RAT - EAG VS PDP

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pa ja jesi imao 5k deffa, al nisi bio tu jbg, da si bio odbranio bi jel tako, jest.

al nisi bio tu
 

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
ja ne vidim ko je mene rr(pami nek se ne javlja)
ko prvo isli ste na sva moja sela,uzeli mi u nocnom selo sto je smijesno
kao drugo mogao sam se ja tu jos boriti,navuci deffa i tako te stvari ali nisam htio zbog obaveza na drugom sv koje sam imao,vec sam lagano podijelio sela onima za koje navijam...bolje njima nego vama...

Ja i Osman s katalonije , kad već pitaš :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
haj ne spamajte temu čekamo rat. nemoj da počnem banove dijelit
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
pa ti se mozes javiti hahah....ali on ne moze i naravno javit ce se nakon ovoga hahah
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
pa realno..da je bio doktor tu branio bi selo , al posto nije sto prozivas lika?noblas u nocnom jbt
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
hahahahahha pa zato sam i napisao u zagradi da se pami ne javlja
Doktore posto ste vi tako mocan igrac i jedna velicina i ikona na ovoj igri, mogu li ja vas iduci put pitat za dozvolu da komentiram na vanjskom forumu. Molim vas da uvazite moju molbu, hvala na razumijevanju, srdacan pozdrav! :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahahh ma moze,javi mi se na pp pa cemo vidjeti ako budes dao opravdan razlog za javljanje...mozda i dobijes dozvolu da se javis hahahaha
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
pa realno..da je bio doktor tu branio bi selo , al posto nije sto prozivas lika?noblas u nocnom jbt
Pa dobro benjo da smo htjeli da branimo bili bi tu,ali doktor pokusava reci da nismo htjeli da branimo,pa tako da nismo bili tu,kad smo bili branili smo,kapis
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Kvalitetan igrac bez kvalitetne ekipe ne moze nista..ja u tebi vidim, hajmo rec, kvalitetnog igraca..na hr1 imas kvalitetnu ekipu i postizes solidne rezultate, dok si na hr25 ispusio jer nisi imao kvalitetnu ekipu, tako isto i na jr26..
Mislim ipak, ko je vidio u DKLu kvalitetnost?
Presjeci train je postao maciji kasalj..da se sad ovo odvija u vremenu 2007-2008 godine, kad su svi imali internet ko k. i tu od 4 traina presjeces 3, tad si pro igrac, a ne ovo sranje 2016 godine, gdje iz okupljalista mozes snipat

mi smo slo 16 osvojili sa plemenom kojeg smo organizovali na fejsu cjeli nam se svijet smijao igrali smo tačno tako kao šta ovdje igra eag bilo me stid i prestao sam igrat kad sam vidio da če tako loše pleme pobjedit
tako da i nije uvjek da treba bit dobro pleme mi smo bili skroz loši
samo smo vukli političke poteze koji nisu nijedan rat donjeli ni ništa samo smo čekali i hapali sela koja su druga plemena čistila i iz ratova drugih smo se okoristili uvjek
sad če eag igrači pričat svašta al oni koji su igrali tamo znaju da je bilo točno tako
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Pa dobro benjo da smo htjeli da branimo bili bi tu,ali doktor pokusava reci da nismo htjeli da branimo,pa tako da nismo bili tu,kad smo bili branili smo,kapis
cekaj jel da ste bili tu branili bi il da ste htjeli branit bili bi tu ???jer je selo noblano u nocnom i logike nema da ste znali da cemo ic :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
nik u napadu imamo 1,3k mil vise porazenih od nwa

Poredak Ime plemena Poražen
1 EAGLES 2,91 Mil.
2 Panj Do Panja 2,20 Mil.
3 Night Watch 1,68 Mil.

hoces rec da smo kupili sela sto ste vi cistili il sta???mi nismo cistili jel? odakle meni 370k ODA hahahaha
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
cekaj jel da ste bili tu branili bi il da ste htjeli branit bili bi tu ???jer je selo noblano u nocnom i logike nema da ste znali da cemo ic :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
moj benjo,koja budala ne bi znala da cete napasti taj dan,sledeci,ili treci nebitno,bili smo pod napadima , pleme na raspadu, znalo se da ce pokusavati u svako doba, ali posto smo znali da ne mozemo izdrzati na tom svijetu, i sto imamo 24 kao prioritet, nismo trosili vrijeme, a da smo htjeli mogli smo biti tu i u nocnom, pa bi se ti skucao ali bi uzeo neki drugi dan, jer se ne bi mogli dovijeka braniti, ali nebitno sada , kako ide pripremanje za pdp '?
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
moj benjo,koja budala ne bi znala da cete napasti taj dan,sledeci,ili treci nebitno,bili smo pod napadima , pleme na raspadu, znalo se da ce pokusavati u svako doba, ali posto smo znali da ne mozemo izdrzati na tom svijetu, i sto imamo 24 kao prioritet, nismo trosili vrijeme, a da smo htjeli mogli smo biti tu i u nocnom, pa bi se ti skucao ali bi uzeo neki drugi dan, jer se ne bi mogli dovijeka braniti, ali nebitno sada , kako ide pripremanje za pdp '?
ma normala farming i rokanje vojske :D pa da vidimo i ovaj rat :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Adine podvuci jednu stvar ;)
Ti imaš prioritet na 24, koji nisi počeo? A imaš prioritet jer si na hr25 ispušio, jer si na hr26 ispušio, i log da moraš nešto igrati pa se izvlačiš tamo..

nadam se da ce Pamy i ekipa da te i tamo rr, onda prioritetno mozes da nam ga popušiš :)
 
Top