5K DIN vs DOMIN

Status
Not open for further replies.

audia4

Member
Reaction score
0
pa uskoro cemo se obracunati daj sta si navalio polako samo nece ti biti svejedno kad vidis sta ce se desiti ceko sam ovo dugo i uskoro cu ostvariti to:kokice:
 

DeletedUser

Guest
dariola (THIS IS THE END) osvaja lancelot 003 (558|412) K45
dariola (lancelot 052) osvaja lancelot 051 (556|411) K45
dariola (THIS IS THE END) napada lancelot 003 (558|412) K45
dariola (THIS IS THE END) napada lancelot 051 (556|411) K45
dariola (THIS IS THE END) napada lancelot 061 (555|415) K45
dariola (lancelot 039) osvaja lancelot 118 (574|383) K35
dariola (lancelot 027) osvaja lancelot 004 (561|408) K45
dariola (lancelot 043) osvaja lancelot 054 (566|413) K45
dariola (THIS IS THE END) napada lancelot 118 (574|383) K35
dariola (THIS IS THE END) napada lancelot 004 (561|408) K45
dariola (THIS IS THE END) napada lancelot 054 (566|413) K45
dariola (THIS IS THE END) osvaja lancelot 043 (566|410) K45
dariola (THIS IS THE END) osvaja lancelot 052 (567|407) K45
dariola (THIS IS THE END) osvaja lancelot 039 (577|384) K35 ..........itd itd....

NADAM SE DA ĆEŠ TO DOŽIVJETI TU ČAR OSVAJANJA,STVARNO JE SUPER OSJEĆAJ BIO OSVAJATI TVOJA SELA,hehehehehe a i bitno je da smo mi prvo sredili tebe ,sada mogu i sutra biti restartan!!!!!!
 
Last edited by a moderator:

audia4

Member
Reaction score
0
samo se ti tjesi jer znam kako ces luditi kad budes gubio sela onda ces opet pobjeci nekuda ali neces imati gdje:hahaha: stqa osvojio si par sela i sad se faca radis i to sela sta su ti drugi ocistili jer ti nisi bio sposoban ocistiti selo daj ne pricaj bajke saga se nastavlja ali u obrnutim ulogama ja barem ne bjezim od rata i svaka cas pojedincima koji su osvojili moja sela ali sigurno ti nisi među njima i to mi je drago jer nisi znao ni onda igrati ni kako se napadi salju a neznas ni sada da je bar jack tu sada pa bi vidli ko je u pravu i ko si svi bi saznali sta ste kuhali protiv cijelog servera i protiv dinara ste govorili ovo ono pa si sad kod njih da se spasis ali sta si igro igro si izaberi si neki svijet koji ces igrati jer uskoro zavrsava tvoja igra na sv1:predaja:
 

DeletedUser

Guest
kan opet si se raspričao pa ti opet ponavljam,ratuje se sjekirama a ne jezikom,napadni ako si frajer!!!!samo laješ baš kao što si uvijek i radio,ako se usudiš napasti-napadni!!!!!!sad,odmah,ali mi nemoj te bajke pričati!!!!napadaj ili si papak(mislim to znam već svakako da jesi pa....)

ps
ako treba kao dokaz mogu pustiti sve va svoja izvješća gdje sam te napadao iz kojih se jasno vidi da sam si sam čistio sela koja sam ti uzimao,zato ne laži nego PATI,PATI,PATI I PATI!!!!!! i napadaj ako se usudiš,ajmo odmah,čekam te!!!!!!
 
Last edited by a moderator:

audia4

Member
Reaction score
0
pa sta ti pricas jedne te iste postove stavljas na forum sta nemas nista drugo za reci nego jedno te isto ko papagaj si ocito neznas sta bi vise napisao pa se ponavljas rekoh ne budi nestrpljiv poslozi si deff da nebudes poslje pricao kako se nisi mogo organizirati i zato si pogubio sela a pricas o nekoj patnji pa sad imam bolji racun nego sta sam imo onaj od đingiskana:predaja:
 

DeletedUser

Guest
pa naravno kada je onaj bio tvoj,a ovoga je netko drugi izgradio!!!!!opet pričaš,napadni faco,šta se bojiš i sa još jačim accom???ili si dobio zabranu pa ne smiješ??ajmo na tri,četiri,sad!!!!!!napadaj legendo,ali naravno da nećeš kada se opet bojiš,ali zato opet čekaš da skupiš ekipu koja hoće pa ćeš se prikrpati,ajmo solo,napadaj ako si faca!!!!!
 

audia4

Member
Reaction score
0
opet se ponavljas i tako svaki post i spominjes neko bojanje pa majko sta je tebi jesu li tebi svi doma ili samo to znas pisati mozda ti tastatura nevalja pa tipkas jedno te isto stvarno si fejk lik nema sta covjek ti se barem moze nasmijati
 

DeletedUser

Guest
,ajmo solo,napadaj ako si faca!!!!!

ovo je dobri

solo

negdje sam to vec pisao da bih trebalo napraviti opciju 1vs1
tako da se nemoze dobijati deff od drugih igraca
a i ti igraci koji upale opciju 1vs1 sa se njih nemoze napadati

znaci 1vs1

odlicna bi to bila opcija
i ja bih tu opciju
 
Last edited by a moderator:

Rusty Ryan

Member
Reaction score
1
ovo je dobri

solo

negdje sam to vec pisao da bih trebalo napraviti opciju 1vs1
tako da se nemoze dobijati deff od drugih igraca
a i ti igraci koji upale opciju 1vs1 sa se njih nemoze napadati

znaci 1vs1

odlicna bi to bila opcija
i ja bih tu opciju

nadjite si onda neku drugu igru za 1 vs 1 ovo su ratovi plemena :) :boks:
 

audia4

Member
Reaction score
0
goco evo jos jednog bisera stvarno ih ima gdje ih dariola tolko nalazi ma ne pomaze im ni pleme cijelo na sv1 jedno pleme dominira ali nikako da se izdominira jer na putu im stoje igraci domina i ushr-a tolko pricaju da su jaki a server ne mogu zatvoriti pa onda cemu neko puhanje ovdje okremut ce se sve udkoro a onda ce se i dinari raspasti kao sto se i zagor raspo jer svi znamo kako je zagor pao a bili su prvi na serveru
 

DeletedUser

Guest
ovo je dobri

solo

negdje sam to vec pisao da bih trebalo napraviti opciju 1vs1
tako da se nemoze dobijati deff od drugih igraca
a i ti igraci koji upale opciju 1vs1 sa se njih nemoze napadati

znaci 1vs1

odlicna bi to bila opcija
i ja bih tu opciju

dobra ideja
ali to je vise za neke brže servere bez crkvi i sl.
 

DeletedUser

Guest
ovo je dobri

solo

negdje sam to vec pisao da bih trebalo napraviti opciju 1vs1
tako da se nemoze dobijati deff od drugih igraca
a i ti igraci koji upale opciju 1vs1 sa se njih nemoze napadati

znaci 1vs1

odlicna bi to bila opcija
i ja bih tu opciju

igrači kao kan neće nikada igrati tako nešto,a ja bih to rado riješio sam s njim,ali nikoga on ne dira ukoliko nema podršku bar pola servera!!!!A JEDAN NA JEDAN SA PODJEDNAKIM ACCEIMA BI SE MOGLA VIDJETI NEKA KVALITETA IGRAČA
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Evo malo sam razmislio o solo borbi

To nije dobro, recimo sprema se akcija na nekog igrača i on i netko iz njegovog plemena objave solo borbu, naravno nijednog ni drugog se ne može napadati i akcija propada.
 

DeletedUser

Guest
dobra ideja
ali to je vise za neke brže servere bez crkvi i sl.

da imas pravo
ali ako bih se poradilo i dalo interesa za tu opciju mislim da bih se mogla napraviti
evo primjer
to bi bila opcija ako se ulazi u tu opciju daje se x2 brzina
i ukida se crkva
sto sto je rekao domingos
da ce neki i zlorabiti tu opciju
pa napraviti je kao gladiatori
ako udje se u tu opciju samo jedan moze izaci iz nje drugi ide na brisanje :)

nesto takvog tima

a mislim da bi bilo jako zanimljivo
jer tipa daria i kana
ja i tose
 

DeletedUser

Guest
Evo malo sam razmislio o solo borbi

To nije dobro, recimo sprema se akcija na nekog igrača i on i netko iz njegovog plemena objave solo borbu, naravno nijednog ni drugog se ne može napadati i akcija propada.

pa recimo da ovaj što objavi solo borbu ovaj drugi mora prihvatiti :pivo:

mada nema od toga nista :D to njemci odlucuju o novim mogućnostima igre
 

DeletedUser

Guest
kažem ideja nebi stvarno bila loša,baš evo iz razloga,evo moj primjer je najbolji,prepucavam se s nekim već godinu dana,i zamaramo i ebe i ljude oko nas,neću sada opet tupiti tko je u pravu,ali neki međusobni sporovi bi se najbolje tako riješili,bez uplitanja drugih igrača ili plemena,pa onda tko je bolji neka pobjedi a drugi neka pošteno prizna poraz,iako neki ovdji ni tada ne priznaju poraz!!!
 

DeletedUser

Guest
pa slazem se ali opet,ovo je timska igra...

ne znam,predlozite innogames da ubaci ovu opciju u sljedeću verziju,meni je ideja ok
 

DeletedUser

Guest
naravno,to uvijek stoji,ovo stvarno je timska igrica i jedino kao takva funkcionira,samo kažem u nekim stvarima ona opcija stvarno nebi bila loša
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
ja se slazem s oviam koji kazu da netreba o 1v1 uopce razmisljat.....nrp. sta bi neki slabij isavez uvjek mogao slat svog najboljeg igraca 1v1 i tako stalno? ovo su Plemena(tribal wars)(zbirna imenica) kad naprave "1v1 wars" idite se registrirat tamo :zid::zid::zid::zid::zid:
 

DeletedUser

Guest
a i ti igraci koji upale opciju 1vs1 sa se njih nemoze napadati


FAIL znači ja se onda dogovorim sa nekim da igramo 1 vs 1 i drugi nas ne mogu napadat i ne moramo ni bit aktivni ni ništa loše lošeee
 
Status
Not open for further replies.
Top