Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
Još jednom

možete imati jedan račun na forumu,nebitno koji je i da li je iz igre ili ne
 

DeletedUser

Guest
...daj mi podcrtaj jedan taj argument, ...meni ocito treba malo vise...

lp. sisolski

sad sam vidio kako si ti razumio moj post,nisam htio vrijeđat pa da ispadne da ti imaš problem,već je bilo u kontekstu rasprave...problem koji nastaje jer sumnjate u admine
isprike za moguće nesporazume

pa koliko sam vidio glavni je problem po tebi što on navodno ima multy na forumu...a u biti jedan nick na forumu je ravka drugi maja....riješen problem...mislim da je argumentirano i s tim da su logovi sa različitih ip adresa
drugi problem je bio mjenjanje imena(mislim čak da ima dosta vremena od toga,ali vama je očito u interesu sad dizat prašinu oko toga) za što ravka kaže da nije on promjenio jer nema te ovlasti....po meni sasvim dobri argumenti
 

DeletedUser

Guest
Isto pitanje kao prosli put kad je tema zakljucana.

Moje pitanje je, zasto ako ovdje ne mozemo raspravljati o radu moderatora i admina,
zasto ni na podrsci ne dobijamo nikakve odgovore?
 

DeletedUser

Guest
Ok,imam jos jedno pitanje.
Da li se poruke napisane na forumu smiju stavljati u potpis?
Dobio sam ban jer sam stavio poruku iz igre u potpis, mislim da sam po tome bio jedini ikada,ali eto...
 

DeletedUser

Guest
Ok,imam jos jedno pitanje.
Da li se poruke napisane na forumu smiju stavljati u potpis?
Dobio sam ban jer sam stavio poruku iz igre u potpis, mislim da sam po tome bio jedini ikada,ali eto...

Ja sam tvoju poruku stavio u potpis i cim mi je ravka rekao da sklonim ja sam sklonio, dok si se ti vjerovatno bunio i dobio ban, jer predpostavljam da mozes drzati u potpisu poruku nekog igraca iskljucivo uz njegovo odobrenje jer se inace cita kao cista provokacija.
 

DeletedUser

Guest
Ok,imam jos jedno pitanje.
Da li se poruke napisane na forumu smiju stavljati u potpis?
Dobio sam ban jer sam stavio poruku iz igre u potpis, mislim da sam po tome bio jedini ikada,ali eto...

ne smiju
igrači koji imaju dobit će obavještenje da uklone,ako ne uklone onda moram ja

stim da je poruka u potpisu naravno neka provokacija ili ismijavanje
 

DeletedUser

Guest
ne smiju
igrači koji imaju dobit će obavještenje da uklone,ako ne uklone onda moram ja

stim da je poruka u potpisu naravno neka provokacija ili ismijavanje

Jesu to nova pravila neka?
Moze link da me uputite gdje ih mogu procitati?

Sto se tice toga Nejihyunga, sto se odmah osjecas prozvanim?
Ja sam dobio poruku da uklonim poruku iz potpisa.
Upitao sam zasto, koja pravila foruma krsim. Da sam dobio poruku to i to,ja bih poruku uklonio i izvinio se.

Odgovor nisam dobio nego odmah ban. O tome cu sa Wickedom detaljnije.

Upitao bih jos,kako je onda bilo moguce da ranije admin Deja,pa i admin Belay, pola foruma drzi moje poruke u svom potpisu,a da nikad nisu dobili ni opomenu zbog toga?
 

DeletedUser

Guest
I ove godine jedni (jedan) te isti tjera pravdu preko foruma....
 

DeletedUser

Guest
Pitanja su postavljena adminu.
Ali uvijek kad treba dati odgovore, umjesaju se sa spamom rubo i kompanija...

Svi ste vi imali u svom potpisu poruku nekog igraca, pa niste bili ni opomenuti(evo i ti Rubo a i ti Balicu)
jedino se na borissu treniraju banovi. Sta trebam cutjeti kao i ostali i trpiti nepravdu!?
Ajde jednom se zamislite...
 

DeletedUser

Guest
evo upravo sam se zamislio....kad sam ja to imao poruku nekog igrača u potpisu???

Ja nikad nisam imao potpis...ikakav

hahahah ali zanimljivo da boriss zna da jesam,dapače on zna da jesam,ali nisam bio opomenut za to
 

DeletedUser

Guest
kolega malo si zabrijao, nikada ali baš nikada nisam imao u potpisu citirano od slova do slova nečiji tekst
znam da mnogi jesu imali, da li su imali sankcija ne znam, također ne znam da li je protivno pravilima imati nečiji tekst citiran u potpisu jer to unutar pravilnika foruma nisam našao, to vjerojatno i tebe buni

ono što predlažem jest da napišu tu rečenicu dodatno na pravilnik, pa ti više nećeš imati muka, i na kraju krajeva imat ćeš di pročitati pravilo o citatima u potpisu :)
 

DeletedUser

Guest
kolega malo si zabrijao, nikada ali baš nikada nisam imao u potpisu citirano od slova do slova nečiji tekst
znam da mnogi jesu imali, da li su imali sankcija ne znam, također ne znam da li je protivno pravilima imati nečiji tekst citiran u potpisu jer to unutar pravilnika foruma nisam našao, to vjerojatno i tebe buni

ono što predlažem jest da napišu tu rečenicu dodatno na pravilnik, pa ti više nećeš imati muka, i na kraju krajeva imat ćeš di pročitati pravilo o citatima u potpisu :)

Slazem se, pravila su tu da se doradjuju. Ako se vide neki propusti da se to unese u pravilnik, isto kao i zakon,i onda ce sve biti ok.

A ovako trenirati strogocu samo na onima koji ti ne odgovoraju...

I da,imali ste obojica svasta u potpisu. Ti si Rubo citirao u potpisima svasta,od mene do Dodili,
a ti Balicu si ima vise puta spomenutog scapu u potpisu.
Direktno si provocirao potpisima.Sjetite se tema na hr 4.
Nemojte imati selektivno pamcenje.

Izvinjavam se na spamu,necu vise da sirim raspravu, da se ne zaboravi na moje pitanje koje sam postavio,i na koje kao i svaki normalan igrac ocekujem odgovor. Hvala.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ma ja mislim da se smije imati, dok taj igrač čiji je post u potpisu ne požali da se makne.
Vjerovatno zato toga ni nema u pravilima!
 

DeletedUser

Guest
a ti Balicu su ima vise puta spomenutog scapu u potpisu.
Direktno si provocirao potpisima.Sjetite se tema na hr 4.
Nemojte imati selektivno pamcenje

borisse mješaš pojmove, kao što sam ti rekao nikada nisam imao citat, nikakav copy/paste u mom potpisu
imao jesam tekstove vezane za scapu, i s4 no to je bilo mojih ruku djelo, znači svoje mišljenje nikako ničiji kopirani tekst
nadam se da ti je sad jasnije

da se scapa naljutio zbog toga, vjerojatno bi i ja dobio upozorenje, no njemu je to vjerojatno bilo zajebantska provokacija koja i nije bila namjenjena da izazove ljutnju, tako da tko zna kome si ti stao na žulj kad te svi tako tužakaju za kažnjavanje

kako si i sam nekad rekao, nikad briga nikad stres popij jedan kraš express
 

DeletedUser

Guest
Ti si Rubo citirao u potpisima svasta,od mene do Dodili,

Da ti ponovim: nikad u potpisu nisam imao ni citat ni išta drugo....to znači bez potpisa,ako je itko (osim tebe) ikad vidio nešto u mom potpisu tu na forumu,onda nikad više riječ neću napisat

na kraju krajeva...pogledaj mi sliku,mislim da je ista oduvjek i da je nikad nisam mjenjao...iz prostog razloga što mi se to neda radit-e pa ista stvar je sa potpisom,samo što sam sliku stavio jer je bio dogovor nas iz beve,za potpis se nismo ništa dogovarali i ja ga nikad nisam imao...nisam siguran ni da bi ga znao stavit(mislim na potpis)


p.s. dodili ni kriva ni dužna završi u priči :woot:
 

DeletedUser

Guest
Jesu to nova pravila neka?
Moze link da me uputite gdje ih mogu procitati?

Sto se tice toga Nejihyunga, sto se odmah osjecas prozvanim?
Ja sam dobio poruku da uklonim poruku iz potpisa.
Upitao sam zasto, koja pravila foruma krsim. Da sam dobio poruku to i to,ja bih poruku uklonio i izvinio se.

Odgovor nisam dobio nego odmah ban. O tome cu sa Wickedom detaljnije.

Upitao bih jos,kako je onda bilo moguce da ranije admin Deja,pa i admin Belay, pola foruma drzi moje poruke u svom potpisu,a da nikad nisu dobili ni opomenu zbog toga?

Ne mogu se napisati pravila za svaku situaciju na forumu...
To moderatori procjenuju sta je dobro a sta ne...

ako neko drzi nekog u potpisu iz zezancije ili nesto slicno sto nema veze sa vrijeđanjem i provokacijom onda se naravno ne ukloni...a ako neko vrijeđa onda se naravno kaznjava...za to ne trebaju pravila

za belaya i deju,trebao si prijaviti meni i ja bi njima sklonio
ja sam njima i ranije davao opomene zbog potpisa...

i borise za kraj...pusti moderatore i admine da rade svoj posao,ne izigravaj svemogućeg admina,ako ti se ne sviđa moderacija onda prijavi glavnom adminu,ako ti se ne sviđa glavni admin onda prijavi innogamesu ili najjednostavnije promijeni server ako ti se ne sviđa način na koji vodimo igru.

ova tema je namijenjena za pitanja iz igre a ne za ta pitanja koja ti postavljas,za to sluzi podrska ili privatna poruka glavnom adminu ili meni
 
Top