Recent content by Fate

  1. Fate

    Spam

    znam ucio si kako se farma na hr17 ;) zar si zaboravio hahahahahahhahaahhahahah
  2. Fate

    Spam

    hahahahahahaaahahahahha jel de :D to si sad tek naucio?
  3. Fate

    Spam

    Vidis nisam tebe ponudio dacu ti 301 pb zasluzujes ti to
  4. Fate

    Spam

    ahahahah oces ti nekada umeti 3 recenice sastaviti sa nekom logikom ahhahhahahhhajahaha! Btw sta se ja imam poredit sa pb kurvom? Hahahahahaha mali prtinaaaaaaaa setajjjjjj
  5. Fate

    Spam

    ahahhaha jao kad kaze da se brukam idi bar vidi da ta sela imaju po 1k boda HAHAHAHAHAHAHHAHA HAAHHAHAHAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHA AHHAAHHAHAHAHAH OCU PUKNEM OD SMEJANJA HAAHAHHAHAHAAHHAHA KOJI OFF ZESTOK EEEE HAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  6. Fate

    Spam

    ahhaahah to selo da ima toliko ko tvoje bodova sad bi imalo 30lvl farmu AGAHHAHHAHAA TVOJE OD 3K HAHAHAH NEMA FARMU VECU OD 22 HAAHAHAHHAHAHAHAHHA
  7. Fate

    Spam

    HAHAHAAHHAHAH nijeeeeee na 15 jeeee :DDDDDD HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
  8. Fate

    Spam

    Joj jakih ofova danas jaoj.... Jel imao iko bar 3k axa AHAHAHHAAHHAHHHAHAHAHAHA
  9. Fate

    Spam

    hahahhahahhahah :D win (Y) Moj ti buraz sad ce oprt on od tatka i mame trazit para onako plakace da mu daju hahahahah
  10. Fate

    Spam

    hahaha ono je fatin deff iz tog sela al izvidi slobodno glavno izmacu sve izv :*
  11. Fate

    Spam

    :D At je dobar cojek previse je blag. Ja bi to na 10 dana minimum :D
  12. Fate

    Spam

    Ko je ba rodom iz mog rodnog grada Bijeljine? Pa taj ni S od Semberca nije.
  13. Fate

    Spam

    hahahahhahahhaahahhahahahahaha Au bre koji ste vi likovi.. Stvarno ono au.
  14. Fate

    Spam

    Kako ste vi bacili kate... Ja ne verujem toliko botovski potez da se stvarno zapitam za vasu igru. Plus kada vidim tvoju vojsku i tvoju farmu u ovom mjesecu igre strasno se razocaram. Jad tuga i cemer. Ganjanje bodova i djecije dusanje da ste jaki. Sramotno.
  15. Fate

    Spam

    :@ ja slicica omg ne zna se ko je ruzniji HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Top