5K DIN vs DOMIN

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ne patim nego sam se rijesio dvolicnih ljudi koji tamo igraju i sad uzivam na sv4 sa pravom ekipom i sa dobrim saveznicima ali ja sam na sv1 jos uvijek i igram i mucim vas i dalje ne mozete se kana rijesiti uskoro ce i sudija da dođe pa ces cuti ljepih rijeci a ti odi osvajaj svoje igrace iz plemena i nabijaj bodove jer to ce ti koristiti iskustvo na ostalim svjetovima:predaja:

da mene izbacili iz saveza:(
 

audia4

Member
Reaction score
0
da znam ko sa kojim dijelom ratuje ostali ratuju protiv domino i ushr a ti osvajas sela od dinara i nabijas bodove svjetski si covjek:predaja:
 

audia4

Member
Reaction score
0
tako ti je to dariola iskustvo nabija na osvajanju sela koja su prazna ima dobru statistiku sve samo sela od dinara sta je osvojio:festa:
 

audia4

Member
Reaction score
0
a kad bi sudija poceo svoju pricu o dinarima i domino to bi bilo zanimljivo jer sudiji cijelo pleme dinara nije ni do koljena jer cijelo ga je pleme napadalo i sta su napravili uzeli mozda jedno ili dva sela a bilo je 10 000 napada:festa:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
a kad bi sudija poceo svoju pricu o dinarima i domino to bi bilo zanimljivo jer sudiji cijelo pleme dinara nije ni do koljena jer cijelo ga je pleme napadalo i sta su napravili uzeli mozda jedno ili dva sela a bilo je 10 000 napada:festa:

a kolko je on uzeo? 0? zar je onda vazno kolko ej dobar ako je u minusu :hahaha:
a da 5k nekog odluci restartat pa pojeli bi svakoga...i samvidis da imaju veliki apetit :D
 

DeletedUser

Guest
a kolko je on uzeo? 0? zar je onda vazno kolko ej dobar ako je u minusu :hahaha:
a da 5k nekog odluci restartat pa pojeli bi svakoga...i samvidis da imaju veliki apetit :D

opa bato

ko se to prsi???


pa da veliki igrac
da je to mogull ili torino ili neki stvarno igraci koji su dobri
kazu
a vidim tu miseve koji iza coska vrebaju
pa kad nema macke kolo vode

pa da
oni kazu retart i ja gotov
heheheh
prica za malu djecu
dario
psssssssss
i dalje ostani nevidljiv
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
opa bato

ko se to prsi???


pa da veliki igrac
da je to mogull ili torino ili neki stvarno igraci koji su dobri
kazu
a vidim tu miseve koji iza coska vrebaju
pa kad nema macke kolo vode

pa da
oni kazu retart i ja gotov
heheheh
prica za malu djecu
dario
psssssssss
i dalje ostani nevidljiv

s kim ti boxas :boks::confused::confused::confused::confused:
 

audia4

Member
Reaction score
0
ajde era odi se uciti igrati plemena sta se uopce javljas sta si ti napravio svi se kitite tuđim perjem isti si dariola nista drugo ni neznate nego kupiti barbare i svoje igrace iz plemena buuuuuuuuuuuuu:festa:
 

audia4

Member
Reaction score
0
ali nesto mi je dariola usutio sta se covjek predo ipak je sve istina a sad ima jos ljudi koji ce reci svoje pa izgleda da se povuko da se ne nađe neko ko je bio sa njim u plemenu i potvrdi moje rijeci takav je nas dariola pocne pa se usuti bravo to je vođa:p
 

DeletedUser

Guest
kan ako si još uvijek na sv1,a ipak svi znamo kolika si legenda,pa zašto se opet ne zoveš đingiskan,pa da znamo tko si,ane sakriti se u mišju rupu ko picica!!!idem idem dosta sam vremena ovdje potrošio
 

DeletedUser

Guest
caka je u tome što ne moze promjeniti nik tak da bolje ovako hehehhehe. ps pogledaj si javni forum _ generalna rasprava
 

DeletedUser

Guest
čuj njega,kada god je kan igrao neki račun,uvijek se znalo da je on na njemu,zato što je on takav,voli se hvaliti i onda sam sebe zezne,tako da se smije on javiti,javio bi se on,ali stislo malo,jedino još što može je ovdje pričati i patiti,jer sv1 neće on nikada prežaliti,čudim se da se on nije hitio sa 10 kata kada je vidio što mu se događa
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Zašto se nama iz Dominusa lockaju teme, vi dinari mijenjate računa Grim, Torin, shegy...nama ta ista stvar nije dozvoljena, hakirana nam se na račun, lozina je desetak brojeva, bez nekog redoslijeda, hakirali su ju. Pa to nisu neka djeca koja su slučajno pogodila lozinku. To su ljudi koji razumiju osnove hakiranja, a vi se ponašate kao da im mi dajemo lozinku. Čim smo počeli hvatati priključak u ovom ratu, počela su ta hakiranja. Mi ne tražimo ništa više nego da nas se sasluša u komadu, pa nam onda lockajte teme, uzimajte račune itd.

Očekujem da će moj post biti obrisan u roku od 1 sat i da ću dobiti forumski ban.

lp.
Domingus
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
gledaj u neke stvari ne ulazim ja ovdje,ja samo odgovoram na poruke kanu,u druge stvari zasada ne ulazim!!!
 

audia4

Member
Reaction score
0
gle dariola ne mogu se prijaviti sa nickom jer ne mogu nista napraviti jer server je odmako ali zato mi je frend ostavio racun da igram i da vam vadim mast a tebi pogotovo jer najlakse te osvojiti jer nemas iskustva jer jedino iskustvo sta imas je osvajanje sela sta ti igraci poklone i u kojima nema vojske pa tako ja mogu nabiti bodova milijone a kolko vidim imas samo 2 milijuna bodova a to imas vec godinu dana i ne mices se sa mjesta tako da mislim da si sve reko a i statistika govori koja sela najvise volis osvajati i onda se hvaliti kako su dinari osvojili onolko sela a izgubili malo pa siguurno ne tvojom zaslugom jer ti ne ratujes uzimas lagana sela:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
pa kada me je tako lako osvojiti zašto me nisi osvojio,ipak ti je to bio životni san????ali na snu je i ostalo jer si uvijek bio jak samo na rječima baš kao i sada!!!nema te-pati!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top