BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

Status
Not open for further replies.

Tose23

Member
Reaction score
0
ah ah nemam me 2 dana na forumu a tu glupih kometara odma da boli glava u svih šesnest.

Da napisano je da ima 55 računa a 30ak igrača. I vidi sad pametnih i maloumnih ljudi odma ima 20 multya:hmm::hmm:

jbt ja sam očekiva da ste vi malo inteligentniji:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
ah ah nemam me 2 dana na forumu a tu glupih kometara odma da boli glava u svih šesnest.

Da napisano je da ima 55 računa a 30ak igrača. I vidi sad pametnih i maloumnih ljudi odma ima 20 multya:hmm::hmm:

jbt ja sam očekiva da ste vi malo inteligentniji:andjeo:

da ja napišem tako nešto također me nebi bilo na forumu par dana,a kad bi ponovno nešto napisao definitivno bi promjenio temu,ali vi ne,vi opet s prstom u g.... isto tako je i jubito javno objasnio kako njegov račun igra rl frend,ali to nije onaj koji ima račun na sv6,već tamo ima svoj,a na sv1 je igrao,pa više ne igra jer je ovaj počeo igrat,a njih 7,pardon 8,pardon 10 su isto igrali,ali onda postane skupo plaćati premium za 10 acceva pa se ostaje na 1 do 2 i njemu je to sve ok,on ne igra pokvareno i od njega to neću doživit....sad nam još ti objasni svoju logiku oko ovih multija pa da opet padnem sa stolice kao jučer kad je jubito počeo nabrajat rl frendove(ali samo one koji igraju igricu)

p.s.predlažem dinarima da maknu toseta sa foruma,nije ništa bolji od kolege,nešto kao da ide na galamu,ali nezna ni poštenu uvredu složit
i da "I vidi sad pametnih i maloumnih ljudi odma ima 20 multya"-kakva je to rečenica,što to znači pametni i maloumni-prema kontekstu izgleda da su to jedni te isti:zid: ako pak ima razlika mi se svrstavamo u pametne vi se svrstajte di vam je preostalo......a možda čovjek stvarno pati od neke podvojene ličnosti-reci nam tose tko si ti,koje račune igraš,tko igra tose23 račun?
 

Tose23

Member
Reaction score
0
pa sta si ti stvarno toliko glup il se bas trudis da to svi misle:woot:

pa jbt koliko moras bit pametan da skuz:woot:iš iz jedne jednostavne rečenice to sta nas trenutno ima 30ak aktivnih da su ostali mozda na situ jer su trenutno onemogućeni igrat....
zar nije normalna stvar da u plemenu od 50+ ljudi uvik ima par ljudi koji odu na tjedan dva i ostave sit....


bože dragi kakvih sve tu pacijenata ima:confused:
sve crtat moras ko maloj dici:zid:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
pa sta si ti stvarno toliko glup il se bas trudis da to svi misle:woot:

pa jbt koliko moras bit pametan da skuz:woot:iš iz jedne jednostavne rečenice to sta nas trenutno ima 30ak aktivnih da su ostali mozda na situ jer su trenutno onemogućeni igrat....
zar nije normalna stvar da u plemenu od 50+ ljudi uvik ima par ljudi koji odu na tjedan dva i ostave sit....


bože dragi kakvih sve tu pacijenata ima:confused:
sve crtat moras ko maloj dici:zid:

opa i uređuju se postovi da bi se napisalo da odu na tjedan dva,a ne da su neaktivni.....ajde bar više nije galama sad pokušava pazit što piše....ma smijeh
kao prvo :to nisi napisao u kontekstu siteva već u kontekstu statistike,što nije normalno da se nekoga tko ostavi sitt na tjedan dana broji kao punopravnog člana????nemoj se pokušavat izvlačit kad onda postaješ smiješan
kao drugo: 25 ljudi tebi je to par meni je to više od tucet parova

savjet za dinare: spriječite ga dok možete :lool:

p.s. nisi nam rekao,tko si,na kojem si računu i tko igra tose23 acc?
 

DeletedUser

Guest
Sad više uopće nema potrebe citarati odlomke, jer je ovo što par momaka iz "neprijateljskog" plemena govore stvarno presmiješno i previše...I više se neću uopće osvrćati na to da smo maloumni ili da neznam koliko je 25/55...I uopće nisam ljut ni razočaran u njih, jer dečki, koliko god to nije pametno, su zaista iskreni...Pokazuju i govore svima kako najjače pleme na svijetu 1 zapravo igra ovu igru...:ludilo:

Ono što mene više zabrinjava, i zbog čega se pitam ima li uopće smisla nastavljati i raspravu i igru, je ono što je već svima, nažalost, već postalo jasno...A to je da admini i ljudi koji su zaduženi za provjeravanje ovakvih stvari ostaju na ovakve komentare i konstatacije potpuno nijemi...Plava govori o nekim osobnim stvarima, umjesto da se pozabavi onim temama zbog kojih se prepiremo...Ne kažem da ona to treba raditi, ali valjda bi netko morao paziti na pravila ove igre, koja troši i vremena i novca...A da ne kažem da su neki upiti za podršku više dana ne odgovoreni...:confused:

Zar vam nije dosta samo pogledati kako ljudi koji pišu na ovom forumu neprestano odbijaju odgovoriti tko zapravo igra njihov račun?! A hvale se kako i oni spadaju među odabrane sa Sajrajtom...:woot:
 

DeletedUser

Guest
.A to je da admini i ljudi koji su zaduženi za provjeravanje ovakvih stvari ostaju na ovakve komentare i konstatacije potpuno nijemi...Plava govori o nekim osobnim stvarima, umjesto da se pozabavi onim temama zbog kojih se prepiremo...Ne kažem da ona to treba raditi, ali valjda bi netko morao paziti na pravila ove igre, koja troši i vremena i novca...A da ne kažem da su neki upiti za podršku više dana ne odgovoreni...:confused:

Zar vam nije dosta samo pogledati kako ljudi koji pišu na ovom forumu neprestano odbijaju odgovoriti tko zapravo igra njihov račun?! A hvale se kako i oni spadaju među odabrane sa Sajrajtom...:woot:

Uskoro će vam u plemena newsu biti predstavljeni članovi plemena teama i točno tko je za što zadužen.
Možda smo to trebali napraviti odavno, ali šta je tu je, ni sada neće biti prekasno.
Svaki svijet ima svog admina koji taj svijet vodi.
Jedni drugima se u posao ne miješamo, jedino je wicked taj koji u slučaju potrebe pokriva sve svijetove.
Tako jedinica nije svijet koji ja vodim i zaista ne znam zašto vam na podršci nije odgovoreno.
Moj svijet je sasvim drugi.

No vodim ovaj dio foruma i moram reagirati kad tema počinje prerastati u svađu ili u osobne obračune.
Nažalost pisanjem po forumu nijedna od stvari o kojima govorite tu neće biti riješena.
 

Tose23

Member
Reaction score
0
eto samo opet iznosis neke samozaključke
nemam se ja Vama cijenjena gospodo sta pravdat a jos manje izvlačit...
ja napisa sta sam napisa vi zaključili kako to najbolje znate i umjete (nikako)
DrŽ te se vi gospodo igre i tamo pokazite koliko znate i mozete umisto da gubite vrime na forumu i iznosite optuzbe o nekim multy računima.
ako ima multya lipo ih prijavite i nek se baniraju a ne tu mlatit praznu slamu!

p.s.
kakve ima veze ko igra na mom računu....
oustalom ko bi igra MOJ račun osim MENE:woot:
 

gluse

Member
Reaction score
0
Uskoro će vam u plemena newsu biti predstavljeni članovi plemena teama i točno tko je za što zadužen.
Možda smo to trebali napraviti odavno, ali šta je tu je, ni sada neće biti prekasno.
Svaki svijet ima svog admina koji taj svijet vodi.
Jedni drugima se u posao ne miješamo, jedino je wicked taj koji u slučaju potrebe pokriva sve svijetove.
Tako jedinica nije svijet koji ja vodim i zaista ne znam zašto vam na podršci nije odgovoreno.
Moj svijet je sasvim drugi.

No vodim ovaj dio foruma i moram reagirati kad tema počinje prerastati u svađu ili u osobne obračune.
Nažalost pisanjem po forumu nijedna od stvari o kojima govorite tu neće biti riješena.

Evo Plava sve je receno ja bi sad treba pisat prijave ravki da u dinarima igra 25 multi racuna tj svi jer po prosjeku svak igra dva racuna i da igrac Jobube igra svoj i Torinov racun
Plava skoncentriraj se posao admina se zna, ulovit igrace koji love u mutnom nemoram ja nikome ni nista prijavljivat nego to admin sam mora sam napravit
Reko sam briga me sta rade nisam nikoga prijavi niti cu to napravit, na djeljenje veze i kazes da ti igra prijatelj i rl. i da je to to sto je ok ima muz i zena 2 ili 3 cimera starno nebitno i ko sta kazem briga me
ode je javno priznato da igraju duple racune naglasavan JAVNO i nista nije poduzeto. A prvo pravilo igre naglasava da se to nesmije
Nama jedino preostaje da prijavimo Admine jer ostaju njemi na ove postupke igraca, nazalos kako svari stoje morat cemo to i napavit ili lagano se oprostit od igre jer nema smisla da se ovakve stvari toleriraju :predaja::predaja::predaja:
 

DeletedUser

Guest
Evo Plava sve je receno ja bi sad treba pisat prijave ravki da u dinarima igra 25 multi racuna tj svi jer po prosjeku svak igra dva racuna i da igrac Jobube igra svoj i Torinov racun
Plava skoncentriraj se posao admina se zna, ulovit igrace koji love u mutnom nemoram ja nikome ni nista prijavljivat nego to admin sam mora sam napravit
Reko sam briga me sta rade nisam nikoga prijavi niti cu to napravit, na djeljenje veze i kazes da ti igra prijatelj i rl. i da je to to sto je ok ima muz i zena 2 ili 3 cimera starno nebitno i ko sta kazem briga me
ode je javno priznato da igraju duple racune naglasavan JAVNO i nista nije poduzeto. A prvo pravilo igre naglasava da se to nesmije
Nama jedino preostaje da prijavimo Admine jer ostaju njemi na ove postupke igraca, nazalos kako svari stoje morat cemo to i napavit ili lagano se oprostit od igre jer nema smisla da se ovakve stvari toleriraju :predaja::predaja::predaja:

da, baš to. pisati ravki.
i ja na svom svijetu dobijam svakodnevne prijave.
admin nije dužan čitati forum i šta se po forumu piše, osim ako nije direktno zadužen za taj dio.
takvim stvarima na forumu nije mjesto nego isključivo na podršci.
nezadovoljstvo radom admina se proslijeđuje wickedu.
prepucavanja na forumu neću tolerirati.

ako se ova tema ne svede u granice zašto je otvorena ide pod ključ.

srdačni pozdrav.
 

DeletedUser

Guest
eto samo opet iznosis neke samozaključke
nemam se ja Vama cijenjena gospodo sta pravdat a jos manje izvlačit...
ja napisa sta sam napisa vi zaključili kako to najbolje znate i umjete (nikako)
DrŽ te se vi gospodo igre i tamo pokazite koliko znate i mozete umisto da gubite vrime na forumu i iznosite optuzbe o nekim multy računima.
ako ima multya lipo ih prijavite i nek se baniraju a ne tu mlatit praznu slamu!

ako misliš da se nemaš što pravdat i izvlačit onda se ne javljaj,jer od kad si došao samo se pokušavaš pravdat,pokušavaš vrijeđat i pokušavaš izvlačit,a jedino što uspjevaš je još više se blamirat

a plava što se tiče ovih optužbi,to neka rješava ravka/wiked,nas to ne interesira niti potičemo tu raspravu,jubito i tose su prvi počeli mi smo samo to iskomentirali....na kraju krajeva nismo ni znali da acc jobube postoji na sv1 niti je meni bilo čudno što postoje oba računa na sv6 dok se naš prijatelj nije počeo s tim javno hvalit....evo tu je sve iznešeno ti si pročitala prenesi ako hoćeš ravki i onom tko je zadužen za sv6,ako nećeš ne moraš ja se osobno neću igrat policajca,da to želim prijavio bi se za mjesto moda na natječaju.....ukoliko vidiš da rasprava prelazi granicu dobrog ukusa,slobodno pošalji "čestitku" da se dotični ohlade

kakve ima veze ko igra na mom računu....
oustalom ko bi igra MOJ račun osim MENE:woot:
ako nećeš odgovorit ne moraš


da se vratimo na original temu: vidiljivo je da su se obje strane primirile,koji su razlozi?
pretpostavka je da se sprema neka akcija,tko će prvi i sa kakvim uspjehom odradit zamišljeno?do kraja tjedna vjerujem da će krenut prve laste :lool:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
Citiraj:
Prvotno napisano od Tose23
kakve ima veze ko igra na mom računu....
oustalom ko bi igra MOJ račun osim MENE

ako nećeš odgovorit ne moraš

pa cekaj sad ti mene zaj...il šta pa jesi dobio odgovor na pitanje:confused:

sta ti se stvarno mora crtat????
 

DeletedUser

Guest
dobio sam odgovor na pitanje igraš li ti na računu,a sad možeš,ne moraš, odgovorit tko igra na tom računu?
 

audia4

Member
Reaction score
0
evo malo statistike u dva dana bas nejde dinarima nekako ispadaju

Side 1:
Tribes: BEVA
Side 2:
Tribes: 5K DIN

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 7
Side 2: 3
Difference: 4

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 68,378
Side 2: 23,978
Difference: 44,400

chart



a da se nadovezem na rijeci od dariola veli da nije imo vremena biti na racunu kad je osto bez 40 sela. Uvijek on nađe odgovor da bi se izvlacio zasto ne prizna da se nije znao obraniti, jer do sada je osvajo neaktivne igrace i nema iskustva a naravo beva zna kako se lupa i razbija eto sta neiskustvo radi, a ljepo sam prico da nezna igrati ali on je serif meni pametuje i prica bajke kako bi on jedan na jedan pa da idemo osto bi bez svih sela ja ovo citam i umirem od smijeha sve me trbuh boli ali istina je da imaju multyja puno u dinarima jer kad bi dobili svi ti racuni ban i to trajni dinari bi ostali bez tih 50% servera sta se prica a to nekima nebi pasalo jer bi se stvari okrenule i onda bi opet mjenjali ime plemena kao sta je zagor bio kad smo ih razvalili jaci su presli u dinare a u zagoru ostavili slabije igrace i onda po cijelom serveru skupljali igrace koji su imali preko 2 milijuna bodova iz svih plemena su regrutirali igrace tako da ono sta je zagora ostalo u dinarima je nekolicina njih oko 10 igraca mozda manje jer svi znaju toše je igro u borni pa je otiso u dinare hugo isto i svi ti koji su ratovali protiv dinara otisli su u njihovo pleme jer obecano im je brda i doline a i pravi tose ne igra na svom racunu jer sam ja bio dobar sa toše i uvijek mi se javio i pricali smo a i stavio je racun na prodaju na njuskalu sve se to zna ali niko ne reagira porucujem ravka da pregleda sve i jedan racun u dinarima i vidjet cemo kolko ima baniranih a ima ih ali da to odradi kao admin:boks::boks:
 

DeletedUser

Guest
nisam primjetio da si napao???ili si to ipak ti bio sa onog accea,toliko se hvališ a jadnog dariolu nisi se usudio još napasti!!!!nešto to ne štima!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Tose je slab sa živcima nemoj te ga ljutiti! :andjeo:


BEVA :festa:
 
Last edited by a moderator:

audia4

Member
Reaction score
0
ne nisam ja bio na nikakvom racunu ali samo da ti kazem nemoj se hvaliti jer ne mozes obraniti sela jer stalno izgovori nisam mogo biti online ili nesto trece tako ste i mene rijesili kad su meni iskljucili internet i nisam mogo uci pa ste uzeli sela a da sam bio cijelo vrijeme nebi nista napravili a to sam i dokazo 3 mjeseca ste me lomili i niste me slomili to pleme dinari je jadno da jadnije ne moze biti cim je vas izdajice primilo u pleme i to kad vas je beva rasturala a imali su nap sa dinarima i pobjegli ste u dinare da se spasite jer beva vas je ubila ko smrkavce koji prvi put igraju a ti se tu hvalis sa necim imate multya more u plemenu jer pola te ekipe iz ndlj ne igra ti imas samo dva racuna koja su kod tebe a ako zelis daj mi jedan racun pa cemo da u8darimo jedan na jedan pa da vidimo ali ja sam se aktiviro ponovo na sv1 i samo gledaj kako rastem jer pola servera mi pomaze da se dignem a u tvom slucaju to nece biti moguce jer te niko ne postuje osim sto postujes sam sebe i hvalis "hvalite me moja usta" tvoj moto ali da znas da sam ja jos uvijek ovdje
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
ne nisam ja bio na nikakvom racunu ali samo da ti kazem nemoj se hvaliti jer ne mozes obraniti sela jer stalno izgovori nisam mogo biti online ili nesto trece tako ste i mene rijesili kad su meni iskljucili internet i nisam mogo uci pa ste uzeli sela a da sam bio cijelo vrijeme nebi nista napravili a to sam i dokazo 3 mjeseca ste me lomili i niste me slomili to pleme dinari je jadno da jadnije ne moze biti cim je vas izdajice primilo u pleme i to kad vas je beva rasturala a imali su nap sa dinarima i pobjegli ste u dinare da se spasite jer beva vas je ubila ko smrkavce koji prvi put igraju a ti se tu hvalis sa necim imate multya more u plemenu jer pola te ekipe iz ndlj ne igra ti imas samo dva racuna koja su kod tebe a ako zelis daj mi jedan racun pa cemo da u8darimo jedan na jedan pa da vidimo ali ja sam se aktiviro ponovo na sv1 i samo gledaj kako rastem jer pola servera mi pomaze da se dignem a u tvom slucaju to nece biti moguce jer te niko ne postuje osim sto postujes sam sebe i hvalis "hvalite me moja usta" tvoj moto ali da znas da sam ja jos uvijek ovdje

:festa:
 
Status
Not open for further replies.
Top