Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
novi plemena news očekujte uskoro.
kako u ovom newsu donosimo zaista pregršt novosti i zanimljivosti, nagradnu igru i natječaj..
spojili smo dva broja u jedan.

nakon ovog broja newsa dalje se vraćamo na uhodani ritam izlaženja-jednom mjesečno.
 

DeletedUser

Guest
Hoće li ove godine za blagdane biti odmor za igrače kao što je bilo za Božić?
I, ako bude, koliko će dugo trajati da se znamo izorganizirati.
Unaprijed hvala,
LukaZg
 

DeletedUser

Guest
Nema prekida napada za Uskrs, to samo za Božić i Novu godinu.
 

DeletedUser

Guest
vidim otvorena je tema "spamanje foruma" ali je odma i zaključana pa me zanima jel to slučajno ili namjerno jer sam mislio nešto komentirat,a ne shvatljivo mi je da netko otvara temu i odma je zaključava,sad ne znam smijem li negdje drugo to uopće komentirat ili ne?

također ovo mi je drugi put da pišem ovaj komentar jer je izbrisan,ali nikakvu opomenu nisam dobio,pa moguće da je netko umjesto "citiraj" kliknuo "briši"

uopće ne znam jesam li sad u prekršaju,pa ako jesam nek se ponovno izbriše,ali da bar dobijem odgovor na pp i vezan za prvo pitanje,a i za brisanje mog komentara,zašto je izbrisan

hvala
 

DeletedUser

Guest
vidim neki igrači čak i mogu komentirat u zatvorenim temama,sve super i drago mi je da ste riješili nesuglasice,ali čemu vodi to jedni mogu drugi ne?
 

DeletedUser

Guest
vidim neki igrači čak i mogu komentirat u zatvorenim temama,sve super i drago mi je da ste riješili nesuglasice,ali čemu vodi to jedni mogu drugi ne?

Kako cemu vodi...
Pa vodi da jedni mogu a drugi ne...

Tema je bila otkljucana.
 

DeletedUser

Guest
da bbkod, temu sam otključala u dogovoru sa vođom plemena u kojem igra igrač o kome se radilo, da nam on da svoje viđenje situacije i na taj način obrazloži svima da je problem na vaše i naše zadovoljstvo riješen i da je komunikacija sa tim igračem ponovno vraćena na forumu primjeren nivo.


hvala na pažnji :)

tema ostaje pod ključem.
 

DeletedUser

Guest
da bbkod, temu sam otključala u dogovoru sa vođom plemena u kojem igra igrač o kome se radilo, da nam on da svoje viđenje situacije i na taj način obrazloži svima da je problem na vaše i naše zadovoljstvo riješen i da je komunikacija sa tim igračem ponovno vraćena na forumu primjeren nivo.


hvala na pažnji :)

tema ostaje pod ključem.

A rubo danas malo sporije konta.
Godine... nije mu zamjeriti. ;)
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Pitanje jedno...
zašto ovdje na vanjskom forumu isto ne uvedete zahvalu na postove kao šta je i ingame?
 

DeletedUser

Guest
Pitanje jedno...
zašto ovdje na vanjskom forumu isto ne uvedete zahvalu na postove kao šta je i ingame?

Ne moze Dodi. Ova vrsta foruma ne podrzava tako nesto. :)
Jedino da predju na bb forum ili nesto slicno....
 

DeletedUser

Guest
Pa ne znam šta se čeka sa Updaitom foruma, na ba je sve modernizirano ovdje sve iz 7. stoljeća :lool: još ovi rankovi nestali već neko vrijeme :p
 

DeletedUser

Guest
ako ti se ne svidja idi na ba, osim toga ovdje se gledaju konstruktivni postovi a ne ko je vise postao....
 
Top