5K DIN vs DOMIN

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
pa kada me je tako lako osvojiti zašto me nisi osvojio,ipak ti je to bio životni san????ali na snu je i ostalo jer si uvijek bio jak samo na rječima baš kao i sada!!!nema te-pati!!!!

hahahahahahah:eek:ok:
 

audia4

Member
Reaction score
0
nemoj biti nestrpljiv samo da dovrsim off kompletni i napravim plemica dovoljno da ti mogu uzeti 50 sela u komadu i to sela u pozadini samo polako bez nervoze ali nemoj se poslje ti zaliti da si osto bez 50 sela dobro sam proucio tvoju igru tako da cuvaj se senjske ruke:festa:
 

audia4

Member
Reaction score
0
eargon ako nemas sta za reci nemoj se ni javljati i smijuljit se bez veze jer ocito neznas normalno pricati:lool:
 

DeletedUser

Guest
kane moj stav i moja slova stoje i na forumu,onog dana kada mi ostane jedno selo ia ti mi sve drugo preuzmeš,ja ću sportski podnijeti poraz i čestitati ti!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Nadam se da nije spamanje, ali vidim da nema mnogo govora o samom ratu, pa da se osvrnem na neke izjave...

tu neznas ko pije ko placa svi svakome zabijaju noz u leđa jer nema sloge u nijednom plemenu
- zna se tko pije - BEVA, istina je da nemamo još sponzora pa plaćamo sami, a Sloga nam je ime plemenskog psa...:))) Ima sloge i pića, navratite...:eek:ok:

jer kad ih je beva napala odmah su pobjegli u dinare da se spase jer bili su pred restartom
- trenutno ne pijem, ali što je je...:hmm:

a da sad beva krene sa domin na dinare vjerujem da bi se server brzo okrenuo na drugu stranu jer dinari se boje beve da ne krene na njih jer znaju kakva im je sudbina onda ali to ce se desiti zato dariola deffaj si sela koja su ti kraj beva jer ces ostati bez njih
- "ovaj" zna što se i u konobi priča,haha...Ovakve insinuacije i pretpostavke ne stoje...Peace...:kokice:

Šteta je što se ova zanimljiva rasprava dva najjača plemena trenutno na serveru pretvorila u debatu audio-dariola...Baš sam želio viditi kako stoje stvari, ali ništa poučno...:( Iako se dosta toga moglo iščitati...Respect i dinarima i dominu, ipak je ovo najstariji svijet i trebalo je dogurati do ovdje...Svatko na svoj način, ali opet...:festa: Uživajte ekipa, pozdravlja vas BEVA...:lool:
 

audia4

Member
Reaction score
0
gle ako je ovo bila prijetnja onda neznam sta znaci prijetnja oces mi objasniti molim te jer ocito ja neznam znaci svaki moj post je prijetnja:eek:ok:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
ajde era odi se uciti igrati plemena sta se uopce javljas sta si ti napravio svi se kitite tuđim perjem isti si dariola nista drugo ni neznate nego kupiti barbare i svoje igrace iz plemena buuuuuuuuuuuuu:festa:

pardon ja neigram u Dinarima....bolje se informiraj pa onda djeli tu kritike jel moze?
 

audia4

Member
Reaction score
0
o tica pa da se i ti javis reko sam ja da je beva najaca na sv1 jer neutralni ste i pratite rasplet a skidam vam kapu kako ste rasturili ndlj vas 15 protiv njih 60 e tim igracima treba skinuti kapu jer po tome se vidlo kakvi su igraci igrali u ndlj na prvi malo zesci rat raspustanje plemena i bjezanje u dinare da se spase da nebi beva slucajno uzela koje selo vise i zagospodarili serverom ali to je ndlj nije se moglo nista ni ocekivati od njih kukavice ostaju kukavice i sad se busaju u prsa kako su najbolji ja sam uvijeren da beva stane na stranu domino i ushr i krenu zajedno na dinare sv1 bi postao zanimljiv pa da vidimo onda dariolu i ostatak ndlj-a kako se igraju plemena jer mislim nema jaceg plemena od beva to sam se uvijerio a i cijela ta ekipa je postena i ne rade nista iza leđa ja samo cekam kad ce se oni ukljuciti i krenuti na dinare jer to se mora dogoditi jer dinari su sad ispraznjeni potrosili off na sudiju,kenzu,emptines,jack000 i jos nekolicinu igraca tako da im sljedi oporavak jer kolko sam vidio samo 10 igraca dinara ratuju i stavljaju izvjesca ostali iz ndlj ni glasa ni traga to je realnost nikad nisu bili igraci koje bi se cijenilo mislim na ndlj a nisu ni sada tih 10 igraca vuce sve dok ostali uzimaju lagana sela od igraca koji odustaju bravo ndlj najbolji ste na serveru:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
kad se svi svađamo koji je najboji igrać neka se otvori tema najbolji uspjehi stavljate najbolje rankove sa svih plemena
 

DeletedUser

Guest
svaka čast TICI kao igraču i svaka čast njegovom post,ali ti kan si takva nula kakvu svijet vidio nije,i sada koristiš priliku da kuhaš,pa kuhao si cijelo vrijeme i šta si napravio,DARIOLA i dr.JEKYLL SU I DALJE NA SV1 A TEBE NEMA NIGDJE I TO TI JE JEDNA JEDINA I NAJVEĆA ISTINA!!!!!!!!!
 

audia4

Member
Reaction score
0
to nije svađa to je demokracija i svako moze reci sta oce i ovo su prepucavanja a ne svađe jer kad bi se svađalo onda niko nebi sa nikim prico vise i odgovaro zato eargon cuti i prati situaciju lol
 

DeletedUser

Guest
to nije svađa to je demokracija i svako moze reci sta oce i ovo su prepucavanja a ne svađe jer kad bi se svađalo onda niko nebi sa nikim prico vise i odgovaro zato eargon cuti i prati situaciju lol

odi nekam i drži se teme rata između prvih dva plemena na svijetu 1
 

audia4

Member
Reaction score
0
naravno da ste ostali kad ste pobjegli pred restartom beva vas je rasturila i onda idemo se spasiti u dinare a ostatak plemena prepustimo na milost i nemilost drugima to si dobro reko mi smo ostali ali ako zelis znati da sam htio otici iz borne i ts u dinare mogo sam jer bio sam pozvan ali pod uvijetom da ratujem protiv borne ali nisam to htio i osto sam do kraja vjeran borni i ts plemenu i otiso sam cista obraza jer nisam bjezo u nicije pleme da se spasim kao sto si ti napravio i ostatak igraca i to igraci koji su bili sa mnom u vodstvu i kojima si glavu napunio glupostima ti znas samo lagati i filozofirati budi lik pa reci pravu istinu kakav si ali naravno da neces jer onda bi se zblamirao nakon ovih svojih postova a đingiskan ili ti kan otiso je sa stilom nakon sto vam je zagorcao vasa osvajanja i dovodio vas do ludila iz dana u dan tako da mi nije zao sto sam restartan ali nisam ni to nego sam baniran bio i tako ste osvojili i zadnje selo jer da sam osto sa jednim selom jos bi se mucili sa mnom ali tu su igrali neki drugi i sredili da me se makne ali otom potom otiso sam sa stilom i ne moze niko reci otiso je i napustio svoje suborce kad je bilo najteze kao recimo dariola veliki serif kako se naziva jopj da umres od smijeha ali mogo bi bibliju napisati o svemu sta se događalo :lool:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ma pusti ga kane, ti si se dokazao i pokazao pravim igračem, časnim, odanim i poštenim.
 

DeletedUser

Guest
hehehheeh kao što sam rekao nisu tebi baš svi doma,nisu tebe svi zvali nego si ti sve molio,e stvarno ga valjaš na sve strane,a ne znam sada od kuda kod tebe velika briga za neke moje neaktivne igrače,odnosno za neke acce preko kojih si se spajao na naš forum bistriću,a ti sa svojim kukavičkim ponašanjem i igranjem me nisi izludio jedino me pomalo izluđuješ sa svojim dugim jezikom koji za ispisanih par stranica na ovom forumu još nije rekao ništa istinito,a ti ako želiš ratovati samo kreni-čekam te,ajde,piše lijepo na jednom profilu priča se sjekirama,tako to ide u ovoj igrici pa ne znam zašto ti igraš sa jezikom,napadni legendo ako si takva igračina-ovo ti je izazov sada odmah,napadni,a ako nećeš onda još jednom dobivam potvrdu šta si i kakav si!!!!!!čekam te!!!!!!
 

audia4

Member
Reaction score
0
rekoh ti strpljivo samo uskoro ce biti vojska gotova ne volim sa polovicnom vojskom napadati kao sto ti radis napravi ti se 2000 sjekira i 1000 lake i saljes napade to tako nejde kad mi off bude gotov i kad napravim planer napada onda cu da krenem a neces me ti pozurivati zelim ovo napraviti kvalitetno i sa stilom da vidis kako se napadi salju
 

DeletedUser

Guest
hahahahah i opet izgovori,i opet zavlačiš dok ne dođe neka povoljna prilika pa ćeš se onda prikrpati,toliko o tvom ratovanju legendo servera,lijepo sam te izazvao i to si odbio!!!!!s tim si mi sve rekao
 

audia4

Member
Reaction score
0
da se i ti naucis ziva sela uzimati a ne sela koja ne uzvracaju udarce kao recimo barbare pa sve si barbare pokupio na sv1 i to je igra najlakse je barbarska osvojiti a kad treba zivo selo osvojiti onda molis pleme da ti ociste sela i uzmu selo da mozes prenoblati to selo zivio serif lazov cijelog servera zato ni ne igras neki drugi svijet jer znas sta te sljedi ako se pojavis ali doce i taj trenutak jer tebi je opsesija plemena ne mozes bez njih a ni ja bez tebe bas ljepo sta mogu da se cujemo na ovaj nacin jer kolko vidim tvoji postovi nemaju nista konkretno objasni tu svima kako je to bilo kad vas je beva razvalila i zasto se pleme raspalo i određeni igraci pobjegli u dinare a ostatak ostao na milos i nemilost izjasni se vođo veliki:ljut:
 

DeletedUser

Guest
evo vidiš koliki si ti igrač,ja te pozove lijepo u virtualnom svijetu da se obračunamo,a pojma nemam ni koliki imaš acc,sigurno je opet jači od moga,i ti se opet bojiš,i opet nastavljati ratovati jezikom,pa reci mi želiš li ratovati ili ne,ako se bojiš onda podvij rep i šuti,u suprotnom očekujem tvoje napade,od ovog trenutka!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top