Završna faza / zatvaranje svijet 4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Posto je Wicked zakljucao prethodnu temu, upitacu ga ovdje javno.

Dakle, gospodo draga.

Citiram 2 isječka iz pravila:

"Sve reference na blokade unutar igre, rasprave od blokadama ili varanjima je zabranjeno. Tim Plemena.com.hr će raditi u diskreciji u svim situacijama. To je prvenstveno kako bismo zadržali privatnost koja stoji između igrača i moderatora, a trebala bi biti podržana ne samo od našeg tima nego i od strane igrača. Ovo se odnosi kako na forumsko uređivanje tako i na uređivanje (moderation) unutar igre."

Zbog ovog je pobrisan cijeli topic.

"Igračima je također zabranjeno namjerno provocirati moderatore. Postovi napravljeni kako bi se izvazvao sukob između igrača i osoblja će biti izbrisani i njihovi autori će biti strogo kažnjeni."

Zbog ovog je at eri dobio trajni ban.

Javno huškanje i pozivanje na ustanak i slanje mailova njemačkoj svaki puta kad nekom od vas nije po volji vam nimalo ne pomaže, dapače, samo odmaže. S kažnjenim igračem/igračima uvijek komuniciram putem sustava podrške i ako je situacija razumna kaznu ublažimo ili iznađemo neko drugo rješenje.

Vaše javno prepucavanje i pritisci s raznih strana meni (i ostatku teama) otežavaju rad. Molim da se suzdržite od takvih stvari u budućnosti jer ću početi dijeliti kazne, kako na forumu tako i ingame.

Hvala.
__________________

Gdje je on vrijedjao admine da dobije dozivotni ban?
Da li zelite da ja ovdje navedem 10`postova gdje se vrijedja direktno admin,a proslo je bez bana?
Da li zelite da navedem 10 postova gdje admini direkno vrijedjaju igrace i nikom nista?

Ja sam licno trazio da se uvede da ban dobijen ovdje na forumu moze da se odrazi i kao ingame ban. I sta mi je receno, da je to protiv pravila!
A sada Wicked licno kaze da moze dati i ingame ban.

Znam da se na forumu ne moze raspravljati o banovima,
ali nadam se da necete obrisati ovaj post.
Nadam se da cete admine Wicked realno sagledati situaciju i zaustaviti neposten rad svojih admina, prevashodno Ravke.

Na ovom forumu niko nije bio toliko vrijedjan kao ja,evo vam tema svijeta 4 pa iscitajte. A to je bilo uz blagoslov admina Deje, zato ste je i smjenili.
To je bar svima jasno.
A sada admin Ravka ovako odgovara igracima.... Sramota.....
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ne bih da se miješam u aktuelnu temu oko administracije, ali moram ovo za shecher...

Ne znam zašto nervirate curu, bude hejtova raznih od nje, ali jednostavno ne vjerujem, tj. nisam vidio nikad nigdje da je psovala nekom nešto, pogotovo majku itd i sl, majka je svetinja. Zašto radite to? Ima li dokaz neki?

shecher je u tu priču slučajno uletila, a budući da je drugi sudionik razgovora Scapa kažnjen banom zbog postavljanja istog tog razgovora, ja sam ga objavila ponovno. Osobno protiv secher nemam ništa, no istina je da je i ona bacala hejtove. Ponavljam razgovor je bio postavljen radi Ravke i njegovih "pristojnih" odgovora.
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Opet lupaš gluposti, deja nije smijenjena :zzz:

EDIT: Vidim već ste počeli parole po sigovima stavljat xD
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Neću obrisati post, samo ću reći da ako netko ima prigovore ili komentare ima privatne poruke ili sustav za podršku.

Trudimo se uvijek izaći u susret i biti fer prema svima.

Toliko o tome, vratite se na temu topica ili ću početi opominjati ljude / brisati postove.

Zahvaljujem.
 

DeletedUser

Guest
Pa obrisite onda i postove gdje mene vrijedjaju, a ne samo one gdje se ja branim... Nek neko dobije konacno ban radi toga sto mene vrijedja, a ne da ja dobijam banove ako nekoga poprijeko pogledam
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Pa obrisite onda i postove gdje mene vrijedjaju, a ne samo one gdje se ja branim... Nek neko dobije konacno ban radi toga sto mene vrijedja, a ne da ja dobijam banove ako nekoga poprijeko pogledam
Brisem tamo gdje se vas proziva.

Molim razmirice rjesavajte izvan foruma / igre. Imate skype, facebook, msn... Najbolje da se nadjete na kavi i popricate, nema razloga ljutiti se zbog igre i događanja oko iste. :)
 

DeletedUser

Guest
huh, ovdje uvijek štiva ima :D

nego, da ja krenem lagano brojati...

45 + 2-3 dana :pivo: :kokice:
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Poz svima

Reko red je da se javim, i napisem par reci u vezi zatvaranja ovog sveta.
Posto je pleme Barbar koga mnogi obozavaju da mrze prvo pleme sto je zatvorilo i zavrsilo svet na .hr a mnogi su nam osporavali pobedu (zavidne duse :p ) , neki od tih clanova barbara su opet ponovili taj uspeh, i nadam dokazali su se ne kao najbolji nego najsposobniji igraci i zasluzuju sve cestitke.
Neznam koliko je ko upucen, ali dosta vodja PLEME su vodili i Barbar, i koliko im je osporavana pobeda na svetu 3, nadam se da cete im sada svi lepo da cestitate i da im se izvinete.

Momci i devojke , pokazali ste sta znate, i koliko umete, ovu pobedu vam niko nemoze uskratiti.
Zao mi je samo sto nisam imao vremena da idem sa vama, mada se nadam da se uskoro vidimo :)

Svaka vam dala :)
 

DeletedUser

Guest
Neznam koliko je ko upucen, ali dosta vodja PLEME su vodili i Barbar, i koliko im je osporavana pobeda na svetu 3, nadam se da cete im sada svi lepo da cestitate i da im se izvinete.

Čestitke Plemenu na zatvaranju svijeta....ali ostajem na tome,izvijati im se neću :D
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...eto, ne znam gdje bih ovo napisao pa cu ovdje da ne otvaram novu temu:


htio bih jos jednom pozdravit sve igrace koji prodjose hr4, ...posto ih ne mogu vise naci na karti, najlakse ovdje, ...bilo mi je drago igrati sa vama, nadam se da cete na iducem serveru proci bolje, ponesta se manje ljutiti, ...osjetiti slasti pobjede, ...neki mozda i obnovit kontakte sa mojom malenkoscu, neki ih stvoriti, ...scapa nece igrati vise, samo ce "djelovati" na forumu kako neki rekose, ...eto, toliko od mene...


lp. scapa, :pivo:


...svijet voli pobjednike....
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
To su činjenice, moramo realno da pričamo. Pogledajte kako ostala plemena zatvaraju svijet...
 
Status
Not open for further replies.
Top