BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

Status
Not open for further replies.

gluse

Member
Reaction score
0
zar ti vidis da ja igram s oba racuna?!?

Evo ovako sve se da iscitat iz ove price ko sta igra zasto tako igra itd.....
tose je napisa da vas 30 igra 55 racuna niko od admina nije na to reagira pa nece ni na ovo
pazi mi necemo nikoga prijavljivat osim ako nas ne napadnu ti igraci odjedanput na isti acc pazi znamo ko sta igra i nije nas briga, ako nije ni admine nemora bit ni nas
Zalosno je to samo sta vi mozete javno iznosit te svari bez da vam se ista desi tj da dobijete tranni ban tih racuna
Uostalom ko sta je Rubo reka radite sta god hocete ali bar sutite javno o tome jer s time pokazujete nacin na koji igrate koji je po 1 pravilu ove igrice nedozvoljen :eek:ok::eek:k:
 

DeletedUser

Guest
evo opet ovog...."ničim izazvanog što izgubi u dva dana 40 sela".....ekipica ja uvijek čestitam svakom korektnom igraču,pa tako i vama,lijepo ste me pomeli šta je-je!!!jbg da je više vremena za komp bilo bi i to drugačije,,ali šta je tu je,idemo dalje,,,samo me ipak muči jedan sitan detalj,toliko korektnosti od vas,i sve bi to bilo u redu,samo da nije acca od Mcbumbara kojeg je netko jako lijepo iskoristio i lupao po onim rubnim selima na koja ste e nadovezivali a on u roku 1 vremena bio skoro do svih sela koje mi je napao...
 

DeletedUser

Guest
amo da nije acca od Mcbumbara kojeg je netko jako lijepo iskoristio i lupao po onim rubnim selima na koja ste e nadovezivali a on u roku 1 vremena bio skoro do svih sela koje mi je napao...

Pozz dariola...Sve je super, osim ovog detalja...Niti se itko od nas nadovezivao na sela koje je Bumbar napadao, niti je Bumbar čistio ijedno selo koje smo mi napadali...Ako malo bolje pogledaš sadašnju njegovu datoteku vidjet ćeš da je uzimao sela BEVI, ja ti sam mogu proslijediti izvještaje njegovih i mojih napada...Zato, molim te, nemoj ovdje pokušavati prikazati nas kao nekorektne, jer čak i u tom slučaju nismo bili...A mogli smo, vjeruj...I da, baš me zanima tko sada igra na tom accu koji nema plemena, ali se tuče s nama, a neki Dinari mu vrlo lako očito uzimaju sela...:eek:k:

Inače, još jednom, svaka čast na borbi...Slijedu nove bitka...Drago nam je da si opet tu...:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Tica još jednom ponavljam da bez problema skidam kapu onom tko pošteno pobijedi,ne mislim da ne bih jednako prošao i da nije bilo tog accea,ali malo ipak ne iznosiš istinu ovog puta,bez problema mogu skopirati izvještaje na koja sela je on lupao,i na ta sela su dolazili vaši napadi,a mislim da moraš i sam priznati da je malo prevelika slučajnost da se sa tog accea krenilo u onom trenutku kada su počeli vaši napadi sjedati....i naravno da sam tu,ne nestajem ja podvijenog repa,idemo dalje za iste pare,prva runda je vaša,potruditi ću se da druga bude bolja za mene,pa kako bude!!
 

Jobube

Member
Reaction score
0
Evo ovako sve se da iscitat iz ove price ko sta igra zasto tako igra itd.....
tose je napisa da vas 30 igra 55 racuna niko od admina nije na to reagira pa nece ni na ovo
pazi mi necemo nikoga prijavljivat osim ako nas ne napadnu ti igraci odjedanput na isti acc pazi znamo ko sta igra i nije nas briga, ako nije ni admine nemora bit ni nas
Zalosno je to samo sta vi mozete javno iznosit te svari bez da vam se ista desi tj da dobijete tranni ban tih racuna
Uostalom ko sta je Rubo reka radite sta god hocete ali bar sutite javno o tome jer s time pokazujete nacin na koji igrate koji je po 1 pravilu ove igrice nedozvoljen :eek:ok::eek:k:


Kume pa zar ti nevidis da je taj akaunt ugasen ima godina dana?!?! i da niko neigra s tim accountom koji ima 300 bodova...

Ahaaa...A to si ti...Ma znam tko si od prije, samo te prebacujem preko ograde u tom tvojem odijelu...Samo si jednu sitnicu propustio...To uopće nije tvoje ime...Taj nick cijenim i poštujem, kao igrača, a i kao ozbiljnog sugovornika...Da Torin zna kakav mu Mickey Mouse igra račun, vjerojatno bi došao u Bevu...:ludilo:



Joj joj. Nemas ti pojma tko sam ja. A nikad nes nit saznat
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest

Kume pa zar ti nevidis da je taj akaunt ugasen ima godina dana?!?! i da niko neigra s tim accountom koji ima 300 bodova...

ove dvije tvrdnje zajedno uspjevaju nadmašit čak i:
7 Nisan rekao da vam je fronta mala vasa fronta s nama je ista kao i nasa s vama.. naravno... samo smo mi imamo na sve strane frontu( jer smo veci naravno) a vi ne.. tu sam ti razliku htio objasnit.


usput kako je moguće da je račun aktivan, a ne igra ga nitko već godinu dana.....ili da preformuliram:kako znaš da ga ne igra nitko ako to nije tvoj račun???-kladim se da je i paladin u suportu kod kickyourassa

......dinari maknite ovog jubitoa sa foruma i nađite nekog normalnog s kim se može pošteno raspravljat
 

Jobube

Member
Reaction score
0
ove dvije tvrdnje zajedno uspjevaju nadmašit čak i:



usput kako je moguće da je račun aktivan, a ne igra ga nitko već godinu dana.....ili da preformuliram:kako znaš da ga ne igra nitko ako to nije tvoj račun???-kladim se da je i paladin u suportu kod kickyourassa

......dinari maknite ovog jubitoa sa foruma i nađite nekog normalnog s kim se može pošteno raspravljat


Jep u supportu kod kicka je.. imamo mi jos dosta malih racuna pa onda paladine saljemo u nasa sela da nam ih cuvaju.

Racun je moj jer igram s njim druge sv. A on je aktivan oduvik zato jer moj rl frend ga odrzava na zivotu tj udje samo da vidi kak ide svijet ide jer je davno igrao na s1.

Al uglavnom ja se vama nemam vamo sta nit zasto opravdavat. Ja igram cistu i postenu igru i ima igraca u vasem savezu koji ce to potvrdit i bilo ko to moze potvrdit ko me imalo poznaje.. I zato molim da se vratis na temu ovog posta. A da neserete svakakve gluposti!
 

Jobube

Member
Reaction score
0
Ev vam malo racunice za sv1.

Ukupni br sela:41915
Barbari : 7401
Aktinvih: 34514

5kdin:18354

I to po postotku ispada 53% aktivnih sela u nasim rukama!

A posto je ostalo 5k vs all. Onda ispada da vi imate 47%

I nemojte zato naglasavat neku dominaciju 5k i kako smo mi 150 mil a vi 30 neg ljepo to pogledajte kolko vas je pa razmislite. I onda skuzite kolko vremena se jos ode ima igrat!
 

DeletedUser

Guest
Jep u supportu kod kicka je.. imamo mi jos dosta malih racuna pa onda paladine saljemo u nasa sela da nam ih cuvaju.

Racun je moj jer igram s njim druge sv. A on je aktivan oduvik zato jer moj rl frend ga odrzava na zivotu tj udje samo da vidi kak ide svijet ide jer je davno igrao na s1.

Al uglavnom ja se vama nemam vamo sta nit zasto opravdavat. Ja igram cistu i postenu igru i ima igraca u vasem savezu koji ce to potvrdit i bilo ko to moze potvrdit ko me imalo poznaje.. I zato molim da se vratis na temu ovog posta. A da neserete svakakve gluposti!

riječnik ti je :eek:k:-isti kao i kicku, najbolje da idjete na neki tečaj joge ili tih stvari da si posložite karmu,čikru,zen i kako li se već to zove pa možda bude manje gorčine u vama

a ovo podebljano; o rl frendu koji se spaja na sv1 da vidi što se tamo događa, a ne igra taj račun koji je ipak tvoj jer igraš druge svijetove,ali si ovdje odustao i sad si na drugom accu....:ludilo: ima li kraja glupostima i neprivilnostima o kojima se bez pardona javno govori?
sad mi još reci da se taj tvoj frend spaja s iste ip adrese kao i ti zato jer on doma nema net pa navrati do tebe...ili dijelite istu vezu:hmm:?

dinari više vas ne molim,sad vas preklinjem,maknite ovog jubitoa sa foruma jer će me stajat glave...umrijet ću...od smijeha

p.s. ovo što si napisao za paladina da je u suportu kod kicka,možda izgleda ironično,ali žalosno je što je to istina
 

Jobube

Member
Reaction score
0
riječnik ti je :eek:k:-isti kao i kicku, najbolje da idjete na neki tečaj joge ili tih stvari da si posložite karmu,čikru,zen i kako li se već to zove pa možda bude manje gorčine u vama

a ovo podebljano; o rl frendu koji se spaja na sv1 da vidi što se tamo događa, a ne igra taj račun koji je ipak tvoj jer igraš druge svijetove,ali si ovdje odustao i sad si na drugom accu....:ludilo: ima li kraja glupostima i neprivilnostima o kojima se bez pardona javno govori?
sad mi još reci da se taj tvoj frend spaja s iste ip adrese kao i ti zato jer on doma nema net pa navrati do tebe...ili dijelite istu vezu:hmm:?

dinari više vas ne molim,sad vas preklinjem,maknite ovog jubitoa sa foruma jer će me stajat glave...umrijet ću...od smijeha

p.s. ovo što si napisao za paladina da je u suportu kod kicka,možda izgleda ironično,ali žalosno je što je to istina


Ako sam sta lagao. Brisem acc. A i ti sam znas ko je torin bio. Znas tko sam ja tada bio. Ja sam iz osobnih razloga morao napustit igru pri 1,5 mil bodova i dao sam sela svojim igracima. Te kad sam svoje osobne probleme rjesio vratio sam se u igru i rekli su mi da je torin odustao i zelim li s tim acc igrat. Naravno uzeo sam acc od 1,8 mil (razlika 300k ) I od tada ja igram na tom racunu. A racun sada ima skoro 5mil. I to je jedan jedini racun s kojim igram s1. Ostalo sto igram je s4 i s6 sa svojim Jobube racunom.

I btw ak oces dam ti pass od jobube i otidji na s1 i vidi jel ikad ista supportano ikoga od 5k i jel na racunu ima ikakve povezanosti s 5k.

I zalosno je sto vi necete izmislit da bi sebe velicali. I zato nemoj da me vridjas jer nemas to pravo . I da nespominjem koji igraci dobivaju kod vas acc a vec imaju druge na drugoj strani svjeta. A to nije moja stvar pokvareni nek igraju pokvareno al od mene to dozivit neces!
 

DeletedUser

Guest
Ako sam sta lagao. Brisem acc. A i ti sam znas ko je torin bio. Znas tko sam ja tada bio. Ja sam iz osobnih razloga morao napustit igru pri 1,5 mil bodova i dao sam sela svojim igracima. Te kad sam svoje osobne probleme rjesio vratio sam se u igru i rekli su mi da je torin odustao i zelim li s tim acc igrat. Naravno uzeo sam acc od 1,8 mil (razlika 300k ) I od tada ja igram na tom racunu. A racun sada ima skoro 5mil. I to je jedan jedini racun s kojim igram s1. Ostalo sto igram je s4 i s6 sa svojim Jobube racunom.

I btw ak oces dam ti pass od jobube i otidji na s1 i vidi jel ikad ista supportano ikoga od 5k i jel na racunu ima ikakve povezanosti s 5k.

I zalosno je sto vi necete izmislit da bi sebe velicali. I zato nemoj da me vridjas jer nemas to pravo . I da nespominjem koji igraci dobivaju kod vas acc a vec imaju druge na drugoj strani svjeta. A to nije moja stvar pokvareni nek igraju pokvareno al od mene to dozivit neces!

brišeš acc od 300 bodova,moj naklon na priznanju i plaćanju za pogreške.....daj jobube ohladi

a ovo podebljano mi je sasvim dovoljno,ali vama očigledno nije o tome problem otvoreno pričat:
podaci sa sv6:

Jobube
Bodovi: 25.259
Poredak: 25
Poraženi protivnici: 83.215 (35.)
Pleme: LIMIT

Torin
Bodovi: 48
Poredak: 1336
Poraženi protivnici: 19.579 (221.)

da pogodim jobube si ti,a torin je tvoj rl frend koji na svijetu 1 igra na jobube,ali ja od tebe neću doživjet da igraš pokvareno:zid:

ponovno apaliram:dinari maknite jubitoa sa foruma jer će se čovjek upropastit ,a i ja ne mogu više...umirem...od smijeha
 

Jobube

Member
Reaction score
0
Sto bi ti rekao da ti ja kazem da ja i mojih (cek nek ih izbrojim sve) 7 prijatelja iz rl ,pardon 8 igralo ovu igru(s1). I da neki jos igraju a neki dodju na otvaranje novog sv jer vole pocetnu igru jer nezele uzimat premium i trosit pare na igru. Dali mi to vjerujes?
 

DeletedUser

Guest
lijepo je da je forum živnuo, ali ne na ovaj način.
taman se smiri hr 4 boriss vs retriver kad ovdje počne.

polako ovo prerasta u priv. svađu.
za to imate poruke i skype.

vrati se na temu molim ili ključ u bravu.
 

DeletedUser

Guest
"ponovno apaliram:dinari maknite jubitoa sa foruma jer će se čovjek upropastit ,a i ja ne mogu više...umirem...od smijeha"

plava007
Bodovi: 1.512.081
Poredak: 77
Poraženi protivnici: 4.300.871 (156.)
Pleme: 5K DIN


lijepo je da je forum živnuo, ali ne na ovaj način.
taman se smiri hr 4 boriss vs retriver kad ovdje počne.

polako ovo prerasta u priv. svađu.
za to imate poruke i skype.

vrati se na temu molim ili ključ u bravu.




hvala plava,samo pusti još malo da vidimo do koliko jobube zna brojat
 

Jobube

Member
Reaction score
0
A moja plava . Optuzuju me pa moram se ocstit od gluposti. Al dobro.

vidim i ja da nema ode svrhe i da se ode nemoze pricat normalno! A rekli su mi da je beskorisno pricat s nekima vamo al et racunajuci kako do sad pricam dobro sa svim protivnicima da cu i snjima. Al uvik se iznimka nadje!

Tak da cu LJEPO rec uzivajte na forumu i vidimo se na igrici.


vracam vas na komentar vezan uz s1:

Ev vam malo racunice za sv1.

Ukupni br sela:41915
Barbari : 7401
Aktinvih: 34514

5kdin:18354

I to po postotku ispada 53% aktivnih sela u nasim rukama!

A posto je ostalo 5k vs all. Onda ispada da vi imate 47%





Momci pozdrav! :*
 
Status
Not open for further replies.
Top