551 1 1551
9 Emrys Barbar 1.527 1 1527
10 last location KREMA 1.493 1 1493
11 luka-99 Muuuu 1.482 1 1482
12 B-52 SHAKE 1.478 1 1478
13 Sila Necista WANTED 1.474 1 1474
14 Ranjeni KkMm 1.471 1 1471
15 ERROR CROW 1.468 1 1468
16 MAX PAYNE DL 1.459 1 1459
17 Izdiguzica WANTED 1.441 1 1441
18 Lord Nathan Die. 1.431 1 1431
19 Vanjuha Muuuu 1.421 1 1421
20 NIIV Muuuu 1.407 1 1407


ps. glodaru pozdravio te zeus
 
Status
Not open for further replies.
Top