Search results

  1. Spam :d

    ja sam pravi :andjeo: :lool:
  2. Spam :d

    jel dovoljna objava rata noblanje mog sela od strane eu :P
  3. Spam :d

    ipak ja ne dizem zidove vidi se po prilozenom ja lupam zidove i dolazim u komsiluk ... ne kuzim kako nije ocekivao napade kad je covjek trazio 5 dana deff od plemena eu koji nije dobio ? znaci on nije zasluzivao deff da dobije ,nema se deff u eu da se nadefa 2 igrac na srv ,ili se zali vojska...
  4. Porazeni protivnici

    :predaja: Kao napadač Poredak Ime Poražen 1 bodybuilder [-SB-] 126.291 2 woziee [-SB-] 112.417 3 Akhenaten [-SB-] 93.585 4 DavidTes@novic [-SB-] 90.159 5 SalePG [-SB-] 89.643 6 Kenoo [-SB-] 85.029 7 doniuss [Elite] 83.754 8 Bukva [Elite] 83.553 9 Dragicka1 [*EU*] 76.403 10 Crni-Vitez [*EU*] 65.542
  5. Spam :d

    efo jedna :pivo: aj moze jos jedna nije beg cicija xD :pivo: reci kakve hoces da pijemo jutarnje il vecernje il kao neki dan .. ma to sto ste ga ostavli mungosa bezz deff na prvoj liniji koji je bio pravi i jedini zid kojeg sad vise nema xD jer je taj dio mape vec sad fino naseljen
  6. Spam :d

    I ja bi iskreno receno da se ne lazemo , ja sam rekaod a mi zao covjeka sto je izradjen od vas ...
  7. Spam :d

    doso sam po vizu xD trebam da predam tu za drzavljanstvo .. a upravo trazim sebi kakvu vilu da kupim ova kuca mi mala :S
  8. Spam :d

    samo ti pogledaj ko je se nalozio prvi ,i ko je prvi poceo oko svega ovoga .... nista fajtamo se brrr
  9. Spam :d

    a sta onda trawka prica o objavama nekog rata xD kao da to trawka nije znao da cemo mi ratovati , i da prelazi u pleme koje je nama crveno na mapi ? cemol da se miliujemo il cemo da se bicujemo ne kuzim... ja ne igram nista prljavo kao sto kaze trawka da sam igrao prljavo,noblao bi po vasem...
  10. Spam :d

    Kaze profil ovaj na plemenima...
  11. Spam :d

    Davida sto se tice boljeg vodju nisam vidio do sad da vodi neko pleme uvijek je tu kad zatreba i sve ostalo mimo plemena, nase nijedno selo koje je na frontu, nema da nije nadefano dok ste vi mungosa koji je bio skoro cijeli covjek na frontu ostavili bezz deff dok je 1-2 prije nasih napada sasa...
  12. Spam :d

    Sad vidis plavu oko sebe malo imas saveznika :ludilo: , al ne brini se doce slozna braca i dole da se malo i crveni ne valja sve kad je sve plava i svijetlo plava boja xD Ja bi volio da je tako bilo :hmm: Da se bicujemo hahaha xD mungos nije kriv vec njegovo pleme covjek je se branio...
  13. Spam :d

    nisam ja dosao sad na tu temu zna to i sasa kad je pricao samnom i davidom na skype ja sam rekao da nisam za nap sa vama, al sam sve postovao radi davida i njegove odluke,a mene da se pitalo ne bi bilo nista od tog ,... volim samo crvenu boju oko sebe
  14. Spam :d

    znas me znam te , akcija je odradjena perfektno ,a vas vodja je kriv sto nije nadefao igraca koji je prvi na udaru , i vidjeli ste vi svi da se uzimaju sela oko mungosa zar nije bilo logicno da ce se ici na njega, mada ne interesuje me to je vasa stvar ja i moji smo uzeli posteno sva sela, a...
  15. Spam :d

    tacno tako xD bas sramota brt
  16. Spam :d

    iznenada sam i ja izgubio selo od strane mungosa pa sta sve se radi iznenada trebao je ocekivati cim je cackao vatru da ce se opeci, da me nije dirao ne bi ni ja njega :P nema sta nmg reci spasio je jos jedno selo jbg sve smo dobro tajmirali danas osim 1 traina sto je zezao lika net jutros...
  17. Spam :d

    nego sta, nego dobar ..
  18. Spam :d

    muckam ja sve al nesto vise srece imam sa starijim kategorija to su sve old timeri
  19. Spam :d

    ko je mucko kolu , ma znate da muckanje nije u mom fazonu xD
  20. Spam :d

    Malo muckam ja ,posli mene da muckaju pa da se vidi kako je kad ja muckam ... Davno receno ko se vatrom igra o vatru se i opece :P :glazba:
Top