BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

Status
Not open for further replies.

Tose23

Member
Reaction score
0
jer svi znaju toše je igro u borni pa je otiso u dinare hugo isto i svi ti koji su ratovali protiv dinara otisli su u njihovo pleme jer obecano im je brda i doline a i pravi tose ne igra na svom racunu jer sam ja bio dobar sa toše i uvijek mi se javio i pricali smo a i stavio je racun na prodaju na njuskalu sve se to zna ali niko ne reagira porucujem

evo opet me se povlači za jezik....
pa da jednom zauvjek s tim rasčistimo....

1. tose je uvjek ali bas uvjek bio na svom računu i nikad svoj acc nikom nije dao osim plavoj dok me nije bilo prije pola godine na nekih misec dana...

2. tose je izaša iz borne jer je drug jack zaj..ba stvar sa silnim akademijama i glupostima i nije ispostova ono sta je dogovoria kad samo mi iz shadow plemena prelazili u bornu

3. tose nikad nije pobiga u dinare tose je u dinarima mozda zadnjih cca 3 miseca a borna se raspala prije nekih 7-8 miseci
kad smo casiopea iann i ja osnovali predatore, koji su se opet raspali ne zbog toga sta smo izgubili rat protiv dinara nego zbog neslaganja u vodstvu plemena a sta je bilo znaju oni koji su pleme raspustili i to se tiče mene hugo casija i iann-a nikog drugog nit cete razlog saznat(nije vaša stvar)

4.sta se tiče prodaje računa:hmm::hmm::hmm: bas se pitam ko je postavia taj oglas pa pitam sad druga sjeća li se:pivo:

a na kraju ko si ti audia4 kad smo bili tako dobri jer tog nika se nesićam sorry:andjeo:


dobio sam odgovor na pitanje igraš li ti na računu,a sad možeš,ne moraš, odgovorit tko igra na tom računu?

ne kuzim te druze sta jos ti nije jasno da ti svoj OIB napišem:pivo:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
1. tose je uvjek ali bas uvjek bio na svom računu i nikad svoj acc nikom nije dao osim plavoj dok me nije bilo prije pola godine na nekih misec dana...

eto nije bilo toliko teško:pivo:,nadam se da ćeš ostat i dalje pa da bude zanimljiva borba ako se ikad nađemo malo bliže na karti:boks:

nego ti (i dariola) kao jedini dinari aktivni na forumu,recite nam zašto se drastično smanjio broj napada na nas...što nam spremate?:D
 

DeletedUser

Guest
TOSE AUDIA TI JE plemmeniti đingiskan,ali od kada je ostao bez svojih sela se nigdje ne predstavlja pravim imenom,jer bi se mogli ljudi zapitati,kako to da je onakva legenda servera izgorila u roku keks......ti kan stvarno imaš problema u shvaćanju,nisam se ja nikada s ničim hvalio niti se hvalim,ti si bio taj koji se stalno hvalio,pa ostao bez svih sela!!!!zato pssssssssssttttttttttttt i pati!!!!!!!!!!!što se tiče i beve i napada na mene,pa kaj se stalno moram ponavljati,već sam rekao svaka čast dečkima na odrađenim napadima,i meni uzetim selima,kako i na koji način,odnosno sa kojom lakoćom su ih pobrali,to je moj propust i moji problemi,truditi ćemo se da bude bolje,ako ne bude,dariola će opet sportski čestitati,jesnom sam takvu vrstu poruke poslao,ako se bećari mogu sjetiti,tako će opet biti,ja ne bježim od toga!!!
 

audia4

Member
Reaction score
0
mislim bio bi red da ti odgovorim ja sam izgubio sela ne od tebe nego od nekolicine igraca ti si samo pobrao sela sta su drugi ocistili jer ti napadi tvoji i djete od 3 godine bi se obranio od njih tako da je lako se kititi tuđim perjem da ti nije sthrucla, zorangrozda,baraxp,i mojih bivsih igraca također izdajica nikad nebi dobio ni jedno selo ali procito sam forum sta se pricalo za mene i kako ce ici akcija sve je bilo na forumu meni nije zao uopce ja sam ponovo na sv1 i brzo cu se dici bodovno i opet cu vam mast vaditi kao nekad a ti si pokazao kako se igra cim si izgubio 40 sela samo sta si ti izgubio od 3 igraca 40 sela ja sam izgubio sve od cijelog plemena dinara tako da se ne mozes mjeriti sa mnom uvijek cu biti i ostati legenda pitaj plavu jel tako plava nasa kraljica:predaja:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
a đingis druze pa sta odma tako nekazes

gle meni su uvik na neki način bia simpatičan bez obzira sta te po servera mrzi/lo njihova stvar.:pivo:

@rubo
nadam se da hocemo ako nista do odmjerimo malo "art of war" na kraju krajeva to je bit svega ovoga.

Nadam se da ova tema napokon moze krenit naprid a ne da se stalno vrti oko istih stvari vrijeđanja i gluposti.:pivo:

@rubo
nego ti (i dariola) kao jedini dinari aktivni na forumu,recite nam zašto se drastično smanjio broj napada na nas...što nam spremate?

e to ti nebi zna nisam na toj fronti, nit imam ista sa vodstvom plemena:D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
a đingis druze pa sta odma tako nekazes

gle meni su uvik na neki način bia simpatičan bez obzira sta te po servera mrzi/lo njihova stvar.:pivo:

i meni je kan baš super :eek:k:


eh kane, samo šteta je da nam završava četvorka pa tako i bohemska revolucija, ali nema veze,
preselimo mi nju na drugi svijet :pivo:


naravno da je kan legenda.
bio i ostao.
a noć je uvijek najmračnija pred zoru ;)
 

audia4

Member
Reaction score
0
da svijet je gotov na sv4 to smo odradili vrhunski ali ja se vracam na sv1 da vadim mast drugima i dok god je sv1 i mene ce tamo biti vidjet ces uskoro sve a tose23 mogo bi se koji put javiti ako nista drugo pa da se cujemo na skyp jer dariola sa njim ne mozes pricati on je zaluđen plemenima i vidis kako kuka odmah kad je izgubio sela odmah je reko da imaju srece sto nije mogo biti online ali svako nalazi svoje opravdanje a njegov je cijeli zivot takav sta mozes a nadam se da ce beva odraditi pravi poso i okrenuti stvari u svoju korist jer ima jos 3 plemena i kad sloze akciju na sve igrace dinara to ce biti posao da svi udare kao sto smo mi na sv4 u roku 3 sata 3 igraca razvalili i uzeli oko 200 sela i sada samo ide lagano preuzimanje ostalih sela samo zao mi je sto dariola nije doso na sv4 kad je poceo da ga vidim onda kad krece od pocetka ali nije jer se bojao da se nece moci ni razviti jer to je bilo previse za njega lakse je osvajati neaktivne i igrace koji se ne brane.
A plava samo da ti kazem nasa revolucija i dalje traje samo da jos shumija dovucem na sv1 pa da polomimo sve ove iz bivseg ndlj i napravimo novu revoluciju
 

DeletedUser

Guest
kan mislim da će tebe tetak dario posjetiti,jer sada si mi već lagano na vrh glave sa svojim baljezgarijama,papak jedan mali lažljivi!!!!!!!!!!!!
 

Tose23

Member
Reaction score
0
da svijet je gotov na sv4 to smo odradili vrhunski ali ja se vracam na sv1 da vadim mast drugima i dok god je sv1 i mene ce tamo biti vidjet ces uskoro sve a tose23 mogo bi se koji put javiti ako nista drugo pa da se cujemo na skyp jer dariola sa njim ne mozes pricati on je zaluđen plemenima i vidis kako kuka odmah kad je izgubio sela odmah je reko da imaju srece sto nije mogo biti online ali svako nalazi svoje opravdanje a njegov je cijeli zivot takav sta mozes a nadam se da ce beva odraditi pravi poso i okrenuti stvari u svoju korist jer ima jos 3 plemena i kad sloze akciju na sve igrace dinara to ce biti posao da svi udare kao sto smo mi na sv4 u roku 3 sata 3 igraca razvalili i uzeli oko 200 sela i sada samo ide lagano preuzimanje ostalih sela samo zao mi je sto dariola nije doso na sv4 kad je poceo da ga vidim onda kad krece od pocetka ali nije jer se bojao da se nece moci ni razviti jer to je bilo previse za njega lakse je osvajati neaktivne i igrace koji se ne brane.
A plava samo da ti kazem nasa revolucija i dalje traje samo da jos shumija dovucem na sv1 pa da polomimo sve ove iz bivseg ndlj i napravimo novu revoluciju

slabo sam ja druze na skypu tu i tamo in game i to je to:glazba:
 

audia4

Member
Reaction score
0
o pa poceli smo vrijeđati polako valjda to vide admini i valjda ce te sankcionirati mozes druze posjetiti kad zelis sitna si riba mozda da pozoves citavo pleme da me napadne jer jedino tako ces nesto napraviti ha,ha dariola serif
 

DeletedUser

Guest
da, vidim.
crveni kartoni darioli.

smirite strasti. jedine uvrede molim preko sjekira na bojnom polju ;)
 

DeletedUser

Guest
znaš šta,možeš meni dati i 10 crveni kartona,već godinu i pol slušam laži,gluposti i vrijeđanja od istog čovjeka,jel kada dobio crveni karton??nije,od kada se javio ovdje svakakve idiotarije je govorio,bez problema,nikome ništa i sada kada je meni već dosta ti gluposti,ja dobijem opomenu???super...ja sam igrač kakav jesam,ima ih i boljih i gorih od mene,ali ti kan,godinu i pol sustavno lažeš i izmišljaš,tko god je bio upučen u išta ovdje,zna šta je sve izmišljao trojac jack-kasndra-kan i sada ti meni govoriš da ja lažem???ma daj nemoj me zezati,probao sam ti i crtati neke stvari još dok smo bili u istom plemenu,ništa ti nije pomoglo,nisi ti kriv što nemaš moć shvaćanja baš kao što nisi ti ni kriv što sam ja glup pa raspravljam s tobom!!!!!ohladi više od dariole,znam da te pati što si ostao bez svih sela,jednog dana ću možda ostati i ja,ali neću sigurno nikoga drugog kriviti za to!!!!s druge strane kada već stalno zapinješ,koliko te već dugo molim da me napdneš??3 mj i ti ništa,a hvališ se da imaš i bolji acc nego prije,pa zašto onda takva igračina ne napadne???isto zašto nisi ni prije,bojiš se napadi ako nemaš u svojim selima deff od pola servera,bio si i ostao si papak!!!-ups opet meni opomena,možda već i isključenje!!!!!shame on me!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ajmo dosta spama!
Dariola i Đingi otvorite si svoju temu pa se tamo pljuvajte koliko hoćete.:ljut:
Era, daj molim te piši hrvatski.... Ustvari, bolje da ne pišeš ništa.
 

DeletedUser

Guest
tose kani se ti jacka on je pre dobar za tebe gotovo svak zna o tebi previse (p...a, kad ima napade u...r se, nema m..a itd) ne igram sv 1 ali sam nekad igrao te znam za jacka da
je dobar i vrlo kolegijalan igrac isto kao i đingiskan koji nije bjezao van plemena u kojem je bio tamo je ostao do kraja a ti se srami i povuci u misju rupu a ne da po forumu pljujes po igracima vise vrijednosti i kvalitete od tebe , zato čuti i pokrij se ušima (daleko se cuje kakva si p..ka)



:woot:


P.S BEVA SVAKA CAST POKAZITE IM TKO JE GLAVNI !
 
Last edited by a moderator:

audia4

Member
Reaction score
0
tako je osto sam do samog kraja i nikoga se nisam bojao otiso sam sa stilom ali sam se i vratio zivio jack000
 

Tose23

Member
Reaction score
0
tose kani se ti jacka on je pre dobar za tebe gotovo svak zna o tebi previse (p...a, kad ima napade u...r se, nema m..a itd) ne igram sv 1 ali sam nekad igrao te znam za jacka da
je dobar i vrlo kolegijalan igrac isto kao i đingiskan koji nije bjezao van plemena u kojem je bio tamo je ostao do kraja a ti se srami i povuci u misju rupu a ne da po forumu pljujes po igracima vise vrijednosti i kvalitete od tebe , zato čuti i pokrij se ušima (daleko se cuje kakva si p..ka)


:hmm::hmm::hmm:

a sinko moj sta da ti kazem, osim da ti s bogom veze nemas:eek:ok:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ovo je favoriziranje dinara, đingiskan je legenda, što god vi rekli, a evo meni bana.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top