WiB

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
A oni su kao gledali kako im ja uzimam sela ? Nisam ja to čistio sve je sa neba palo..... :eek:ok:

izbacivanje igraca iz plemena i kupljenje istih,tako si radio i pripremo tu glupost koju si i uradio :) jel vam sad drago sto zatvarate svijet? al djaba svi znaju na kakav ste nacin dosli do pobjede :pivo: sto se tice ovih iz zb svaka vam cast i nedajte se ;)
 

DeletedUser

Guest
:zzz:
Ajde imas TW-stats dečko daj malo pogledaj sve će ti biti jasno (PS malo OD isto pogledaj)
BTW: ako ti ni to nije jasno neka ti ZB kaze proteklih par dana šta bi...
 

DeletedUser

Guest
sirko najjači si zajedno sa malim derištem queens-om :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
:zzz:
Ajde imas TW-stats dečko daj malo pogledaj sve će ti biti jasno (PS malo OD isto pogledaj)
BTW: ako ti ni to nije jasno neka ti ZB kaze proteklih par dana šta bi...

kako nece biti kad ste jaci 50 puta od zb :S mene bi stid bilo da ih do sada niste vec pokupili ;) djaba ti OD kad sam bio sa tobom u plemenu i sve znam sta si radio tako da.... sramota :zid:
 

DeletedUser

Guest
Enormna ;) (nemoj me *ebati nisam ni ja tebe sa ARGHB-om *ebo :D)
Ma entific daj se pitaj što si ostao ne pozvan sigurno nije radi ružnih očiju
 

DeletedUser

Guest
Enormna ;) (nemoj me *ebati nisam ni ja tebe sa ARGHB-om *ebo :D)
Ma entific daj se pitaj što si ostao ne pozvan sigurno nije radi ružnih očiju

bas me zanima zasto? ako sam los igrac pa sta jesu li to svi ovdje neke igracine? krenuli ste na bivse suigrace ni najavili niste da cete napasti jos sam te pito sta je sa nama ostalim,al hajd gladne oci,zeljno sela :S
 

DeletedUser

Guest
Ja ne kužim kako ostali ne kuže da je ovaj sv6 sranje!! Iz tog razloga, napravio se WiB! :festa:
Cilj je što prije završiti sv6 da nam se što prije otvori hr8..;))
 

ciganili

Member
Reaction score
0
Ja ne kužim kako ostali ne kuže da je ovaj sv6 sranje!! Iz tog razloga, napravio se WiB! :festa:
Cilj je što prije završiti sv6 da nam se što prije otvori hr8..;))

E upravo to druze.
Konacno neko da kopca stvari, camel ti se samo brukas po forumu, i sam si negdje vec priznao da si amater i da si zbog traina odustao,a sto se tebe tice entific igrao si timski sto jest-jest,slao deff i sve,ali nemas hrabrosti uzeti ziva sela vec si samo kupio barbare i mogul te je lijepo spustio na 1selo.Na hr6 se izdesavalo mnogo gluposti,sto jest - hr6 i jest glupsot od samog pocetka,trebali smo se svi medjusobno zakaciti (THC-COMA-LIMIT),ali desilo se kako desilo,i treba sto prije zaboraviti ovaj svijet i cekati hr8.
 

DeletedUser

Guest
E upravo to druze.
Konacno neko da kopca stvari, camel ti se samo brukas po forumu, i sam si negdje vec priznao da si amater i da si zbog traina odustao,a sto se tebe tice entific igrao si timski sto jest-jest,slao deff i sve,ali nemas hrabrosti uzeti ziva sela vec si samo kupio barbare i mogul te je lijepo spustio na 1selo.Na hr6 se izdesavalo mnogo gluposti,sto jest - hr6 i jest glupsot od samog pocetka,trebali smo se svi medjusobno zakaciti (THC-COMA-LIMIT),ali desilo se kako desilo,i treba sto prije zaboraviti ovaj svijet i cekati hr8.

Ja jesam u WiB-u i zadovoljan sam. Ima jako puno iskusnih igrača od kojih učim svaki dan. Vjerojatno sam najmlađi igrač u plemenu ali ima i to svojih vrijednosti. Danas ja učim od vas, sutra ako Bog da i ja ću biti dobar igrač i naučiti nekoga tko je mlađi..:ludilo:

Lp, LukaZG
 

ciganili

Member
Reaction score
0
Ja jesam u WiB-u i zadovoljan sam. Ima jako puno iskusnih igrača od kojih učim svaki dan. Vjerojatno sam najmlađi igrač u plemenu ali ima i to svojih vrijednosti. Danas ja učim od vas, sutra ako Bog da i ja ću biti dobar igrač i naučiti nekoga tko je mlađi..:ludilo:

Lp, LukaZG

Pa tamo su sve veterani :love:

Pozdrav od starog vlasnika generalchessea :lool:
 

DeletedUser

Guest
ciganili ime ti i pristaje i neskrivam seiza drugih nikova na forumu,zbog vlakića nisam odusto jer takvim amaterima sječem svaki i zato se poklopi po ušima i šuti i ljubi dupe vodstvu WiB-a da te nebi noblali,jer to im je u navici da svoje suigrače kad im više netrebaju onda ih noblaju
 

ciganili

Member
Reaction score
0
ciganili ime ti i pristaje i neskrivam seiza drugih nikova na forumu,zbog vlakića nisam odusto jer takvim amaterima sječem svaki i zato se poklopi po ušima i šuti i ljubi dupe vodstvu WiB-a da te nebi noblali,jer to im je u navici da svoje suigrače kad im više netrebaju onda ih noblaju

Samo cu ti ovo reci

hahahaha.png
 

DeletedUser

Guest
ciganili ime ti i pristaje i neskrivam seiza drugih nikova na forumu,zbog vlakića nisam odusto jer takvim amaterima sječem svaki i zato se poklopi po ušima i šuti i ljubi dupe vodstvu WiB-a da te nebi noblali,jer to im je u navici da svoje suigrače kad im više netrebaju onda ih noblaju

Gledaj, samo ću ti ovo reći:

camel2306
Bodovi: 60
Poredak: 656


GeneralChesse
Bodovi: 693.650
Poredak: 2


"zbog vlakića nisam odusto jer takvim amaterima sječem svaki i zato se poklopi po ušima i šuti"
Ti si amater, a o ostalima ne seri. Rubo je za tebe Bog, a bome i Holiday.
 
Status
Not open for further replies.
Top