Rastafarians.

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
profesionalno nema šta... a pravo je pitanje nakon sve te vojske što imaš... imaš li zivot?


Premium+skripte+organiziranost=jako malo vremena potrebno dnevno uz igru, a da ipak ostvaris takve stvari. Posaljem vojsku na farmanje ujutro, popodne prodjem kroz reporte i posaljem na one koje imaju jos resursa, i navecer opet posaljem novi val farmi. Maximalno sat-dva potrebno za sve to.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
svaka cast bugo21 .....zato ja idem polako ....uskoro ce ljeto i nisam lud da provodim vrijeme na kompu

apsolutno se slažem,emislim ni ja ovo igrat,prekinio sam sa svim svjetovima,osto mo je još hr ,hr2 ču uskoro da prekinem,a hr1 mi nije tako teško održavat tako da ču to jedino grat

jednostavno mi se neda,ne farmam čisto igram bzvz
 

marli

Member
Reaction score
0
svaka cast bugo21 .....zato ja idem polako ....uskoro ce ljeto i nisam lud da provodim vrijeme na kompu

:D :D ne vadi se :D

sto god vi mislili, uz dobru oraganitziranost, kako igre tako i rasporeda gradnje i prioriteta vojske/gradevina i sl. moze se vrlo lako, izbalansirati da uz malo vremena provedenog uz racunalo, imate acc sa dovoljno deffa i offa.
jedna stvar koju svi zaboravljate je upravo to sto se nema mnogo saveza i broj nasih farmi je puno veci od broja farmi ostalih igraca sto je na pocetku itekako bitno.
i necu porec da sam recimo na startu provela dosta vremena uz kopm, al sad zato imam XXXX broj lake od kojeg se vrti u glavi mojim susjedima i vec dugo vremena samo poslajem u farmanje i ne zadrzavam se previse.
prvo zato sto sam na pocetku ocistila dosta susjeda jer nemamo masu saveznika i dobila farmice, plus sto za razliku od svih njih nisam trcala za bodovima i njih 20-tak oko mene je bilo bodovno jace. imali su razvjene rese, seoska i sto ja znam sto, a ne kao ja vojsku, s kojim sam ih restartala. i bili su iz istih plemena, radi njihove neoraganiziranosti i krivih prioriteta ja sam uspjela.
i to bi bilo odprilike to.
bitan je start, postavit se kao tlacitelj okoline, dominirat svojim 15*15, i za samo par dana laganini farmanje preko skripte, laka i samo laka i jos farmanja preko skripte i leveli farme se pune. a to je jako tesko ako je vase pleme od prvog dana !? saveznik ili u napu sa svom okolinom.
necu ni komentirat igrace koji su bodovno kao i ja, ili vise, imaju akademiju i farmu na 19 npr. ?! misle vec noblat, niti imaju s cim napadat niti imaju s cim branit.

te price poput sad je ljeto pa necu buljit u kopm, znaci po zimi je normalno provest 24/7 uz racunalo? mislim da u svakom slucaju nije dobro bez obzira na godisnje doba.
prznajem da imam vremena i provodim ga uz igricu, al ovaj napredak na ovom serveru ne zahtjeva da netko nema svoj zivot. zapravo iznenadili biste se kako su ljudi u rasti svestrani, s mnogo interesa i i zivotu, i da im je ovo sve jedna velika zabava i druzenje. i samo iz tog razloga smo na ovom serveru.

pozdrav. ;)
 

DeletedUser

Guest
Premium+skripte+organiziranost=jako malo vremena potrebno dnevno uz igru, a da ipak ostvaris takve stvari. Posaljem vojsku na farmanje ujutro, popodne prodjem kroz reporte i posaljem na one koje imaju jos resursa, i navecer opet posaljem novi val farmi. Maximalno sat-dva potrebno za sve to.

hoćeš mi reć da tri puta na dan samo farmaš??
Daj nemoj da me zezaš...
Pa ja 6 puta na dan više farmam od tebe..s tim da se vrati punih ruku vojska...
I moželi neko da mi da link za neku skriptu naravno legalnu...
 

marli

Member
Reaction score
0
apsolutno se slažem,emislim ni ja ovo igrat,prekinio sam sa svim svjetovima,osto mo je još hr ,hr2 ču uskoro da prekinem,a hr1 mi nije tako teško održavat tako da ču to jedino grat

jednostavno mi se neda,ne farmam čisto igram bzvz

pa zasto ste onda stalno tu. i na forumu od tw-a a ko vam se neda?
meni kad se neda vise igrat koji server ili svijet, dam acc, odem i bok. ne kukam i davim da je tlaka igrica koju volim i igram.
a pogotovo je ovo malo nekako khmkhm kad je od igraca kojima na svijetu gdje se vodi rasprava ne ide.
ne mora znacit da se pravdate, al tako izgleda decki. pa bolje da ni ne postate. nekako to ispadne najmudrije,jel? :)
 

marli

Member
Reaction score
0
hoćeš mi reć da tri puta na dan samo farmaš??
Daj nemoj da me zezaš...
Pa ja 6 puta na dan više farmam od tebe..s tim da se vrati punih ruku vojska...
I moželi neko da mi da link za neku skriptu naravno legalnu...

naravno da mozes dobiti skriptu. i stvar je kao sto sam rekla u broju lake konjice, ako je imas dovoljno, posaljes je koji put i farmanje po skripti, sto traje 3-5 min najvise i to je to.
 

DeletedUser

Guest
nije im zanimljivo jer neratuju s jakim plemenom,meni je sve zanimljivije pogotovo kad moje pleme ratuje s rastom,je da me zivciraj ponekad gubitci vojske al jbg..
 

DeletedUser

Guest
ev da kazem jos nesto igro sam ................ wars al to mi je dosadilo jer moj klan nije ratovo s nikim,dobro ko god me je tamo napo bio je u problemima jer mene je branio najjacu lik na igrici,bio mi susjed pa se malo ulizivo i tak heh:D
 
Last edited by a moderator:

whitewidow7

Member
Reaction score
0
KAKO STE JADNI tako se pravdat zbog neuspjeha KIKI,,,
SLUSAJ Marli i suti jer si stalno tu a nisi uspio zato molim te restartali vas bez plemica :D

a vi svi drugi regrutirajte jos kojeg clana i saveznistvo sklopite pa cete imati jos farmi-- manje naravno hehehe

dok ste vi farmali mizeriju mi smo slali po 100 lake u neka sela,,,a vrijeme na kompu minimalno nista vise nego vi,,,,samo cuvanje racuna od vas nitko nema a svi nasi racuni 24h na dan aktivni,,,,ali sta da vam ja pricam pa vas je 100 u plemenu i pa je netko uvijek online valjda,,,,,Svi samo gledate kojhi ste u poredku i cim niste u vrhu izregrutirate novuh 20 ljudi :D
drago mi je da ste takvi samo naprijed :p
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
svaka cast bugo21 .....zato ja idem polako ....uskoro ce ljeto i nisam lud da provodim vrijeme na kompu

PRIJATELJU mi do ljeta imamo siguran kont(nadam se) i mogu otici na bilo koji festival u trajanju od par dana i vratiti se a racun u savrsenom redu i na sigurnom,,,u tome je draz igre.Igra tj svijet moze trajati i koju godinu i zato provjerena ekipa i organiziranost rade cuda i daju uzitak igri a bez da se opterecujem previse :cool:
 

DeletedUser

Guest
hoćeš mi reć da tri puta na dan samo farmaš??
Daj nemoj da me zezaš...
Pa ja 6 puta na dan više farmam od tebe..s tim da se vrati punih ruku vojska...
I moželi neko da mi da link za neku skriptu naravno legalnu...

Tri puta, svaki put po 80-100 napada, pa izbroji.

Evo skripte:

Code:
javascript:sp=0;sw=0;ax=0;scout=1;lc=40;hv=0;cat=0;ra=0;coords='543|544 543|546 542|544';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');coords=coords.split("%20");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm1=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null)index=parseInt(farmcookie[2]);if(index>=coords.length)alert('last village');if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new%20Date(2009,30,12);document.cookie ="farm1="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString ();doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);end();

javascript:sp=0;sw=0;ax=0;scout=1;lc=40;hv=0;cat=0;ra=0 - tu odredjujes koliko vojske saljes.
coords='543|544 543|546 542|544' - tu utrpas sve svoje farme, preporucujem preko tw tamera naci farme unutar tog i tog radijusa: http://hr1.twmentor.com/?tool=finder


Resetiranje gornje, tako da se vratis na pocetni grad u listi:

javascript:document.cookie="farm1=0";alert('reset');end();


Posalji PM ako ti zatreba pomoci oko ovog
 

DeletedUser

Guest
neznam meni to nikako nije jasno ni kako se koristi ni zasto sluzi ta skripta a igra ko igra mi se svidila... neznam kolko cu bit kad ovi iz raste napadnu joj sunce im lebavo :D
 

DeletedUser

Guest
a zestoko mi je isto bilo ja skupio 600 sjekirasa i 200lake konjice mislim u sebi imam jebenu vojsku i deffa malo više kad ono napadne ovaj iz raste sa 4000sjekirasa i 1500lake konjice... meni se noge osikle odma istog trenutka pa reko bogte šta je ovo hahaha
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
KAKO STE JADNI tako se pravdat zbog neuspjeha KIKI,,,
SLUSAJ Marli i suti jer si stalno tu a nisi uspio zato molim te restartali vas bez plemica :D

a vi svi drugi regrutirajte jos kojeg clana i saveznistvo sklopite pa cete imati jos farmi-- manje naravno hehehe

dok ste vi farmali mizeriju mi smo slali po 100 lake u neka sela,,,a vrijeme na kompu minimalno nista vise nego vi,,,,samo cuvanje racuna od vas nitko nema a svi nasi racuni 24h na dan aktivni,,,,ali sta da vam ja pricam pa vas je 100 u plemenu i pa je netko uvijek online valjda,,,,,Svi samo gledate kojhi ste u poredku i cim niste u vrhu izregrutirate novuh 20 ljudi :D
drago mi je da ste takvi samo naprijed :p

nemožeš ni svaki put uspjet što češ ,ekipa mi odustala ostalo nas 2-3,što imam tu tražit ništa niti zabavu ni dobru igru ne kukam,i ja nikad neču da dam svoj acc nikom ni na koem svijetu več ču ga izgasit ilidati nekom svoj grad i s tim prestat

budemo se još vidili na sv1 ako ništa :D
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
a zestoko mi je isto bilo ja skupio 600 sjekirasa i 200lake konjice mislim u sebi imam jebenu vojsku i deffa malo više kad ono napadne ovaj iz raste sa 4000sjekirasa i 1500lake konjice... meni se noge osikle odma istog trenutka pa reko bogte šta je ovo hahaha

neznam,ali mislim da koliko god farmaju i dobri su igrači mislim da nije moguče još imat toliko vojske,ili sam ja u tolikom zaostatku da govorim gluposti,ali ja bi to provjerio kod dizela-upit za podršku i o čemu se tu radi ;)

a i ove me skripte nerviraju svi koriste to,ajde malo se igrajte bez njih a ne se služit raznim pomagalima
 

DeletedUser

Guest
neznam,ali mislim da koliko god farmaju i dobri su igrači mislim da nije moguče još imat toliko vojske,ili sam ja u tolikom zaostatku da govorim gluposti,ali ja bi to provjerio kod dizela-upit za podršku i o čemu se tu radi ;)

a i ove me skripte nerviraju svi koriste to,ajde malo se igrajte bez njih a ne se služit raznim pomagalima


to za skripte se slazem za vojsku... i meni je teško povjerovat sa bodovima prvi sa vojskom najbolji čudno kako sve od jednom stizu... al to je odlika pravih igrača.. valjda..
 

marli

Member
Reaction score
0
neznam,ali mislim da koliko god farmaju i dobri su igrači mislim da nije moguče još imat toliko vojske,ili sam ja u tolikom zaostatku da govorim gluposti,ali ja bi to provjerio kod dizela-upit za podršku i o čemu se tu radi

a i ove me skripte nerviraju svi koriste to,ajde malo se igrajte bez njih a ne se služit raznim pomagalima

lol. pa imaju ljudi i vise od toga, i kako samo to imamo?? hmm. vjerovatno su nas nagradili tako da samo u startu imali po 500 lake i jedno 1k sjekira, i nasa sela su imala cim smo se ukljcili 500 bodova, sto nisi to primjetio?? ups, izdala sam nas

pa ja stvarno ne znam, kako je to moguce.. ajde nek netko poslaje upit podrsci, ja bi to sigurno napravila :D

a to za skripte.. hmm. pa zasto onda ljudi koriste i premium npr., ajde se malo igrajte bez njega, gledajte u malu kartu i stskajte pola dana kad zelite pofarmat, a kad skupite malo vise lake onda i cijeli dan :D

ma daj nemoj me zezat. ako se ne znas koristit skriptama kiki, rado cu ti objasnit al ne prcaj gluposti :D

na svijetu 1 tesko da cemo se srest.

a za davanje racuna ni ne sumnnjam u to da ti nikad nebi dao, ipak svoj nick i svo postovanje i uspiehe, a pogotovo izjave koji idu uz njega nebi nikad nikome prepustio. :D
 
Last edited:

kickyourass

Member
Reaction score
0
lol. pa imaju ljudi i vise od toga, i kako samo to imamo?? hmm. vjerovatno su nas nagradili tako da samo u startu imali po 500 lake i jedno 1k sjekira, i nasa sela su imala cim smo se ukljcili 500 bodova, sto nisi to primjetio?? ups, izdala sam nas

pa ja stvarno ne znam, kako je to moguce.. ajde nek netko poslaje upit podrsci, ja bi to sigurno napravila :D

a to za skripte.. hmm. pa zasto onda ljudi koriste i premium npr., ajde se malo igrajte bez njega, gledajte u malu kartu i stskajte pola dana kad zelite pofarmat, a kad skupite malo vise lake onda i cijeli dan :D

ma daj nemoj me zezat. ako se ne znas koristit skriptama kiki, rado cu ti objasnit al ne prcaj gluposti :D

na svijetu 1 tesko da cemo se srest.

a za davanje racuna ni ne sumnnjam u to da ti nikad nebi dao, ipak svoj nick i svo postovanje i uspiehe, a pogotovo izjave koji idu uz njega nebi nikad nikome prepustio. :D

ovo nakraju se slažem
ja ne koristim niti skripte niti premium ni na sv1

i budemo se sreli na sv1 nebrini ,ako izdržite još malo duže-krenuo sam osvajat novi cluster,a kad to riješim budem se posvetio vama
 
Status
Not open for further replies.
Top