Search results

  1. Amour de café ( spam birtija)

    Trenutno pristižu igrači...vjerovatno zbog toga.. ;)
  2. Amour de café ( spam birtija)

    ahhaahhaahahhaah,oke,ti znaš....hahaahahahah
  3. Amour de café ( spam birtija)

    Jedino je Fate uspio nadmašit traneta...
  4. Amour de café ( spam birtija)

    hahaha :)) jao wuce nemoj mi to da radiš....provalio si me :D Imala je samo jednu naviku Uzivala je u plesanju Digla je ruke u zanosu Ana Nirvana, zvali su nju
  5. Amour de café ( spam birtija)

    Karabaja mora dalje Karabaja naći mora Karabaja nemože na nebo otić bez motora :)) P.S....zakuhaava seeeee
  6. TOP 2O - mišljenje o igračima

    Lep al nezgodan FASTO Veliki štrumf Jedini igrači za top20...ostalo opada. P.S. Rekoh sebi simpa junkie - e baš ću pričat Branki Haj mo nešto popit čovjek si čudan al duhovit "Neka hvala" - Karabaja
  7. TOP 2O - mišljenje o igračima

    Sretno svima,pomalo se zakuhava :) Amena,posebno tebi sretno..jer imaš najprivlačnije selo :)) p.s.Parkiram se, uđem u Harley bar I upratim tu sam čovjek vrlo stran Like a krme in Teheran
  8. Amour de café ( spam birtija)

    blablabla...hahahahahahahahaha....pa jel moguće....
  9. Amour de café ( spam birtija)

    Zbogom ŽOHARI-pišonja reče žugi :))
  10. Amour de café ( spam birtija)

    414/452 Spidi,samo šuti,pametniji si :)
  11. Amour de café ( spam birtija)

    10 sjekiraša :D vidi se kukica :) Slabo vojske...samo ono od nagrada mi se čini...+ malo LC. Popunjenost farme za plakat haha :))
  12. Amour de café ( spam birtija)

    Samo urbano..urbano :))
  13. Amour de café ( spam birtija)

    Na ba server stoji da je ba8 zatvorio RB...Vas samo na forumu pronaći :) Naravno...kad si istrošio off...otišao si...jer da nisi...dobio bi reset. Pokušao si da igraš na budi...nisi uspio...otjeran si od mašine. Tako da...kad nešto postigneš protiv RB..plemena koje te na ba2 spasilo reseta...
  14. Amour de café ( spam birtija)

    Uvjek se znalo ko kosi,ko vodu nosi Na 8ici su došli da nosaju i neji,i mlata..i mnoštvo pojedinačnih PRO igrača koji su se smjenjivali na raznim acc...neki pobjegli,neki poraženi :) P.sNosani su zaista bili nosani haha :))
  15. Amour de café ( spam birtija)

    Zamlata brate,svidja mi se tvoje razmišljenje u vezi barbara :D
  16. Amour de café ( spam birtija)

    To je nešto kao golf 2ica,po 200 vojnika usput ubija :) Pipice,imam filing da ćeš posle ovog letit iz plemena hahaha
  17. Amour de café ( spam birtija)

    Ovo je spidi,imam neki odjećaj :) u svakom slučaju...nije neki klinjo...vidiš po pisanju...ima bar 16.
  18. Amour de café ( spam birtija)

    Kakve su boje ti crni konji?
  19. Amour de café ( spam birtija)

    Opa,sve tvoje ranije priče padaju znači u vodu :)..o osveti naravno. [30.10.2012 22:57:27] Ferengy: liked samo ti nemoj voditi diplomatiju Kao što vidiš..meni zabranjeno :D
  20. Amour de café ( spam birtija)

    Kampo šuti molim te...ni na ba8 nismo bolje počeli...naprotiv,bio je mnogo lošije.. :) Izgubio si jednom,izgubit ćeš opet...jer samo znaš gubit otkako znam da igraš ;) Ovdje već osjetim da strah osvaja :) PS.Što se kalas malo nejavi,da vidimo strčna mišljenja :)
Top