WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
hehe nakon svega ostat će samo royal i wanted, i mali MH koji više ne igra

Nije tacno.
Ostace Royal, Wanted i slabiji igraci iz zohara koje ce kupiti njihove kolege za dobrobit Wanteda
 

jokke

New Member
Reaction score
0
ajde ljudi ne živcirajte se itako se svi pripremate za sabore, parlamente, i neznam ni ja kako se zovu još sve te ustanove.
Sad ste istrenirani do bola nakon ovoga možete voditi države, ovi šta su sad itako su zaništa
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Sta se ovi rozskasti sekiraju i izbacuju ove neke porukice ...idite tamo sitajte crow2 kao vas sef :D manje spamajte..:woot:
 

DeletedUser

Guest
Sta se ovi rozskasti sekiraju i izbacuju ove neke porukice ...idite tamo sitajte crow2 kao vas sef :D manje spamajte..:woot:

Mi svako desavanje prokomentarišemo svidzalo se to tebi ili ne.
Baš ste mi dragi aj mjenjajte onaj video zapis po treči put.
Zadnji če mo mi praviti sa natpisom "WANTED R.I.P"
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
Matan Efendija Tra 19,2013 20:44
a care najradije nebi nikog od vas,, a sto da radim kad nam cijeli svijet crven, vi jos nap sa royal imate :(
Zbog toga i jesmo savez prekinuli :(

ponudio sam blentonu soluciju jednu jer i on mi se cini ok, al on nije pristao, pa evo da ponudim i tebi ako si za to da zauzmemo tvoja sela, a ti da predjes kod nas u pleme kao dual nekome?
Ja bi ti rado poslao i poziv u pleme da si na mapi iza nas ili u centru nas, ali na toj poziciji gdje jesi royal ce nam se ubacit preko tebe, a ne mozemo da pustimo da nam se na par polja priblize.
Ja sam evo 99% siguran da neces jer i ja volim da igram do kraja na racunu na kojemu sam i poceo, al stvarno ne znam na koji drugi nacin da budem fer prema vas par sto ste ok tamo. :(

Razmisli drug pa javi


hehe, strašno :woot: oni koji su bili največi protivnici tribial hugs-a sad su ga magistrirali :kisa: al nije mi jasno samo čemu je trebalo onolikog pametovanja od strane wanteda samo :confused:
 

DeletedUser

Guest
Posto nekim nije jasna situacija pa peglaju Wonted s optuzbama.

Za razliku od drugih Wonted nije ponudio Zoharima ujedinjenje il prekid rata koji je trajao nego sam to uradio ja i Zohari
Tako da je to ogromna razlika .
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
Posto nekim nije jasna situacija pa peglaju Wonted s optuzbama.

Za razliku od drugih Wonted nije ponudio Zoharima ujedinjenje il prekid rata koji je trajao nego sam to uradio ja i Zohari
Tako da je to ogromna razlika .

pa di ćete se ujedinit pa vas ima 3 plemena :woot: kako ono ide, svijet s 4 konta, znači jedan savez i jedan nap,ili možda ipak ide 5 saveznika, neznam, pogubio se malo ;)
 
Reaction score
0
pa di ćete se ujedinit pa vas ima 3 plemena :woot: kako ono ide, svijet s 4 konta, znači jedan savez i jedan nap,ili možda ipak ide 5 saveznika, neznam, pogubio se malo ;)

Zohara ima samo za pola plemena ostalo su nam multici koje cemo kasnije prenoblati
 

DeletedUser

Guest
pa di ćete se ujedinit pa vas ima 3 plemena :woot: kako ono ide, svijet s 4 konta, znači jedan savez i jedan nap,ili možda ipak ide 5 saveznika, neznam, pogubio se malo ;)


odes do krigera ili čampe sve ti oni objasne kako to ide ..da se ne gubis bezveze :)
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
al ovi žohari su stvarno prilagodljive živine :festa: prvo se ujedine s muuu,pa s m-h, pa s wantedom :hmm:, vjerojatno sam zaboravio još par plemena ;)
 
Reaction score
0
Kao i rb sto je presao u royal :D a ne znam zasto pricate o ujedinjavanj sa wanted? Jesmo li mi negde rekli da se ujedinjavamo? :D mi dosli cisto onako u goste..
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
Posto nekim nije jasna situacija pa peglaju Wonted s optuzbama.

Za razliku od drugih Wonted nije ponudio Zoharima ujedinjenje il prekid rata koji je trajao nego sam to uradio ja i Zohar
Tako da je to ogromna razlika .

pa tu ste rekli ;)
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
Tu ne pise da smo ponudilo ujedinjenje vec da smo mi prvi kontaktirali wanted oko pregovaranja.. A sta smo mi dogovorili to je druga prica...

hehe, pa kako nepiše, piše ljepo crno na sivo ;)

samo di ste se prije predali, pa niste se ni počeli borit a već počeli s pregovaranjem :confused:
 
Status
Not open for further replies.
Top