-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Cekamo tu kontra-akciju...ako ovako nastavimo nece je ni biti :D
 

DeletedUser

Guest
pošto dva dana neta nisam imao,sad bi morao kao odgovoriti na neke tvrdnje nekih igraća-ali nema smisla više se prepucavati
ona tzv- koalicija,i navod da neznam igrat jer nisam prihvatio-po meni smisla nema jer to ubija igru u svakom slučaju

dkl-nestaje,,,negdje je napisano..pa i da nestane dkl će postojati

dok vi drugi mjenjate imena sa server-dkl je bio i ostao dkl, uz iznimku dodanog k na prošlom serveru

piše i da ne pružamo otpor-pa da,ne pružamo više jer sve što vidim tu jest čista urota upravo protiv dkl

pa izvolite-slobodno uzimajte što vam drago

kalllas-sela su mi skoro prazna pa-neznam što ne uzimaš...

svima puno sriće na serveru-i lip pozdrav

P.S. za onog lepog anđela- gluplji si od sviju u dkl
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Necu tako da se igram nesto o uroti govoris a sta vi radite na hr19 protiv *SL* i onda se bunis tu nesto znas kako kazu sve se vraca sve se placa :)
 

DeletedUser

Guest
opet se noblaju igraći RB-a od strane RB-a
zanimljivo na koji način neki dolaze do sela-poslije će pisat kako su bili međo 10, ili među 5 na serveru :)
 

DeletedUser

Guest
Necu tako da se igram nesto o uroti govoris a sta vi radite na hr19 protiv *SL* i onda se bunis tu nesto znas kako kazu sve se vraca sve se placa :)

ajde mi pojasni što to radimo protiv SL

raspitaj se malo kod vođe,i kod ekipe-kakav je moj stav
raspitaj se tko je pisao podršci i molio da se odbloka vule

daj se malo raspitaj

ako nitko nezna,zna vule,zna sanda...znaju sve
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
opet se noblaju igraći RB-a od strane RB-a
zanimljivo na koji način neki dolaze do sela-poslije će pisat kako su bili međo 10, ili među 5 na serveru :)

U to ne ulazim nit me briga :)
Ja sam noblao bog i batina i igramo dual a i tad sam bio prvi prije njegovog noblanja
De ba hoce ko pokusat renoblat mi sela ona medu vama il da se lagano nastavim sirit ?
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
ajde mi pojasni što to radimo protiv SL

raspitaj se malo kod vođe,i kod ekipe-kakav je moj stav
raspitaj se tko je pisao podršci i molio da se odbloka vule

daj se malo raspitaj

ako nitko nezna,zna vule,zna sanda...znaju sve
Ti ti celavi ti sa franceticem kako mu vec nik kujes urote igrao sam u *SL* tako da znam sve samo se zapitaj sta ce crnci kad sruse sl
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
opet se noblaju igraći RB-a od strane RB-a
zanimljivo na koji način neki dolaze do sela-poslije će pisat kako su bili međo 10, ili među 5 na serveru :)

pa ko će koga ako ne svoj svoga :D al ajde možda bi i vama bilo pametno tako.. ionako od 3 plemena, jedva jedno biste skupili ako i toliko aktivno i onako iskusno... a sve ostatak padobranci neki, skupljali ih svuda.. krenu napadi ljudima crko net odjednom i sve te neke stvarčice onako "slučajnost" baš kad napad krene nekom net ne radi više :andjeo:

ili uđu vide napad, i odu samo offline.. I stvarno sa toliko igrača svakakvih vi mislili nešto ozbiljnije tu?? i bez da zaratili sa cijelim svijetom, na sve strane.. da je i samo jedan od tih neprijatelja bilo bi upitno koliko biste izdržali, vj dosta dugo.. al opet rasplet isti.. :kokice:

To je onako neutralno viđanje situacije kakva je.. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ti ti celavi ti sa franceticem kako mu vec nik kujes urote igrao sam u *SL* tako da znam sve samo se zapitaj sta ce crnci kad sruse sl

bravo,ja se na 19 nisam spojio mjesec dana
vidim da si upučen..čudo jedno

raspitaj se malo bolje

a glede renoblavanja slobodno se širi jer-ne pružamo više otpor
pojedinci možda-večina ne

zašto? naša stvar
lp
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ti ti celavi ti sa franceticem kako mu vec nik kujes urote igrao sam u *SL* tako da znam sve samo se zapitaj sta ce crnci kad sruse sl

Crnci prilično fina ekipica na 19 :D onako aktivnost na razini i trude se dečki
ako i osvoje, bit će potpuno zasluženo, poštena borba... A šta je sa drugim plemenima tamo, to je već nešto drugo :D
 
Status
Not open for further replies.
Top