Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
Prvo moraš podić neke građevine na potrebne razine:

Seosko sjedište na 20
Kovačnica na 20
Tržnica na 10

Kad si to napravio onda gradiš Akademiju, onda moraš kovat zlatnike za prvog plemića ti treba jedan zlatnik za drugog dva za trećeg tri itd...

Kad imaš potreban broj zlatnika onda možeš napraviti plemića! :)


Ukratko :D

ahaa...kuzim kuzim :) ...hvala :)
 

DeletedUser

Guest
moze pomoc??

ovako, kak da nekom posaljem pojacanje kad me trazi??
p.s. znam da je mozda glupo pitanje...sry :/
 

DeletedUser

Guest
Klikneš na tog igrača.Tj njegovo IME ili NICK kako hoćeš.Nađeš selo u koje mu želiš poslati,i KLIKNEŠ TO SELO.. Onda ideš na "» Pošalji postrojbe" i onda odabereš koliko vojnika i imaš onda dva gumba: "NAPAD" i "POJAČANJE"
Pritisneš drugi :glazba:
 

DeletedUser

Guest
da ne otvaram novi topic budem ovdje pitao...

dali se sad možda zna kad bi trebao početi sv7 i sa kakvim postavkama? sv2 i sv4 se zatvaraju za točno mjesec dana i vjerujem da se planira otvaranje novog svijeta neposredno prije zatvaranja dvaju spomenutih...
 

DeletedUser

Guest
da ne otvaram novi topic budem ovdje pitao...

dali se sad možda zna kad bi trebao početi sv7 i sa kakvim postavkama? sv2 i sv4 se zatvaraju za točno mjesec dana i vjerujem da se planira otvaranje novog svijeta neposredno prije zatvaranja dvaju spomenutih...

neslužbeno - uskoro

službeno - čim dobijemo takve informacije, biti ćete obaviješteni o datumu.

nastojati će se, uz naravno ako innogames da blagoslov, kreirati taj svijet po željama igrača.
 

DeletedUser

Guest
...mene zanima da li se moze ikako promijeniti korisnicko ime bez da radim novi acc i ako moze kako?
 

DeletedUser

Guest
...ne svida mi se ime ..nije mi nista padalo na pamet pri registriranju pa sam ovo bubnio :p
hvala puno :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
P.S. znaci ako napravim sad novi acc nece biti opasnosti od bana ako koristim samo taj na odredenom svijetu?
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
čuvajte se barbara na sv-7, napadaju i pod početničkom zaštitom:ludilo:

Napadači: ---
Porijeklo: Dodatno selo (bonus) (508|484) K45

Količina: 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

napao je jednog našeg igrača :kisa:

jel su zbog tih svih tajni i magija poludjeli il je to normalno da bonu sela to rade :woot: ?
 

DeletedUser

Guest
Pitanje o brzini svjetova

Nedavno sam poceo igrati ovu igru. Igram svijet 7 i nije loše ali mi je to nekako presporo. Dali postoji neki brži svijet koji je nedavno poceo ili ce uskoro poceti? I need speed:)
 

DeletedUser

Guest
brze servere imas samo na stranim serverima i to na tribalwars.net
ali moraš platiti da bi igrao brze server(koji traju i do par sati)
 

DeletedUser

Guest
brze servere imas samo na stranim serverima i to na tribalwars.net
ali moraš platiti da bi igrao brze server(koji traju i do par sati)

Znaci na ovom serveru svi svijetovi su iskljucivo brzine 1? Ne trazim ja neki extra brz svijet ali da je ipak brzi od ovog svijeta 7.
 
Top