RASTA vs WST

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
nije stvar plašljivih vođa ili takvog nečeg sličnog... ne ulazim u to tko je kakav... nego šta se sada događa? RSW i Rast@ napadaju ajmo reći zajedničke neprijatelje... e sad, koliko teritorija drži rasta a koliko RSW? nakon riješavanja drugih plemena, šta misliš koji će biti omjer sela/teritorija? ovako i vi i rasta imate samo 1 front... sad vam odgovara... ali dok riješite ostala plemena, koliko će RSW imati frontova? tj da se bolje izrazim sa koliko strana će vas moći napadati...

kako god da bilo, bit će veselo a za to ćte si sami biti krivi... no, sretno vam bilo, valda znate šta radite i kakve će biti posljedice...

Kako si me lijepo odmah u RSW smjestio :)

Samo kažem da u trenutku dok su barbari prešli Rastama RSW nije imao baš puno opcija ... koalicija je bila smiješna, cijeli Black nije mogao reni 1 selo uzeti, Duty je prozivao RSW kao glavnog izdajnika makar su se 5mjeseci sami s barbarima tukli, a vjerojatno se i jesu RSW igrači zaželili malo lakše igre.
Dok su jedni osvajali sela s polunukovima ovi na granici s barbarima su (čujem:) napadali 5 sela po 5 nuka na selo i 50 pro fejkova sve u sec i još grizli nokte jel će ovaj presječi ili ne, jel ima attackID skripte ili ne.
Sad im je lakše, a kako će im biti ne bi znao...ima tu još dosta igre, ali po mom mišljenju malo previše Rastama popuštaju.

Kolegici iz Raste svaka čast, pa normalno da se ne može protiv cijelog servera (makar protiv pola servera čujem nije bilo preteško :), a i ovo za zakulisane igre stoji (barem za oriđiđi Raste).
 

marli

Member
Reaction score
0
a da, sto se tice rsw njih je u startu zeznulo sto su ovi kvalitetniji i aktivni igraci imali pravu borbu na prvoj crti, kamo se moras za svako selo pomucit i potrosit sav off. to se i meni dogadalo na sjeveru, potrosim sav of, nula ponoblanih gradova pa cekaj dva tjedna za novi pokusaj :zzz:
i desi se da manje noblas , manje gradova - manje vojske. tome je broj sela puno manji nego nekome na dvije fronte (s time da je druga neka "kupi sela od blackla" fronta)
uglavnom oni su bili na prvoj crti a ovi iza nisu dobro odradili posao, ne znam dali je u pitanju bila dipomacija ili sto, al trebali su na sjeveru sva sela pouzimat manjim plemenima dok su se borili s barbarom na jugu, opet je problemeticno radi deffa, al da su na vrijeme krenuli, tko zna. ova manja plemena stvarno ne pruzaju neki veci otpor, pogotovo da su ima se nametnuli kao jaki.
sad bi mozda bili u poziciji da im je sve od bivse granice s barbarima do ruba sjevera njihovo. nebi se morali brinut za tu pozadinu a i puno vise sela.
zeznuto je kad nisi u mogucnosti stavit svih osim jedne pod neprijatelje, imas puno manji izbor sela za noblanje, manje izgradena sela, moras se mjestiti na druge treitorije stalno itd.. :(
respektiram rsw jer nisu kukavice sto su i dokazali, i podsjecaju me na rastu kad je prvi put krenula, sto znaci da bi u buducnosti mogli imati problema s njima :D
 

DeletedUser

Guest
drizzt, sorry za smještanje u RSW ali učinilo mi se da znaš nešta više a to je moguće ako si u RSW-u ili ako postoji jel...

RSW je lijepo pokazao da ne misli bivšim barbarima dopustiti prodor na njihov K i svaka im čast na tome... I respektiram ih no jedino mi nije bio jasan potez napa sa Rast@... Istina, možda su željni predaha malo i laganih sela od drugih plemena... Sve je to razumljivo... Vidit ćmo kako će se situacija razvijati dalje :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Nap sa rastom je uvijek postoja....samo nije bio javni...jer to vuce sve od pocetka svijeta i od mene i Putalja koji je tad bio u RSW-u bili smo u dobrim odnosim i nismo se dirali i bili smo najjaci na tom podrucju....kasnije je WW imao dobre odnose sa RSW-om i malo po malo dok su oni jos ratovali sa barbarom postojao je nepisani nap sa njima....tako da smo to kasnije samo i objavili...

a neznam sto vam nije jasno kod sklapanja napa njih sa nama...pa da su nastavili ratovat sa bicsim barbarima ili ti novima rastama nebi im bilo nista bolje....bilo bi ima samo teze jer bi barbari dobili deff od nas ostalih posto smo jedno pleme i lakse bi ih napadali....

RSW su odlicni igraci.....to je bez daljnjeg i sad mogu bez problem izgradit i off i deff i ponoblat masu sela u utaborit se gore.....nisu oni bas tako naivni.....

razmisli....nije bas da oni gube sa tim Napom...pa o su sve odlicni igraci....
 

DeletedUser

Guest
znam da su jako dobri igrači, daleko od toga... gledam samo kako će biti kasnije jer:

Rank Tribe Points Villages
1 RAST@ 26,487,246 2,956
2 RSW 12,820,519 1,721

sad je dosta velika razlika sela... kolika će biti i nakon rješavanja ostalih plemena je pravo pitanje... dali će taj omjer onda kasnije biti presudan i u kojoj mjeri jer vi namjeravate biti 1. što je realno a oni bi se trebali potruditi da to možda promijene... dali će to moći kasnije? u svakom slučaju, bit će interesantno to sve promatrati...
 

DeletedUser

Guest
ww7 je već zatražio lock ove teme jer se wst raspao pa neka tako i bude....a spiderxx ti možeš otvorit temu "spam za sve one koji nisu članovi raste ili rsw-a,a žele zabadati nos u njihove odnose" pa tamo spamaj koliko oćeš
 

DeletedUser

Guest
ovo je forum... šta ne? pravo komentiranja imam a ti rubo ako tebi to smeta nemoj čitati... slažem se za zatvaranje foruma jer je WST prestao postojati ali nije ni čudo što na forumu nema nikoga kada "svi zabadaju nos samo"... 5 komentara na dan... wau :eek:ok:

P.S. svojevremeno sam bio član WST-a a vidim kako članovi RSW-a ili Raste komentiraju (dobro, rastini članovi i komentiraju) na forumu općenito...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ovo je forum... šta ne? pravo komentiranja imam a ti rubo ako tebi to smeta nemoj čitati... slažem se za zatvaranje foruma jer je WST prestao postojati ali nije ni čudo što na forumu nema nikoga kada "svi zabadaju nos samo"... 5 komentara na dan... wau :eek:ok:

P.S. svojevremeno sam bio član WST-a a vidim kako članovi RSW-a ili Raste komentiraju (dobro, rastini članovi i komentiraju) na forumu općenito...


ne branim ja tebi komentirati(bilo bi žalosno da si to dopuštam,ili da umišljam tako nešto)
ali tema je potpuno promašena,a ovo sa zabadanjem nosa klasična provokacija koja ti nebi smetala da stvarno ne zabadaš nos ;)
tako da sve ostale stvari koje tebe (ili bilo koga drugo)zanimaju,a tiče se raste (pa tako i naš odnos sa rsw-om)komentiraj u temi rastafarians ili nekoj drugoj predviđenoj za to....
p.s. što se tiče našeg odnosa sa rsw-om ...što će iz tog nastati stvarno ne znam(ali zato mnogi ne članovi tih dvaju plemena znaju i to je ono što mi smeta i zbog čega kažem da zabadate nos),ali nadam se da će se obje strane okoristiti:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Kad su Barbari provalili na K44 cijeli kontinent se, s oproštenjem, usrao.
Gazili su sve pred sobom i plemena su se podijelila na ona koja su oni kontrolirali (Fusion i Roma pod Antitalentom i Đemom), na ona koja su s njima bila dobra (Moher) i na ostala koja su u miru čekala svoj red.
S druge strane je bio RSW koji im je objavio rat...ja mislim da su i dobili baš zato šta su postali pokret, ko se htio i znao boriti prešao je tamo.
Sva ova plemena koja sam nabrojao, a koja nisu htjela rat su nestala...i zato kolege
RUUUSSSSSSS!!!
;)
 

DeletedUser

Guest
iskreno mi je drago što je na moj post, reagiralo desetak ljudi i da se napokon neki vrag počeo pisat

nisam imao nikakvu lošu namjeru, i oprostite mi sto sam morao birat riječi da bi se od "duhova na forumu" izvuklo neko slovu, ili što već


server nije loš, diplomacija je loše odrađivala posao na početku servera i samim time rasta danas nema pretjereno velikog konkurenta za nastavak dvoboja..... da su se manja plemena međusobno upustila u neku suradnju, vođeni time da rasta biva veća iz dana u dan i da ce kad tad doc do njih..... vjerojatno bi rasta dolazila barem do nekog otpora.....

ovako viđam kako neki rastini članovi uzmu po 30 sela u 10-ak dana bez gubitka nuke ili bilo ceg drugog.... no što je tu je....


nadam se da cete biti malo aktivniji ovdje na forumu da i mi noob igrači saznamo što se radi kad pravi majstori napadaju :)


pozz
 

DeletedUser

Guest
pa i nije bas istina...ima igraca koji uzmu i 10 sela dnevno... :D :D
 

DeletedUser

Guest
Nije tu diplomacija bila tolko kriva.
Raste su organizirane i znaju igrati...ostali ili ne znaju tako dobro igrati ili nisu tako dobro organizirani.
 

marli

Member
Reaction score
0
kriva im je diplomacija, itekako! al ne zato sto su se trebali udruziti, nego zato sto su se previse udruzivali, po u krugu "500km" nisu imali sto noblat. pa su simo, tamo, i na kraju izgubili i to sto su imali. tajna broja sela-- noblaj sve od reda.
::andjeo:
fali vecini jedinstva unutar plemena i imaju lude ideje u saveznicima i akademijama i sl. :D
 

Cola

New Member
Reaction score
0
"RSW su strašljivi starci"?! :lool: ...i to dolazi iz usta ekipe, kojoj se ni grob više ne zna...nemoj me nasmijavat Ironmane.

...a i ti Drizzite, jezičinu za zube, jer bi mogao završit na claim listi, sam.

Poz iz uvijek sunčanog RSWa, gdje su žene vrele, vrijeme ugodno, a cuga hladna, Cola
 

DeletedUser

Guest
Izgleda da je RSW stvarno ZG u malom...šljakeri iz Zagreba, a seljačina u vodstvu.
Šta ti je to claim lista...nakakav urok (kaže čovjek da ću tamo biti sam ) ?
 

Cola

New Member
Reaction score
0
Izgleda da je RSW stvarno ZG u malom...šljakeri iz Zagreba, a seljačina u vodstvu.
Šta ti je to claim lista...nakakav urok (kaže čovjek da ću tamo biti sam ) ?

Pa kaj si se sakril iza drugog nicka Drizzite kad si tak hrabar (iako nema veze, jer tak i tak znam tko si)...to kaj imaš velki acc. ti ne bude puno pomoglo, samo će malo duže trajat... ;)
 

DeletedUser

Guest
Ma batalite vi rasta-rsw nap, nego mene zanima, da vi mene kazete gde ima jeftina kavurma, cvarci... Mene to brine. :woot:
 
Status
Not open for further replies.
Top