Osvajanja

Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehehehhe Borise, ne možeš ti bez mene, priznaj! Bojim se da si sve i isplanirao kako bi mi mogao napisati post. Boris osvojio selo i odmah se javlja meni i to poboldanim tekstom, hehehehehe.... jesi javio mami?
Bit će još sela, Borise, i za vas i za nas, ali ti čestitam na ovom osvajanju, iznenadili ste nas i tu nema šta da se kaže. Ustvari ste zvonkeca iznenadili svojim agrasivnim pistupom a tek onda nas, čovjek odmah odustao...
Draga mi je tvoja potreba da mi se javiš, a ti francetić, heh, ti si poznat po subjektivnom zaključivanju te opet to činiš smatrajući da nas Boris proganja kroz svijetove, da zavadu sa sv8 je prenio ovdje...
Možda bi ti tako ali ja odgovorno tvrdim da Boris nije takav čovjek!
Hehehehehe, dragi ste mi, jako, imamo sjećaj da smo kroz igru postali pravi pajdaši, hehehehehe!
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
ja bih prije rekao da mu je to bila kazna sto je krenuo na naseg igraca :)
 

DeletedUser

Guest
To sto ima igraca koji su navikli da noblaju kad oce i koga oce nikako im nece dobro doci na ovom kontinentu ;)

Jos jednom, bravo Borise :)
 

DeletedUser

Guest
002 RoyaL (501|465) K45 895 Keyser Söze [-RB-] SasaBudisa [ROYAL]

Trane nesto nije u formu sta god pokusa osvoiti ljudi ga zaustave.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
i ti si puko, to je prvo selo koje mu je prenoblano, i taj tvoj navod nije tacan, tacan bi bio koliko toliko, "sta god pokusa sacuvat" :)
 

DeletedUser

Guest
jedno selo manje jedan plemic uludo potrosen za RB a i jedan saveznik resetovan nije mala stvar..

Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Zmajevo gnijezdo (521|493) K45 4,674 punica [MID-2] dekker [ROYAL] 2012-12-16 - 08:12:21
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
jedno selo manje jedan plemic uludo potrosen za RB a i jedan saveznik resetovan nije mala stvar..

Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Zmajevo gnijezdo (521|493) K45 4,674 punica [MID-2] dekker [ROYAL] 2012-12-16 - 08:12:21

jos vi trebate igraca restartovat da bi dosli na nulu sa nama :)

sta vise, biti restartovan od dekkera je cast i privilegija ;)
 

DeletedUser

Guest
eto daj mu onda sela i budi pocastvovan, postovace taj tvoj potez i on siguran sam ;)
 

DeletedUser

Guest
Močni RB i njihovi pratioci PAT.

Side 1:
Tribes: ROYAL, SJV
Side 2:
Tribes: -RB-, -PAT-

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 4
Side 2: 0
Difference: 4

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 9,691
Side 2: 0
Difference: 9,691

chart
 

DeletedUser

Guest
Zaboravljas ostale akademije i saveznike ili stavljas samo ono sto tebi odgovara



Side 1:
Tribes: -PAT-, -RB-
Side 2:
Tribes: ROYAL, SKYPE, SJV, SKYPE*, SKYPE@, SHAKE

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 7
Side 2: 4
Difference: 3

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 21,495
Side 2: 9,691
Difference: 11,804

chart
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
Lični obračun ova dva plemena vračanje dugova sa prošli svjetova.
Mi smo jedni drugima obečali revanš. Niko neumanjuje snagu drugi plemena i vaznost istih ti.

Ma oke je to,, ali barem se tu iskazujte sa izvještajima, ko je bolji.. A ne spamanjem po cijele dane..
Svima će bit zanimljivije.. da stavljate više izvještaja tu.. a manje spamanja.. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Jos jedan popio restart.

Branitelj: mrva150
Cilj: B-DNK5 (502|462) K45

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Obrambene postrojbe koje su bile na putu
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nosivost: 0/2.204
Odanost: Pala sa 11 na -10


mrva150
Bodovi: 0
Poredak: 1962
Poraženi protivnici: 43.688 (91.)
Pleme: -RB-
» Napiši poruku
» Dodaj kao prijatelja
» Blokiraj
 

DeletedUser

Guest
SJV je jedina akademija i jedini saveznik Royala od svih tih plemena tamo sto navodi Octavian.. Bravo momci samo naprijed !
 

DeletedUser

Guest
Ovo nije igra Pleme,nego Plemena,znači množina.Oke akademija,ali mi se rokamo sa svima vama,a vi imate saveze i rokate se sa naam(2)...i vjeruj mi da te ne bih znao bolje prosvijetliti od ovoga..
 
Status
Not open for further replies.
Top