Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
Mislim da ovaj pocetni poklon dobrodoslice ne moze se poklanjati (iz ociglednog razloga), mislim da je bitnije pitanje kako se nabavljaju ostale nagrade bonusi dodaci sta god :p

potpisujem arma rješavaj :ludilo:
Stvarno, odakle nam to, jel to server dodjeljuje svima ili određenom igraču po nekim njegovim postignućima. Znam sad da su svi koje znam dobili, pa vjerovatno je neka nagradica svima, ali za ubuduće?
 

DeletedUser

Guest
Cekamo wicked-a da se pojavi da okaci zvanicnu objavu pa cemo znati vise, vidjao sam to na beti i na tw, ali nisam igrao dovoljno da bih saznao ista vise o inventaru i bonusima.

Arma nije oficijalni clan tima tako da on nema sta moze resavati, mada bilo bi lepo da dobije priznanje za svoj rad i trud no to je druga tema sada vec :)
 

DeletedUser

Guest
Cekamo wicked-a da se pojavi da okaci zvanicnu objavu pa cemo znati vise, vidjao sam to na beti i na tw, ali nisam igrao dovoljno da bih saznao ista vise o inventaru i bonusima.

Arma nije oficijalni clan tima tako da on nema sta moze resavati, mada bilo bi lepo da dobije priznanje za svoj rad i trud no to je druga tema sada vec :)

Nisam oddavno tu pa ne pratim baš situaciju. Navikao ja da Arma rješava probleme i da je u staffu, od uvijek i zauvijek. Izvini arma ne zamjeri ništa :eek:
 

Arma007

Member
Reaction score
4
hahah meni se javilo par ljudi i pita, al ni meni nije jasno, samo sam kod onog lika upikao na videu kada je prezentirao v8.19 da ima čak jos nagrada nekih, a nama je samo za skladište došlo. A kako mi se čini neće se moći kupovati to. Nego to je baš povodom nekih praznika, nagrade itd. Barem mislim :D
 

DeletedUser

Guest
hahah meni se javilo par ljudi i pita, al ni meni nije jasno, samo sam kod onog lika upikao na videu kada je prezentirao v8.19 da ima čak jos nagrada nekih, a nama je samo za skladište došlo. A kako mi se čini neće se moći kupovati to. Nego to je baš povodom nekih praznika, nagrade itd. Barem mislim :D

Nemam pojma nisam upućen zaista, vidjećemo vremenom kako šta..
Da ne spamam temu odo :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Aham skladistenje bonusa kao sto je bilo onog puta za zimski i uskrsnji "event" mozda
 

DeletedUser

Guest
Aham skladistenje bonusa kao sto je bilo onog puta za zimski i uskrsnji "event" mozda

To smo skontali odmah, to su kao oni bonusi sa onim vrećicama nekim, korpicama što kradeš iz novogodišnjih/božićnih sela šta znam :D
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
ja mislim da ce biti neki praznicni zadaci, pa onda ko odradi dobije u inbentory nesto :)
 

Shutter

Member
Reaction score
0
Dešava se skoro svima.

Nego, interesuje me, da li je kasno početi igrati ove proljetne igre tj ako se krene i osnuje pleme da li važi utrka za nagradama ?
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Dešava se skoro svima.

Nego, interesuje me, da li je kasno početi igrati ove proljetne igre tj ako se krene i osnuje pleme da li važi utrka za nagradama ?

Nije kasno i važi utrka za nagradama. Samo nastojte da vam pleme završi u prvih 50 da bi ste došli do finalnog turnira.
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Jel ovo hr.twstats.com pao ili ? Jer vidim da ne reaguje

o1h6ruL.png
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
PITANJE

-Pravilo za sitanje, ovo novo, 2 računa u jednom mjesecu. Jel može neko pojašnjenje, dakle, zanima me konkretno, jel se može sitat više računa u toku jednog mjeseca, al na manji period..


Ako sam tačno protumačio, nije dozvoljeno sitat 2 računa 30 dana. (sitanje mrtvog acca)


-Ako može pojašnjenje, stvarno, ne samo meni, još par igrača je ovo dilema velika...


Hvala unaprijed :eek:k:
 

kako si

Member
Reaction score
0
mislim
pobanalo
svi imaju smartice
logira se ko kad hoce i gdje hoce
skoro svaki kafic ima wifi
odes na kavicu
i drugi ip imas
 
Top