5K DIN vs DOMIN

Status
Not open for further replies.

audia4

Member
Reaction score
0
da i da ne zaboravim
ZIVJELA BOHEMSKA REVOLUCIJA
I KRALJICA PLAVA
I NARAVNO SHUMI LEGENDA OVIH PROSTORA I DALJE:pivo:
 

DeletedUser

Guest
hehehehehe da nisam bio prisutan u svim ovim događanjima možda bih ti i povjerovao,ali neće moći ove noći,pjevaš neke borbene pjesme baš kao što si ih i pjevao sve dok nisi ostao bez sela,i baš šteta što te nema nulo jedna,jer od kada si ti nestao otišla mi velika inspiracija za igricu!!!!!je je tako se igra u plemenu,manji igrači svi meni šaljite deff a vas tko šiša,to je bila uvijek voja politika,šalji deff ili letiš iz plemena!!!akada već mene prozivaš za nezadovoljne igrače kod mene i deff,biop je samo jedan takav,i taj nije znao ni razaznati kako izgleda oznaka za pojačanje od one za napade i kada je krenilo 300 napada prema njemu,prestao je igrati,tako da,nemoj opet....baš mi je bio mir dok te nisam čuo,o ti velika legendice servera!a zna se tko je kome bio trn,trudio si se jako,sve si probao,da nas maknš,osim da nas napadneš,za to je ipak trebalo malo hrabrosti,tako da pssssssstttttttttt!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
da vam slikovito docaram xD

statistika.jpg

tu sam bio hehhehhehe
 

audia4

Member
Reaction score
0
nije valjda da se neko raspistoljio pa nisam ti ja kriv sto si fejk(nebitan) ja sam legenda po svojim obranama jer napadali ste pogotovo igraci ndlj-a nekoordinirano ni glave ni repa nije bilo jer cak sam pozvo neke dobre igrace sa drugih svjetova da vide kako napadate pa su se smijali jedino sta ste mogli napuhati mozak zorangrozda da pređe k vama i da me on napadne koji je bio sa mnom dok mu niste zaprijetili da cete ga napadati ako me ne napusti pa je on kao izdajnik otiso a bio je u vodstvu kod mene i znao je sve jer mi je cak znao cuvati racun. a sjecas se kad ste presli u ts to je bila moja greska sto sam dozvolio kasandri da vas uvuce u moje pleme i onda ste me htjeli maknuti i voditi svoju politiku ali nisam se dao i onda ste izasli napunili mozak igracima koji su odpocetka sa mnom u plemenu i otisli ali prije toga ste sredili ban meni i zorangrozdu na tjedan dana da vas nebi slucajno napo sa cijelim plemenom dok ste izlazili i nakon tjedan dana kad sam odbaniran vec ste popunili sela na granici sa mnom a ja nisam kreten koji ce slati napade po 3 dana i plemice 4 dana da putuju jer najlakse je tako napuniti sela jer te je cijeli ndlj deffao i kovali urotu sastrane sa dinarima i pricao kako ne mozete samo sa mnom samim pa trebate pomoc da se i oni prikljuce pa kad su se prikljucili i sthrucl i kick opet niste nista mogli ali legenda cu ostati i dalje sad nemoj i tu lagati i neistine pricati nego budi fer i reci bravo svaka cast na obranama dobar si bio jer moje obrane su bile vrh vrhova kad bi se moglo zbrojiti kolko ste njukova samo na meni potrosili a niste nista napravili a zadnjih 4 mjeseca sam se branio samo svojim deffom jer likovi napadaju par sela ostalo fejkovi i naravno da sam vas docekao ili sam izmico vojsku i sjeko plemice uvijek ste bijezali od rata ili se skrivali iza nekog jaceg plemena sta ako ste tako dobri bili zasto ste odlazili u dinare mogli ste i bez prelazaka osvajati server ako ste tako dobri ali vas je beva unistila 15 igraca iz beve su razvalili 60 igraca iz ndlj svaka im cast a da sad beva krene sa domin na dinare vjerujem da bi se server brzo okrenuo na drugu stranu jer dinari se boje beve da ne krene na njih jer znaju kakva im je sudbina onda ali to ce se desiti zato dariola deffaj si sela koja su ti kraj beva jer ces ostati bez njih:boks:
 

DeletedUser

Guest
OOOODARIOLA SE ME SE SJEČAŠ ILI NE ,,,,:zid: BIO KOD TEBE U PLEMENU PREKO LADY ELLE EHEEHE:kisa: JOJ JOJ LEPO JE SE VRATITI NA SV1 I GLEDATI KAKO JACK000 NE MOŽETE SKORO NIŠTA :lool:
 

DeletedUser

Guest
nije valjda da se neko raspistoljio pa nisam ti ja kriv sto si fejk(nebitan) ja sam legenda po svojim obranama jer napadali ste pogotovo igraci ndlj-a nekoordinirano ni glave ni repa nije bilo jer cak sam pozvo neke dobre igrace sa drugih svjetova da vide kako napadate pa su se smijali jedino sta ste mogli napuhati mozak zorangrozda da pređe k vama i da me on napadne koji je bio sa mnom dok mu niste zaprijetili da cete ga napadati ako me ne napusti pa je on kao izdajnik otiso a bio je u vodstvu kod mene i znao je sve jer mi je cak znao cuvati racun. a sjecas se kad ste presli u ts to je bila moja greska sto sam dozvolio kasandri da vas uvuce u moje pleme i onda ste me htjeli maknuti i voditi svoju politiku ali nisam se dao i onda ste izasli napunili mozak igracima koji su odpocetka sa mnom u plemenu i otisli ali prije toga ste sredili ban meni i zorangrozdu na tjedan dana da vas nebi slucajno napo sa cijelim plemenom dok ste izlazili i nakon tjedan dana kad sam odbaniran vec ste popunili sela na granici sa mnom a ja nisam kreten koji ce slati napade po 3 dana i plemice 4 dana da putuju jer najlakse je tako napuniti sela jer te je cijeli ndlj deffao i kovali urotu sastrane sa dinarima i pricao kako ne mozete samo sa mnom samim pa trebate pomoc da se i oni prikljuce pa kad su se prikljucili i sthrucl i kick opet niste nista mogli ali legenda cu ostati i dalje sad nemoj i tu lagati i neistine pricati nego budi fer i reci bravo svaka cast na obranama dobar si bio jer moje obrane su bile vrh vrhova kad bi se moglo zbrojiti kolko ste njukova samo na meni potrosili a niste nista napravili a zadnjih 4 mjeseca sam se branio samo svojim deffom jer likovi napadaju par sela ostalo fejkovi i naravno da sam vas docekao ili sam izmico vojsku i sjeko plemice uvijek ste bijezali od rata ili se skrivali iza nekog jaceg plemena sta ako ste tako dobri bili zasto ste odlazili u dinare mogli ste i bez prelazaka osvajati server ako ste tako dobri ali vas je beva unistila 15 igraca iz beve su razvalili 60 igraca iz ndlj svaka im cast a da sad beva krene sa domin na dinare vjerujem da bi se server brzo okrenuo na drugu stranu jer dinari se boje beve da ne krene na njih jer znaju kakva im je sudbina onda ali to ce se desiti zato dariola deffaj si sela koja su ti kraj beva jer ces ostati bez njih:boks:

tako su uvjek i radili i macy su pretili da če ga restartati pa prešo k dinare . tako se naj lakše vidi ko je dobar igrač a koji loš.
 

starcevica

Member
Reaction score
1
OOOODARIOLA SE ME SE SJEČAŠ ILI NE ,,,,:zid: BIO KOD TEBE U PLEMENU PREKO LADY ELLE EHEEHE:kisa: JOJ JOJ LEPO JE SE VRATITI NA SV1 I GLEDATI KAKO JACK000 NE MOŽETE SKORO NIŠTA :lool:

Side 1:
Tribes: 5K DIN
Side 2:
Players: Jack000

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 11,734
Side 2: 774
Difference: 10,960

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 350
Side 2: 74
Difference: 276

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 101,051,539
Side 2: 6,230,308
Difference: 94,821,231

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,426,787
Side 2: 719,872
Difference: 2,706,915

chart


:hmm:
 

DeletedUser

Guest
da skoro celo vaše pleme ga rokate i još niste uspjeli napraviti ko emtinesu. tako da ....:lool:
 

DeletedUser

Guest
kan što sam više komunicirao s tobom to sam više shvaćao da si ti definitivno slučaj za promatranje,a sada sam 200% uvjeren u to,ja ne znam dali ti želiš vjerovati u to što pričaš ili samo pričaš tek toliko da pričaš,ali 99% svega što si napisao je LAŽ,ČISTA LAŽ I SAMO LAŽ!!!!kada si mi prijetio sa restartom pa nisam li ja tebi rekao da onog dana kada mi ostane samo jedno selo,kada me srokaš,da ću ti lijepo reći,svaka čast majstore,bez obzira na sve što si kuhao protiv nas!!a dok nisam saznao što radiš i pričaš protiv mene i ljudi iz templara,nikada nisam radio ništa protiv tebe,pa čak ni kada si pucao od ljubomore što kasandra nije htjela tebe u vodstvu nego mene,ni tada nisam ništa reagirao,sve dok nisam dobio por od nekih ljudi gdje si jako lijepo govorio o dr.jekyll-u i meni,i sada ti tu neke borbene pjesme pjevaš a znaš jako dobro da sam ti i preko skypa cijeli dan crtao neke stvar,ništa nije vrijedilo,i sve što ti se dogodilo si si sam napravio,i nemoj meni ništa predbacivati,,,,,manipulirao si jedno vrijeme sa ljudima i dobro ti je išlo,ali svemu jednom dođe kraj pa tako je došao i tebi i tvojim lažima,sada se lijepo poklopi po ušima i šuti!!!!!!!

e i što se tiče toga da sam ja prijetio nekome,nisam nikada,to je tvoj stil igranja,na kraju krajeva i ti i zorangrozda sete bili skoro duplo jači od mene tako da moram priznati da ste bili poprilično strašljivi ako ste se bojali dariole,pogotovo još iz razloga jer si ti imao svog jacka iza svojih leđa,s kojim si ti prijetio da će on nas sve restartati!!!
 
Last edited by a moderator:

audia4

Member
Reaction score
0
gle znam da istina boli ne moras skrivati jer sve sta sam napiso cista je istina i sad oces to prikriti i mene napraviti negativcem ali ja barem nisam svoje igrace svog plemena napustio i ostavio na cijedilu i kolko sam samo ja i jack000 sredili jos dok ste bili u ndlj i spasili vas od restarta da vas zagor ne napadne i ti imas obraza nesto reci da nije mene i jack000 vas sad nebi bilo na sv1 zato molim te suti jer pricas bez veze jer vođa plemena ne ostavlja pola svojih ljudi koji su mu pomagali i ginuli za njega na cijedilu i pobjeci u drugo pleme samo da izbjegne restart jer po tvome kolko pratim ovaj forum nema te ni blizu pa sam odlucio malo da te dovedem na forum da ljudi vide kakva si osoba i kolko ti je stalo do igraca neka znaju istinu jer na zalost ti ljudi sta si ih napustio sada ne igraju jer su ih restartali jer da su tu pozvo bih ih na forum pa neka ti oni kazu i cijelom svijetu kako ste ih podlo izdali nista drugo nego sramota i sad se skrivas u dinarima i kitis se njihovim perjem i statistikama osvojenih sela stavi samo svoju statistiku protiv domina i ostalih plemena s kojima ratujes pa da vidimo sta si ti to osvojio ili da ja odem na svoj racun na sv1 i pogledam kolko si sela osvojio i cija:predaja::predaja::predaja:
 

DeletedUser

Guest
:festa: živjela legenda kan. Ja skidam kapu vođama kanu i jacku, nema me na sv 1 više pod svojim nikom al i dalje sam tu među vama. I slažem se s kanom u potpunosti . Lako je raspustit pleme i otiči dalje, te svoje suigrače ostaviti na cjedilu i neka se snalaze kako znaju. Ja kada sam otišao od kana i jacka i dalje smo si pomagali i.t.d jer su zasluzili . kada sam vidio da zorangrozda napustio kana makar je bio u vodstvu skuzio sam da mu je neko napunio glavu, kao i barixp. :predaja::predaja::predaja:
 
Last edited by a moderator:

audia4

Member
Reaction score
0
Side 1:
Players: dariola
Side 2:
Tribes: 5K DIN

Timeframe: Last 3 months

Total conquers:

Side 1: 58
Side 2: 4,379
Difference: 4,321

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 52
Side 2: 3
Difference: 49

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 523,585
Side 2: 39,282,517
Difference: 38,758,932

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 497,885
Side 2: 22,910
Difference: 474,975

chart



evo statistike kako dariola igra jedino sta moze uzeti sela to su sela od igraca koji su mu prepustili sela i to sela od dinara i to uzima sela od dr.jekyll i perica bravo dariola veliki ratnice skidam ti kapu a ostali dinari ratuju sa domin a ti uzimas sela poklonjena to govori kolko imas iskustva u osvajanju
 

DeletedUser

Guest
hehehhehe lijepo si ti to stavio,samo moraš znati koji dio ratuje sa kojim dijelom zato opet pssstttt!!!!!!i što se tiče preuzimanja neaktivnih acca tu si bio car,baš kao i napadanja malih igrača zato stvarno smiri hormone!!!a ti niti si nas spasio niti si nas htio spasiti,baš suprotno i zato te sada ve ovo i pati,ali ništa drugo niti ne možeš nego samo ovakve gluposti pričati i patiti,patiti i P A T I T I !!!!!!!!!!
 

audia4

Member
Reaction score
0
ne patim nego sam se rijesio dvolicnih ljudi koji tamo igraju i sad uzivam na sv4 sa pravom ekipom i sa dobrim saveznicima ali ja sam na sv1 jos uvijek i igram i mucim vas i dalje ne mozete se kana rijesiti uskoro ce i sudija da dođe pa ces cuti ljepih rijeci a ti odi osvajaj svoje igrace iz plemena i nabijaj bodove jer to ce ti koristiti iskustvo na ostalim svjetovima:predaja:
 
Status
Not open for further replies.
Top